דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה מעוניינים להציל את מערכת היחסים?
מעוניינים להציל את מערכת היחסים?
איילת שחר 14/09/12 |  צפיות: 1955

יחסים תקינים הם הדבר הכי חשוב לחיים מספקים. במקרה שמרגישים שהיחסים מתערערים חשוב ביותר לטפל במה שמפריע לפני שבוחרים כל אחד ללכת לדרכו.

זוגות רבים שואלים את עצמם אילו אמצעים קיימים להצלת מערכת הזוגיות? האם זה נגמר, או אולי ניתן לחדש את היחסים שהתערערו? טיפול זוגי יכול לשמש מענה לפתרון הבעיות שעלו בין בני הזוג. אימון או ייעוץ זוגי יכול לתת לך ולו את הכלים אשר יעזרו בהתמודדות הסדקים שנוצרו במערכת היחסים.

סיבות רבות כל כך מסוגלות ליצור סדקים ביחסים, לדוגמה בגידה ועד משברים נפשיים. אך גירושין אינם התשובה היחידה. לפני שמחליטים להיפרד, תמיד עוד אפשר לקבוע תור עם אדם מנוסה בטיפול זוגי המסוגל לכוון את מערכת היחסים בחזרה על דרך המלך.

זוגות רבים בוחרים לנסות צעד קיצוני לדוגמה פנייה להאזנות סתר לא פתרון נחמד אבל לפעמים זה יכול גם לעזור. בדיקת האזנות צריך להיות פתרון במקרים קייצונים ויש לשקול דרכים אחרות לפני שתעשו את הצעד הזה.

חשוב מאוד לזכור כי טיפול זוגיות אינו תרופת פלא ולא כל בעיה ביחסים הזוגיים אפשר להעלים בטיפול. מדובר במאמץ משותף המתבצע בהכוונה של איש מקצוע, שמטרתה העיקרית היא גישור על פערים. ובכל מקרה שלא יהיה טיפול זוגי אינו מסוגל לתת מענה לסיטואציות שבהן זוגות פשוט אינם מתאימים אחד לשני, מה שעשוי להתגלות אחרי שמקיימים שנים רבות של זוגיות.

אולם דעו כי אם אתם לא מרוצים ושמחים מהחיים הזוגיים שלכם, התעלמות מהמצב יכול להיווצר מצב שבו שהיחסים ידרדרו מאוד, ויעילות הטיפול תהיה אפסית. אולם אילו תחליטו בעקבות הטיפול לפרק את הזוגיות, יעוץ זוגי יוכל לפחות לעזור להגיע לפרידה טובה ככל האפשר, וגם זה לא הולך ברגל.

אז אם אתם מעוניינים בחוקר פרטי באר שבע שובו אלינו בעוד מספר ימים וקראו מדריכים על זוגיות או גלשו עכשיו לאתר שלנו וקראו המון מידע, המלצות וגם טיפים ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איילת שחר


 


מאמרים נוספים מאת איילת שחר
 
השתלות שיניים ושיקום הפה
ממקצועיות ואיכות הטיפול, מיחס אישי למטופל, זמינות רופא השיניים והתאמת הטיפול והמחיר לפי התקציב שברשותכם. מרפאות מתקדמות מתאפיינות במכשור מתקדם

לימודי הנהלת חשבונות 1 2
לשוק העבודה עם תעודה שבסוף רק המצליחים זוכים להוכיח את עצמם בשטח אבל, עליכם לבחור היטב את

כמה עולה מעצב פנים?
22/09/12 | שיפוצים
בררו אצל ידידים וקרובי משפחה אם יוכלו להמליץ לכם אודות אדריכל מסויים או סטודיו

מנהל עסקים לימודי ערב
יהיה איתם? אבל... הבעיה היא שרבים לא הולכים על המקצוע הנכון עבורכם ומבזבזים כסף ושנים רבות על לימודים בתחום שהאפשריות בו מוגבלות. לכן אסור למהר

טיפולי הסרת שיער בגב
להחלטה? אתם יכולים להגיע למרפאה שתעניק לכם את הטיפול בהתאם לתקציב שברשותכם

קורס לימודי אנגלית
היתרונות שבלימוד השפה, שאליהם ניתן להוסיף יכולת לטייל בחו''ל בנוחות ובביטחון

הצרת היקפים בירכיים
אתם חייבים להתאזר בסבלנות אחרי כמה שבועות תחלוף הנפיחות ואפכם יקבל צורה

מחפשים צילום אירועים?
הצלם? אל תתביישו לבקש לראות פורטפוליו. זו הדרך להתרשם מיכולותיו ומכשרונו, אך עם

איך בוחרים תקליטנים מומלצים?
22/09/12 | מוסיקה
האווירה. מוסיקה לאירועים זה בכלל לא מדע מדוייק, היא צריכה להיות רגועה ומרגיעה ברגעים חשובים ובצורה נכונה שכולם ברחבה. תקליטן בחיפה טוב חייב לדעת

מצלמות במעגל סגור לבית
18/09/12 | שיפוצים
מורשה לכך וחשוב מכל מהימן, זאת כדי לחסוך לנו בעיה כי אחרי זמן מסוים, האזעקה חלילה לא תופעל בזמן פריצה וזאת בגלל חוסר מקצועיות. דבר חשוב נוסף שעלינו לשם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI