דף הבית ביטוח ביטוח בריאות אחד מתוך שלושה יחלו בסרטן-ביטוח מחלות קשות
אחד מתוך שלושה יחלו בסרטן-ביטוח מחלות קשות
דוד נתנאל 16/02/11 |  צפיות: 1767

בתחילת החודש פורסמו הנתונים המעודכנים בכל הנוגע לתחלואת בסרטן,כפישנמסר על ידי משרד הבריאות והאגודה למלחמה בסרטן. מנתונים אלו, שכלל איןלהקל בהם ראש, עולה כי כל ישראלי שלישי עלול לחלות בסרטן במהלך חייו.


כצפוי, הסיכון לפתח את המחלה עולה משמעותית עם הגיל : בעוד שרק אחד מכל 141גברים בשנות ה-30 לחייו יאובחן כחולה בסרטן, בקרב גברים בני 60 יפתח אתהמחלה אחד מכל שבעה. בקרב נשים, אחת מכל 49 בשנות ה-30 לחייה תחלה בסרטןואילו אחת מכל תשע נשים בשנות ה-60 לחייה תפתח את המחלה.

מתברר, שהסיכון הגדול מתחיל אחרי גיל 50 – בקרוב הגברים עולה בתקופה זו הסיכון ב-5.9% ואצל הנשים ב-4.7%.

לצד העלייה בתוחלת החיים, ישנה אף עלייה בתחלואה, לדבריו של סגן שר הבריאותיעקב ליצמן כפי שמפורסם בכתבה. הרגלי המחייה, לדברי הממונה על רישום הסרטןבמשרד הבריאות, ד"ר מיכה ברחנא, השתנו. הגורמים למחלות הם לרוב סביבתייםולא גנטיים דוגמת תזונה ירודה, עודף משקל, צריכת אלכוהול מוגברת והיעדרפעילות גופנית.

לכן, מפתיע כי רבים בטוחים שלהם זה לא יקרה. לאור נתונים אלו לא כדאי להיות שאננים ומומלץ לדאוג לביטוח מחלות קשות, המכסה את המבוטח במקרה שבו ילקה במחלת הסרטן, כמו גם ביטוח בריאות ותרופות, הכולל תרופות יקרות לטיפול בסרטן שאינן בסל הבריאות.

התמודדות עם מחלת הסרטן על סוגיה, קשה מנשוא. על החולה להתמודד מלבד המחלה,עם ההוצאות , להן נוסף גם אובדן הפרנסה לא רק שלו, אלא לעיתים קרובות אףשל בן הזוג התומך בו לאורך תקופת המחלה.ביטוח מחלות קשות, עונה בדיוק עלהצורך להתמודד עם המעמסה הכלכלית הכבדה, כשהוא מעניק פיצוי כספי חד פעמיבעבור כל סוגי הסרטן.

ביטוח בריאות ותרופות, המכסה אף על תרופות שאינן בסל הבריאות, מעניק אתהתרופות היקרות והמתקדמות ביותר לטיפול במחלה, תרופות להן מינימום תופעותלוואי, השומרות על איכות חיים סבירה גם בעת הטיפול במחלה. הפוליסה אףמעניקה את האפשרות לבחור מנתח מרדים ולבצע את כל הניתוחים הקשורים במחלהבאופן פרטי.

המרכז לביטוח המשפחה, מתמחה בתכנון הגנות משפחתי מסוג ביטוחי בריאות.
למרכז לביטוח המשפחה יכולת ליווי וטיפול לאורך המחלה, בין אם במתן ייעוץבבחירת הרופאים והמנתחים ואף בהפנייה למרכזי רפואה וטיפול מהמתקדמים בעולם.

הפוסט פורסם לראשונה בבלוג של דוד נתנאל, ביטוח בריאות ותרופות, סוכן לביטוח בריאות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דוד נתנאל

דוד נתנאל - המרכז לביטוח המשפחה
להרגיש בטוח במה שקרוב אליך

לפרטים נוספים:

http://www.insucenter.co.il/ 


מאמרים נוספים מאת דוד נתנאל
 
אחד מתוך שלושה יחלו בסרטן-ביטוח מחלות קשות
בתחילת החודש פורסמו הנתונים המעודכנים בכל הנוגע לתחלואת בסרטן, כפי שנמסר על ידי משרד הבריאות והאגודה למלחמה בסרטן. מנתונים אלו, שכלל אין להקל בהם ראש, עולה כי כל ישראלי שלישי עלול לחלות בסרטן במהלך חייו.

טיפים לביטוח תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות
כמה מהמחלות הקשות והשכיחות ביותר, כרוכות למרבה הצער בעלויות כבדות. אחת לשנה מתכנסת ועדת סל התרופות מטעם משרד הבריאות , לקבוע אלו תרופות תיכנסנה לסל התרופות ואלו תישארנה מחוצה לו. החלטה זו משמעותית עבור אותם חולים שיאלצו להתמודד עם עלויות יקרות באופן עצמאי. במקרה כזה ביטוח רפואי המעניק כיסוי לתרופות שאינן בסל התרופות יכול להיות לעזר משמעותי לחולה. אז מה חשוב לבדוק בפוליסה זו בכדי לדעת שהיא אכן תהיה יעילה בעת הצורך? מאיפה בא הצורך בביטוח רפואי?

לכל מי שחושב להסתפק בביטוח הלאומי ולא לעשות ביטוח משפחה
לפי החוק, כל אחד מחויב לשלם ביטוח לאומי. לפי ההיגיון, הביטוח הלאומי צריך לתת לנו להרגיש בטוחים. לפי המציאות, אנחנו באמת משלמים, אבל הביטחון שהביטוח הלאומי באמת יבטח אותנו, שואף לאפס.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI