דף הבית אינטרנט והחיים ברשת משחקי אונליין בימינו כולנו נהנים עם משחקים ברשת
בימינו כולנו נהנים עם משחקים ברשת
אריאל 26/07/12 |  צפיות: 9224


אם בעבר היה קיים ספק כלשהו - כיום כל האנשים כבר רואים שמשחקי דפדפן הינם בסביבה והם מתכננים להיות בסביבתנו להרבה זמן. מקוריוז שהחל דרכו כפעילות שולית לזמן הפנוי, משחקי המחשב נהפכו לתעשייה רצינית מתקדמת שמכניסה הרבה כסף מדי שנה - החל מהיבט בניית משחקי הפלאש, הענקת החסות בשבילם, הפרסום שלהם ועד למשחק בהם.

מי הם האנשים שהתעשייה של משחקי הפלאש מדברת אליהם? במחקר הזה נשאף לברר איזהו הגיימר המצוי ולבחון מה הן בקשותיו השונות והמשונות וכיצד הנישה הזו מציעה לו פתרונות.

להנות ממשחקים בגיל צעיר

הגיוני להניח שרוב משחקי הדפדפן יפנו לאנשים צעירים. לכן, קיימים מספר בלתי נדלה של משחקי דפדפן שמדברים לילדים קטנים. המשחקים האלה יטו להיות ברוב המקרים חברותיים במידה רבה יותר, מלאי צבע במידה רבה יותר וקלים במידה רבה יותר - וגם המשחקים הללו שואפים לתת לילד יתרון נוסף בצורה של התפתחות יכולות מנטליות או מוטוריקה עדינה שקריטיים לגילאים האלו. משחקים כאלו במקרים רבים יהיו בסיסיים ולא קשים יותר מדי כי המטרה שלהם היא לשעשע ולשרוף קצת זמן ולא בהכרח להציע קושי ריאלי. משחקי הדפדפן המאתגרים באמת ובתמים מצפים למבוגרים יותר...

מתבגרים - קהל היעד הראשי

מרבית הגיימרים, על-פי מחקרים שיצאו לאור, הינם צעירים ובני 16-17. בגילאים האלו צעירים מעדיפים לשחק במשחקים על מנת להראות לחברים שלהם שהם מוצלחים במידה רבה יותר במשחק הקשה ושקיבלו ניקוד גבוה הרבה יותר. משחקים לגילים האלה יהיו ברוב המקרים עשירי אפקטים גרפיים ופסקול משובח עם נסיון ליצור רושם על האדם המשחק במשחק. אפילו ילדות, דרך אגב, בגילים האלה מוצאות את תחום הגיימינג - חלק מהן מפיקות הנאה ממשחקים של פעולה בדומה לבנים, וחלק מהן בוחרות דווקא משחקים של מחשבה או הרכבה, אך מכל פנים הפוקוס הוא על הניקוד.

גם אנשים מבוגרים משתעשעשים במשחקים!

בשנים האחרונות מצאנו שאפילו בוגרים מעדיפים לשחק במשחקי מחשב! גם אם זה תוך כדי יום העבודה או בבית, גם אלו מאיתנו שעברו כבר את גיל ההתבגרות נהנים ממשחק במשחקי מחשב מסוג כזה או אחר. נראה שקיים תחום רחב של משחקים לבוגרים ספציפית. אנו עוסקים במשחקי מחשב שיש להם טקסטים בשלים במידה רבה יותר, תסריטים סבוכים, דרישות ייצור עשירות וכולי. משחקי דפדפן כאלה מאפשרים ברוב המקרים חוויה של סרט בקירוב.

יחד עם זאת, גם משחקי רשת בסיסיים באופן יחסי עדיין רלוונטיים לבוגרים - זכינו לראות בשלב זה בוגרים מתאמצים לקלוע במטרה ספציפית עם ציפור ומציגים את הניקוד שקיבלו ברשת החברתית...

לא עקרוני מה גילכם - משחקים באינטרנט נגישים לכל אחד, לכם נותר רק לגשת למשחק ולהפיק הנאה מהעושר הרב ולהנעים את הזמן שלכם! דווחו לנו לאחר מכן מהו הדירוג אליו הצלחתם להגיע...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אריאל


 


מאמרים נוספים מאת אריאל
 
תמונות מצחיקות - כל הצחוקים כל הזמן
מרגישים מעט מדוכדכים או משועממים? בא לכם להרים קצת את מצב הרוח, לחייך או אפילו ליפול מצחוק? לא סתם הפך המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" כה שגור. לא תאמינו מה תמונה אחת מקורית ומצחיקה יכולה לעשות.

משלוחי פרחים - מתנה נהדרת ליולדת
משלוחי פרחים הם מתנה נהדרת ליולדות, לנשים ביום האישה ולחוגגים ימי הולדת. השירות הנפוץ ביותר הוא שמתקשרים לחנויות שעושות משלוחי פרחים, מבררים לגבי עלויות וגדלים של הזרים, ומזמינים טלפונית.

לימודים אקדמאיים- לא לכל אחד
התואר ראשון מוענק לאלו שסיימו את תקופת הלימודים שלהם בהצלחה (בציון הנדרש), התואר מוענק בדרך כלל במסגרת לימודים שנמשכת לאורך שלוש שנים. יחד עם זאת- ישנם לימודים לתואר ראשון שנמשכים גם ארבע שנים ואף חמש שנים כמו במקרה של לימודי עיצוב ואדריכלות.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

תואר שני- כל המידע המעודכן על לימודים מתקדמים
לימודים לתואר שני הם לימודי התמחות והעמקה בכל מיני נושאי לימוד, עליכם להכיר כי לימודי התואר הראשון לא חייבים להיות מקבילים לתואר השני ולמעשה מותר ללמוד תחום התמחות שונה לחלוטין מהלימודים בתואר הראשון.

כל מה שרצית לדעת על לימודי שוק ההון
במהלך לימודי שוק ההון התלמידים בקורס זה רוכשים ידע עצום במקצוע הכלכלה, מנה"ע, החוק והמשפט והשיווק. ההתמחות בלימודים מגוונים בתחום הזה מתפקדת כנקודת מפתח לאנשים ששואפים להתקדם בעולם הזה והיות שכך הם מומלצים אף לאלו שכבר עובדים בתחום.

ההרשמה לפסיכומטרי דורשת בדיקה מעמיקה ויעילה
המודעות לציוני פסיכומטרי גבוהה מאוד כיום, משום כך, בכל עיר כמעט יהיה באפשרותכם למצוא כמה בתי ספר ללימוד פסיכומטרי, אך כיצד יש לבחור בניהם? ראשית לבחון את סגל המורים והאם יש להם ניסיון בלימודים מסוג זה.

הסמכה בלימודי משפטים לאקדמאיים
בעלי תואר אקדמי במקצועות שונים שמעניין אותם להגדיל את ידיעותיהם באופן שיהיה בו דברים גם מהעולם החוקי מסוגלים להתעניין במסלול אקדמי זה, שנועד לאנשים שכבר מחזיקים תואר אקדמי.

לעשות שיחות מארה"ב לישראל ולא לשלם בהגזמה
השתדרגות מעניינת וזריזה של התשתית ותחרות בין חברות טובה לצרכן בין הרבה ספקיות אמצעי תקשורת, אין יותר סינדיקט של ספקית סלולר יחידה. בימינו אפשר לעשות שיחות לארץ בכל מקום בעולם כולו, בכל שעה בלי פחד ממחירי ביצוע שיחה רמים באופן קיצוני ואינם הגיוניים.

שירות ענן מחשוב - רלוונטי עבור כל עסק
כדי שהלקוח לא יציב בבית העסק שלו שרת מחשב ממשי, בעל העסק קונה מוצרי שרתים ומשאבים של שרתים, כמו שמזמינים שירות מספקית אחרת, היא למעשה הספקית של מחשוב הענן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI