דף הבית תיירות ונופש תיירות ונופש - אחר חברות נסיעות - מה הן מציעות לנו?
חברות נסיעות - מה הן מציעות לנו?
mosheallon2011 11/07/11 |  צפיות: 1988

חברת נסיעות – מהי?

חברת נסיעות היא חברה העוסקת במכירת שירותי נסיעות ובהזמנתם של שירותים או מוצרים הקשורים ותומכים בענף הנסיעות והתיירות באופן רחב כמו טיסות, השכרת רכב, טיולים מאורגנים ועוד. היתרון של הזמנת שירותים דרך חברת נסיעות, במקום ישירות דרך האינטרנט, הוא המקצועיות והנסיון של הצוות המקצועי, שלרוב בנוסף להזמנה ידע גם להמליץ על אתרי תיירות, מלונות מומלצים, מסעדות, אטרקציות וכדומה.

הזמנת המוצר ע"י חברת נסיעות מתבצעת מהחברה המספקת את השירות המבוקש והמוצר הסופי נמכר ללקוח בתוספת גביית עמלה, כשבמקביל לדוגמא מקבלת חברת הנסיעות עמלה גם מחברת התעופה בגין מכירת כרטיס הטיסה. תפקידה של חברת נסיעות לתת ללקוח את המענה המלא והמדויק בכל הנוגע לתיירות ונופש ולהקל על הטרחה הכרוכה בארגון נסיעה בהיקף שעבורו נדרש בדרך כלל מכלול לוגיסטי שאינו מצוי בידי אדם סביר.

נסיעות פנאי ונסיעות עסקים:

חברות נסיעות מציעות בדרך כלל שירותים משולבים – לנוסעים פרטיים, לקבוצות וגם לנסיעות עסקיות – אולם לא כל חברות הנסיעות מתמחות בכל סוגי השירותים. לכן – בבואכם לבחור לכם חברת נסיעות, מומלץ לשאול בתחילת השיחה עם חברת הנסיעות האם הם מתמחים בטיולי פנאי או טיולי עסקים? כדי שתהיו בטוחים שאתם מקבלים את ההמלצה הטובה ביותר עבור הנסיעה הרלוונטית עבורכם.

האם כדאי לבחור חברת נסיעות קטנה או חברת תיירות גדולה?

גדול לא תמיד טוב יותר, בתיאוריה חברות תיירות גדולות אמורות לדעת לנהל משא ומתן מול ספקים באופן מוצלח יותר, אולם חברת נסיעות גדולה מצריכה יותר כוח אדם ותמיכה ללקוח אף לפעמים זה אינו העניין. קחו בחשבון שלרוב סוכני הנסיעות המוצלחים עורקים מחברות תיירות גדולות ופתוחים עסק משל עצמם, מוצלח , ממוקד ואף עם יחס אישי ללקוח.

לסיכום:

לפני שניגשים לחברת הנסיעות עליכם להגדיר בדיוק את אופי הנסיעה. נסיעות פנאי? נסיעות עסקיות? מה הצרכים והסטנדרטים שלכם מהטיול. קראו היטב מידע על סוכנות הנסיעות, ומומלץ לגשת לסוכנות שמכר המליץ לכם עלייה. שיקלו כמובן עד כמה מידת היחס של חברת הנסיעות חשובה לכם. האם הייתם רוצים "טיפול צמוד" או שפשוט "יספקו את החבילה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 mosheallon2011


 


מאמרים נוספים מאת mosheallon2011
 
סיגריה והמצאות אחרות
02/08/11 | התמכרויות
רבות מדברים אודות ההמצאות הגדולות של המאה ה-20. בגלל שהמאה ה-21 כל כך טרייה מכלילים גם את העשור הראשון שלה במאה ה-20. ואם היינו רוצים לחשוב על כמה המצאות טובות, שתרמו לבריאות האדם, לסביבה (ולא למשל, נשק או טנקים שהם המצאה של המאה ה-20 גם הם), מה היינו בוחרים?

איך עושים גיבויים לבד?
לצערנו, רוב הסיכויים שתאבדו מתישהו מידע חשוב שהיה מאוחסן על המחשב שלכם. ככל שיש יותר מחשבים מעורבים בעניין, כך גדל הסיכוי לבלגאן. הפגיעות של המחשבים היום, במיוחד כאלו שמחוברים לאינטרנט – פשוט מחייבת גיבויים.

גיבוי שרתים – זה חשוב לעסק שלכם
גיבויים למחשב הם צעד הכרחי כדי לשמור על המידע בעסק שלכם. חשוב לשמור על השרת גיבוי לכל מידע חשוב – צעד חיוני לתפקודו התקין של העסק. לדוגמה, תארו לכם שאבד כל תיעוד הנהלת החשבונות שלכם? בנוסף לגיבוי הרגיל, כלומר שמירת כל האינפורמציה במחשב מרוחק, יש לגבות גם את השרתים שהעסק שלכם שומר עליהם אינפורמציה.

לך אל כלל פורקס סוחר, למד דרכיו וחכם
12/07/11 | מט"ח
המסחר העצמאי במט"ח, סחורות, מדדים ומניות מבטיח מהפיכה אמיתית - אז למה אתה מחכה? מאמר חובה לסוחר המתחיל.

למד לנהל את הכסף שלך
12/07/11 | מט"ח
המסחר העצמאי מבטיח (ומקיים) מהפיכה אמיתית בתרבות ניהול הכספים של כל אחד מאיתנו. מה זה אומר, איך נכנסים לזה והאם באמת ניתן להרוויח במסחר במט"ח? כל זה בכתבה שלפניכם

טלטלה בשוק ההון: ציבור המשקיעים נודד מניהול תיקים לניהול עצמאי
12/07/11 | מט"ח
פרשות בשוק ההון מכות גלים חדשות לבקרים ומלמדות אותנו שיש פתרון יחיד לביטחון הכלכלי שלנו: ניהול השקעות עצמאי.

מהיום תתחיל לבחור כיצד לסחור!
12/07/11 | מט"ח
רוב חברות הפורקס מציעות מסחר במערכת הביתית שלהם בלבד. כלל פורקס משנה את חוקי המשחק ומבשרת על שלוש מערכות מותאמות ידע וניסיון! שווה לדעת.

המלצות על מלונות באילת
11/07/11 | בתי מלון
גם אתם יורדים בקיץ לאילת? כבר החלטתם איפה אתם מתאכסנים? בניגוד לדעה הרווחת – למלון בו אתם בוחרים לשהות עשויה להיות השפעה רבה על חווית החופשה שלכם, בעיקר בחופשות כמו חופשה באילת, המבוססת בעיר על נופש, מנוחה והנאה. הנה כמה המלצות למלונות באילת.

חברות נסיעות - מה הן מציעות לנו?
חברת נסיעות היא חברה העוסקת במכירת שירותי נסיעות ובהזמנתם של שירותים או מוצרים הקשורים ותומכים בענף הנסיעות והתיירות באופן רחב כמו טיסות, השכרת רכב, טיולים מאורגנים ועוד. היתרון של הזמנת שירותים דרך חברת נסיעות, במקום ישירות דרך האינטרנט, הוא המקצועיות והנסיון של הצוות המקצועי, שלרוב בנוסף להזמנה ידע גם להמליץ על אתרי תיירות, מלונות מומלצים, מסעדות, אטרקציות וכדומה.

למי טיולים לנוסע העצמאי מתאימים?
לעיתים אתם רואים פרסומים לגבי טיולים מאורגנים ברחבי העולם אבל הם מיועדים לסוג מסוים של אנשים. לבטח- סין נשמעת מאוד אקזוטית מהבית אבל עכשיו כהגעת במסגרת הטיול המאורגן היא לא בדיוק מה שציפית. כנראה שאינך מסוג האנשים המתאימים לטיולים מאורגנים ואולי דווקא טיול לנוסע העצמאי הוא הטיול בשבילך !
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI