דף הבית עסקים עסקים - אחר כל המידע על הרצאות על חשיבה יצירתית
כל המידע על הרצאות על חשיבה יצירתית
noam 16/07/12 |  צפיות: 2023

חשיבה יצירתית מהווה סגנון חשיבה יעיל ביותר שרבים מאיתנו מעוניינים לפתח. אכן, חשיבה יצירתית מעניקה לנו הזדמנות להצליח בתחומים שונים ולפתח כיוונים חדשים בחיים שלנו. למרבה הצער, חשיבה יצירתית אינה מהווה סגנון חשיבה מולד בקרב רוב האוכלוסייה. על אף שרמות היצירתיות משתנות מאחד לאחר, קשה למצוא אנשים רבים שהיצירתיות שלהם כל כך מרשימה עד שנגדיר אותם בעלי סגנון חשיבה יצירתית. על מנת לנסות לפתח יכולת שכזו באופן עצמאי וכן על מנת לשפר את היכולת שלנו לחשוב על כיוונים נוספים, יצירתיים ויעילים- ניתן להיעזר ב- הרצאות בתחום שעוסקות בטכניקות יעילות שונות. 

כיצד לבחור הרצאות מועילות בנושא חשיבה יצירתית?

הקריטריונים החשובים ביותר לבחירת ההרצאה מתחילים קודם כל בכל מה שקשור למרצה. בכל הרצאה נרצה לפגוש במרצה כריזמטי ובעל ניסיון. כאשר מדובר על הרצאות מתחום החשיבה היצירתית נצפה לראות כי אותו מרצה הוא בעל סגנון חשיבה כזה. לכן, כדאי לבחון את תחום העיסוק, רמת ההצלחה וכן המלצות שונות בנוגע למי שמעביר הרצאות בנושא- וכך לקבל החלטה. כמובן שמחיר, מיקום ועוד מהווים גם הם נושאים שיש לקחת בחשבון.

תחומים בהם עשוי לקרות שינוי בעקבות השתתפות בהרצאות בנושא יצירתיות:

* תחום הקריירה- יצירתיות מאפשרת לעשות צעדים משמעותיים בכל הקשור לעבודה שלנו. בעזרת שימוש בחשיבה כזו ניתן להעלות רעיונות חדשים, לקחת יוזמה ולפעול בצורה מקורית אך גם יעילה. לעיתים אנו עשויים להרגיש כי בחרנו תחום שלא הולם את התכונות ומרכיבי האישיות שלנו ואנו מעוניינים לעבור לתחום אחר. ההשתתפות בהרצאות על חשיבה יצירתית יוכלו לעודד כיווני חשיבה שישלבו בין הקריירה הנוכחית לקריירה העתידים בה אנו מעוניינים.

*  מערכות יחסים רומנטיות- מערכת יחסים רומנטית עשויה להיות מקור ללחצים רבים. הצורך לגשר בין הרצון שלי לרצון של בן/ בת הזוג עשוי להיות לא פשוט ואף דורש מאמצים רבים. בעזרת הרצאות בנושא חשיבה יצירתית ניתן ללמוד להבין טוב יותר את מקומו של בן/ בת הזוג ולפעול בהתאם. כמו כן, היצירתיות תורמת ליכולת שלנו להתגבר על קונפליקטים ולמצוא פתרונות לחיכוכים שונים.

* מעורבות חברתית- למי שחש בודד באופן יחסי למידת המעורבות החברתית בה היה חפץ יעזור מאד לפתח חשיבה יצירתית שתסייע בפיתוח קשרים חדשים. האינטראקציות עם אנשים שונים בחברה דורשות לא פעם מידה של יצירתיות. הרצאות בנושא בהחלט יכולות לסייע.

כמה מילים לסיום בנוגע לנושא של הרצאות וחשיבה יצירתית:

ניתן לפתח חשיבה יצירתית בעזרת למידה של התחום אך הרצאות נותנות הזדמנות לקבל דוגמה מוחשית ולפתח דיון מעמיק בנושא שייתן רובד נוסף לשינוי היכולת שלנו לחשוב באופן יצירתי. הדינאמיות הקיימת בהרצאות מאפשרת לנוכחים להפנים את המסר בצורה טובה יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI