דף הבית רפואה ובריאות נשירת שיער שאלות ותשובות בנוגע לנשירת שיער
שאלות ותשובות בנוגע לנשירת שיער
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 08/07/11 |  צפיות: 2207

נשירת שיער מטרידה כמעט את כולנו – גברים ונשים – מתישהו במהלך חייהם.זו יכולה להיות תקופה בה השיער שלנו נושר ואנחנו לא יודעים כיצד להתמודד עםזה, וזו יכולה להיות נשירת שיער שהחלה ואינה מפסיקה עד ש...אנחנו מקריחיםלגמרי. נשירת שיער – מדברים על זה הרבה ושואלים על זה הרבה, הנה חלק מהשאלות והתשובות המדוברות בנושא:

שאלה: האם צביעת השיער גורמת לנשירת שיער?

תשובה:לא. נשירת שיער היא תופעה שקשורה לזקיק השערה, הנמצא מתחת לעור ואינו נצבעבתהליך צביעת השיער, ולכן אין גרימה של נשירת שיער בזמן צביעתו. כן רצוילצבוע את השיער במקום מקצועי ובדרך מקצועית תוך שימוש בחומרים מקצועיים כדילא למנוע נזק לשיער עצמו.

שאלה: האם קרקפת שמנונית קשורה לנשירת שיער?

תשובה:שיער שמנוני וקרקפת שמנונית קשורים לפעילות של הורמון DHT אשר קשור לנשירתשיער, ולכן לחלק גדול מהאנשים הסובלים מנשירת שיער יהיו שיער וקרקפתשמנוניים.

שאלה: האם יש הבדל בין התקרחות נשית להתקרחות גברית?

תשובה: גברים בדרך כלל מתחילים להקריח מהמפרצים ומפדחת הראש, בעוד נשים בדרך כלל מתחילות להקריח בקו ישר ובאמצע הראש. התקרחות אינה נחלתם של גברים בלבד, כפי שנהוג היה לחשוב בעבר.

שאלה: האם נשירת שיער היא תורשתית?

תשובה:חלק גדול מהגורמים לנשירת השיער הם גנטיים, תורשתיים. נשירת שיער יכולהלהגיע הן מצד האֵם והן מצד האב, אך היא יכולה גם לדלג דור – אין לה כללים.

שאלה: תוך כמה זמן מתחילת נשירת השיער מקריחים לגמרי?

תשובה:זו שאלה שאין עליה תשובה חד משמעית, מרבית הגברים נמצאים בתהליך שלהתקרחות במשך 20-25 שנה מתחילת נשירת השיער, אך ישנם גברים אשר משךההתקרחות שלהם קצר יותר והם הופכים קירחים תוך מספר קטן יותר של שנים.

שאלה: האם קוקו גורם לנשירת שיער?

תשובה: כן. איסוף השיער בחוזקה יכול לגרום להיחלשות של זקיקי השערה ולכן לנשירת שיער.

שאלה: האם שיער קצר נושר פחות?

תשובה:לא. זהו מיתוס נחמד שנותן תקווה לאנשים מסוימים אך אין בו אמת. 'הכובד' שלשיער ארוך אינו כזה רב ולא גורם להיחלשות של זקיקי השערה הגורמים לנשירתשיער.

שאלה: אז מה עושים עם נשירת שיער?

תשובה:לצערנו אין עדיין תרופת פלא שלגמרי עוצרת את נשירת השיער, אך ישנם תכשיריםמסוימים אשר יכולים לעכב אותה במעט. אך באופן עקרוני, כאשר נשירת השיערמתחילה אין לנו הרבה מה לעשות נגדה – תהליך ההתקרחות החל. ישנן כיום שיטותיעילות של תוספות שיער והדבקת שיער אשר יכולות להחזיר את השיער למצב בו הוא נראה בימים צעירים יותר, באופן אמין ומקצועי אשר אינו נראה מלאכותי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI