דף הבית רפואה ובריאות רפואה משלימה " הכח שבמחשבה" ריפוי קוונטי-מיידי 0528365990
" הכח שבמחשבה" ריפוי קוונטי-מיידי 0528365990
מאיה ברש 20/01/09 |  צפיות: 2065

 

פרק מספר " הכח שבמחשבה" ריפוי קוונטי-מיידי- כל הזכויות שמורות

מאיה ברש

זהו מסע הכרות ואחריות אל תוך גופינו-נפשנו-ומחשבותנו, אל אותם מקורות ניסתרים וכוחות אשר שמורים בתוך מרתפי התודעה שלנו ומצויים תמיד בעבורינו במצבי חרום וביומיום ויוצרים   ,ניסים".

 

יש מסע ותהליך החלמה!!!!!!! אך היום קיימות בעבורנו איכות של "תדרים אנרגטיים" ויכולת לבצע קפיצה במחשבה  ו  ל  מ  מ  ש  ה! ומרגע שהאדם לוקח אחריות על הבראתו  -  אושרו  -  יעודו  -   הדבר מיתממש.

 

המסר הינו " אתה חזק - אתה יכול - אתה יודע " ומביא לנס מיידי תוך דילוג על השלבים אשר הורגלנו בהם ומיתוך רמת מודעות שונה.זהו ריפוי מיידי  -  ספונטני, אין איש - או מטפל - או אוהב אשר יכול לעשות זאת בעבורך.   "רק אתה יכול"!!!

השילוב של גוף-נפש-רוח-נשמה יוצרת איזון וכל סטיה מלמדת ומשקפת לנו שמשהו אינו תקין, משהו לקוי "בדרך" או "במסע" שבו מיתנהלים חיינו-גפנו-מחשבותינו-רגשותנו, יש ליזכור שלגוף    כ  מ  מ  מ  ש   יש את זרם התודעה שהינו רצף של מחשבות,רצונות,חלומות,רגשות,מאוויים שחולפים לו במוח בקצב מסחרר ויש לו את היכולת הבלתי מוגבלת לאפשר לנו כל סוג של ריפוי,כל השתוקקות של הנפש וכל מעבר מ"רגש"  ל-"רגש" ללא הגבלה כל שהיא.

זוהי דרך  ,ההיזכרות"  במה שידענו וביכולות הבלתי מוגבלות שלנו,אין הדבר נילמד עתה  זוהי  "הידיעה" שנימצאת בנו עוד בטרם נולדנו וכעת אין צורך בדבר רק להזכיר לכל תא ותא את חוסר ההגבלה ואת היכולת כמממש.לאפשר את התנאים לידע זה להגיע להכרה, להשתחרר ממהכרה הכוזבת, מדעות שהוטמעו בנו או שהטמענו בעצמנו,ממצבי נפש מלאכותיים ומאי היזדהות ,כך נאפשר לפוטנציאל הגלום ליפרוח ולעשות תהליך של שינוי מהותי -טרנספורמציה ולצאת ממעגל הקסמיפ של סבל ותהייה.

כשנתבונן ברצף/זרם  התודעהשחולף לנו במוח נזהה תמיד שבין מחשבה למחשבה, בין רגש לרגש, בין תחושה לתחושה, בין מישפט למישפט, בין תחושה לרצון או כל וואריאציה אחרת  - יווצר    פ  ע  ר   קטן, מירווח של הפוגה של כלום של ריק,

ושם בדיוק שם בפער של השקט הזה יושב "הטבע האמיתי של התודעה"שם מצויה האינטלגנציה או הידע האין-סופי שמצוי בכל תא מתאי גופינו ובכל סליל של  d.n.a. וכמו בתוך כל מולקולה אותו  "אוצר" ידע" מצוי בכל  זה ויש לו את היכולת להשפיע ולשנות כל אספקט בחיים שלנו.בפער הזה יש את היכולת לזהות ולממש  כל דבר שנירצה ונהייה מודעים לו כלומר שרק במצב של מודעות אפשר להפעיל את נקודת הקסם הזו לטובתנו למטרת בריאות.......,שפע.....,אהבה..........,תהליכי מודעות גבוהים....... ,הארה..... , אושר......., שקט פנימי עמוק.....,שלווה..........ובאופן מיידי.

 

צריך רק להיות נוכח בשקט של בין המחשבות.........-רגשות.......

כך שהכל תלוי בנו, ביכולות שלנו שכמובן אפשר ורצוי לפתח אותם ובעוצמת הרצון לאפשר למקום הזה להתרחש בתוכינו, להיות שם להיתבוננן בשקט ללא רצון - רק להיות בהוויה.

הפסיכולוג הנודע  אברהם מאסלו היתמקד במחקריו אחרי האספקט החיובי של האדם וכך הוא תאר אתחווית ההתנסות  כ- "הפוגה זו שבשקט שבין המחשבות".הוא ממשיך לדווח שהיו אלה רגעים של אושר טהור וחיובי כאש כל הספקות,כל הפחדים,הניפרדות נעלמו,

כל החולשות והשיפוט נעלם קיימת רק חווית האיחוד (כמו בהארה) אני ממשיך אברהם מאסלו מצוי בתוך החוויה ולא כצופה בה מבחוץ.

 

ההפוגות בדרך כלל בהתחלה מאוד קצרות ומאוד רצוי להאריך את משך הזמן שאנחנו שוהים בו כך מאפשר תהליך של טרנספורמציה והיתעוררות רוחנית ומודעת כמו כמובן לאפשר לכל סוג של ריפוי במצב הזה שמיתרחש כבמטה קסם באופן מיידי.

מיפגש מסוג זה עם הטבע האמיתי עשוי ומשנה את ההסתכלות שלנו על החיים מקצה לקצה.!!!!!!!!!!!!

מאסלו מתעד 2 מטופלים שלו עם דיכאון ונטיה להיתאבדות והשני עם התקפי חרדה עזים כאשר ניכנסו למצב של "הריק" השקט של בין המחשבות .רגשות..... שהם נירפאו באופן מיידי-ספונטני ומוחלט.

ואף אני חוויתי עם מטופלי שינויים דרמטיים שהיתרחשו באופן ספונטני ומיידי כאשר הם מצויים בשקט הפנימי, בהוויה של וויתור על דפוסים ישנים ואמונות ישנות שלא משרתות עוד.

ואז הם מיתמלאים שימחה עמוקה מן סוג של שקט עמוק והרפייה מיתמלאים כוחות חדשים ועמוקים, ביטחו

ןרב על ההישתחררות ועל הידיעה שלא עוד משועבדים ומכורים להרגלים הישנים.

 

כאשר אנו חושבים שהדברים בחיינו קבועים ומוחלטים זה יכול לשתק אותנו וכך מונעים מעצמנו את האפשרות להישתנות, להיות גמישים באופיינו ולתת לשינויים להיתרחש   ללא    פ ח  ד  - ללא התקבעות מהאי ידיעה ומהטבע הארעי והמשתנה של היקום ושל חיינו.

 

הכותבת: מאיה ברש  -  טראנס מדיום

ריפוי קוונטי- רפואת תדרים.

טיפול עם תת מודע ודמיון מודרך

וסו ג'וק

 

לימודים  מהבית  = קבלו למייל  האישי שלכם קורס כתוב ומונחה ללמוד עצמי

יש אפשרות לקבלת ייעוץ אישי  " מ ר ח ו ק " כל החומר הכתוב למייל האישי שלך!!!!!!

0528-365990

..maya-bar@inter.net.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מאיה ברש

*ייעוץ אישי   * מיינדפולנס-מודעות קשובה   * תת מודע   * מדיטציה ודמיון מודרך

*רפואת תדרים קוונטית   * סוג'וק- רפואה קוריאנית.

*קבוצות לימוד ותירגול מיינדפולנס לילדים ונוער.

mayush.bar@gmail.com       0528-365990 


מאמרים נוספים מאת מאיה ברש
 
מפגש עם כעס - הורה - ילד
מפגש עם כעס - הורה - ילד מאיה ברש התפרצות זעם (זו התפרצות רגשית שמגיעה מתחושת מצוקה וחוסר אונים). חוסר שקט - כעס - בכי - קשיי רכוז - פעלתנות יתר - בעיות אכילה אצל הקטנטנים יפחדו ללכת לישון לבד - ואף הרטבה. אלה מצבים מתסכלים של חוסר שליטה המבטאים תחושת חרדה פחד ולחץ . הסיבות רבות ומגוונות. ישנם דרכים שונות להתמודדות עם המצב מבלי להכנס לספציפיקציות כעת. עלינו ההורים להיות רגועים או לשדר רוגע ובטחון. לנשום עמוק מספר פעמים לאחר שהרוחות נרגעו ליצור שיחה תוך שאני מחבקת אותם או מח

סדנה קצרת מועד "לנשום את החיים"
תרגול והתבוננות במערכת של הגוף הפיזי והתיחסות לכל איבר ואיבר ,ואז התבוננות בעולם הרגשות. כאשר הציר המרכזי אליו אנו חוזרים כל הסחת דעת הנה אל הנשימה ושוב ללא שיפוט . התבוננות וזיהוי המקומות שאנו פועלים מתוך הטייס האוטומטי, כלומר פעולות שנעשות באופן טבעי ואינטגרלי גם אם אלו פעולות שמזיקות לנו נ • על פי דניאל כהנמן ישנן 2 מערכות קוגניטיביות: 1 . אינטואיציה- מהירה אוטומטית, נטולת מאמץ, אסוציאטיבית, סמויה, טעונה רגשית, מכח ההרגל ודומה לתפיסה חשיבה -איטית, טורית, מאומצת, ניטור מודע, מכוונת, ניתנת לשליטה על ידי כללים, צוואר בקבוק.2 •

מיינדפולנס = ילדים ללא מתחים
כדי להתכונן להשגה זו, אנו צריכים לשמור על המוח שלנו ברגע ההווה.

הרגע הזה הנוכחי משתנה כל כך מהר ובלי הרף . כמו קוף קופץ .יש כמובן קושי עצום לעקוב אחרי רצף מטורף של אירועים, רגשות, מחשבות, תוכניות, השתוקקויות..... כל רגע הוא רגע של אירועים ואנחנו לרוב לא שמים לב לאינטנסיביות והמהירות והאנרגיה שאנו מוציאים בלא להתמקד.לרוב חווים עבר ו/או עתיד ולא נמצאים בזמן הווה. פה ועכשיו..

המוח לא יכול להיות ממוקד ללא אובייקט נפשי. לכן אנו נתרגל את המיינדפולנס ו נאפשר להתבוננות בנשימות שלנו כדרך אשר זמינה בקלות בכל רגע של הווה.. המוח לא צריך לעשות מאמץ גדול כדי למצוא את הנשימה, הנשימ


מה האלמנט ש ל ך ?????? מפת האלמנטים הדומיננטית
הקיסר הצהוב הוא הספר העתיק והקלאסי ביותר ברפואה הסינית שחלקו הארי נכתב ע"י הקיסר הצהוב עצמו.

ולקיסר היה מרפא אישי צ'י-פו שאמר "רק החכם יודע לחיות בהרמוניה את ארבעת עונות השנה וחמשת האלמנטים שהינם תופעות וחוקי הטבע"

בהקשבה לצרכים ותיפקודי הגוף-נפש שלנו כבני אנוש.תאוריה זו התפתחה לאורך אלפי שנים מתוך התבוננות בטבע, במחזוריות שלו ובחוקיו שכן הם מקבילים ומשפיעים עלינו בכל הרבדים והמישורים הפיזי-ריגשי-נפשי-מנטלי.

ובכן חמשת האלמנטים הם איכויות של תימצות וריכוז תהליכים בטבע ובנויים ממעגלי החיים כאשר כל יסוד בונה ומזין את הבא אחריו.

ריפוי השיטת ה"תדר המודע"
הגוף יודע.......הגוף מרפא את עצמו...ה ד.נ.א וכל תא ותא בגוף הינו בעל מודעות, יודע את תפקידו ויודע לאזן ולרפא את עצמו.

יודע ליצור חומרים ואף חלקים שחסרים בו ואת ההרכב שלהם

בעניין הזה יש הסכמה וקונצנזוס בין כל חלקי הרפואה על ני גזרותיה.

הגוף שלנו הוא השותף האולטימטיבי ליצירת בריאות ומצבים מאוזנים הן נפשיים הן רגשיים-מנטאליים, יודע את מלאכת חיזוק הגוף,בנית אנרגיה תקינה ומאוזנת התחדשות,רעננות,ריכוז,מיקוד ולנטרל אלמנטים שליליים מתוכו


טיפוח ופיתוח הקשר עם התת-מודע 0528365990
התת מודע מהווה מעיין מאגר תת קרקעי או ספריה ענקית ועתיקה ששם

מוטמעים כל הרגשות / חוויות העבר / אמונות שנטמעו בנו /התפיסה

שלנו את עצמנו.....ומצויים שם כזיכרון שמופעל כאוטומט אשר משתמש

בנתונים הקיימים בו ובהתאם מגיב ופועל.

התת מודע לא שופט או שוכל או מברר לגבי המידע המצוי בו או מתקבל

לתוכו, הוא משרת אותנו כפשוטו "טוב" או "רע" לא רלוונטי

למערכת הזו.

כך שכל מיידע המתקבל דרך חמשת החושים של "המודע" פלוס החוש

השישי האינטואיטיבי הנשגב יותר בעצם נ י צ ר ב בתת-מודע

כלומר ככול שנהייה מודעים יותר


" הכח שבמחשבה" ריפוי קוונטי-מיידי 0528365990
יש מסע ותהליך החלמה!!!!!!! אך היום קיימות בעבורנו איכות של "תדרים אנרגטיים" ויכולת לבצע קפיצה במחשבה ו ל מ מ ש ה! ומרגע שהאדם לוקח אחריות על הבראתו - אושרו - יעודו - הדבר מיתממש.המסר הינו " אתה חזק - אתה יכול - אתה יודע " ומביא לנס מיידי תוך דילוג על השלבים אשר הורגלנו בהם ומיתוך רמת מודעות שונה.זהו ריפוי מיידי - ספונטני, אין איש - או מטפל - או אוהב אשר יכול לעשות זאת בעבורך. "רק אתה יכול"!!!

השילוב של גוף-נפש-רוח-נשמה יוצרת איזון וכל סטיה מלמדת ומשקפת לנו שמשהו אינו תקין, משהו לקוי "בדרך" או "במסע" שבו מיתנהלים חיינו-גפנו-מחשבותינו-רגשותנו,


האור בקצה המינהרה חוויה חוץ גופית
הם כולם מונחים המתארים אדם ש"חווה" עצמו או "רואה" עצמו אל מחוץ לגופו הפיסי או הרחק מגופו כאשר התודעה-המיקוד-ותשומת הלב לא ממוקדים בגוף הפיסי לזמן קצר יחסית והוא מתנסה בחוויה ורואה את העולם מנקודת מבט רחבה מאוד.

הגוף משליך את עצמו לתוך מציאות שונה או פחות מודעת בדומה לאנשים שעברו את חווית "המוות הקליני" או טיול אסטרלי.

החוויה החוץ גופית ניתנת ללמידה ושליטה בתנאי שנוותר על מערכת האמונות ,הציפיות ושאר מחסומים פסיכולוגים שהוטבעו בנו ויצרו פחד ומחסום ותפיסת עולם מגבילה.זהו מצב שהתודעה ומרכזי האינטואיציה הגבוהים ביותר מופעלים מתרחבים ומכילים את כל המצ

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI