דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה קולאז על קנבס כמתנת יום הולדת
קולאז על קנבס כמתנת יום הולדת
מה רוצה 20/09/12 |  צפיות: 1906

התחלתם קמפיין חדש? הדפסת מגנטים, תמונות על קנווס, כרטיסי ביקור, גלויות ומוצרים אחרים הם חלק מהנישה של שירותי דפוס וגרפיקה. לקבלת מידע נוסף על הנושא והמוצרים - פשוט קראו עד הסוף.

שירותי גרפיקה ודפוס מתחלקים למס' סוגי עבודות, חלק לשימושים פרטיים וחלק בשביל שימוש עסקי. בין אם אתם רוצים להפיק כרטיסי ביקור בשביל הלקוחות, ובין אם אתם צריכים להגדיל תמונה על בד קנבס - תזדקקו לשירותי דפוס.

הדפס על קנבס

שימושים עסקיים -
כל משרד זקוק למס' דברים הכרחיים, כמו החשבוניות והפנקסים. בלי הדברים האלו אי אפשר לנהל את העסק.

מעבר לפן הפיננסי, למטרות פרסום מאוד חשוב להכין כרטיסי ביקור לפרסום העסק ויצירת קשר עם הלקוחות. אם הגדלתם ואף פצחתם בקמפיין שיווק - תצטרכו גם שלטי ענק משלכם שאפשר לתלות. בשביל להנות מכל אלה תהיו חייבים להשתמש בציוד רציני.

שימוש פרטים - יש תמונה מיוחדת שאתם ממש רוצים להפוך לתמונת קנבס? חולמים להפוך הקיר בסלון ליצירת אמנות? עם הציוד שיש היום ניתן להפוך תמונות, איורים והדפסים לקנבס ואף לטפט מיוחד.

חוץ מקנבסים, אפשר להדפיס מגנטים, גלויות ואף מדבקות לפי תמונה שלכם או עיצוב מוכן. עם זאת, חשוב לזכור שלא כל איש מקצוע יעשה עבודה ברמה טובה.

חשוב מאוד לבדוק אצל מי אתם מדפיסים!

כשאתם בוחרים בית דפוס, עליכם לבחון 2 עניינים חשובים - האיכות של החומרים, לדוגמא נייר הקאפה, ואת איכות הציוד. מדפסות לצרכים אלה עולות המון כסף, אבל בגלל זה הן מפיקות הדפסות איכותיות במיוחד. עם זאת, גם עם המדפסת הכי יקרה בעולם, והצבעים הכי טובים שיש, אם חומר הגלם שעליו מדפיסים הוא זול ולא עמיד - העבודה הסופית לא תהיה טובה.

בדיוק בגלל זה, אל תתפשרו על החומרים או הציוד. מצאו את המומחים שייצרו עבורכם מוצרי דפוס מקצועיים לפי מה שתזדקקו לו. מעוניינים בפרטים נוספים? http://www.big-graf.co.il/index2.php?id=47&lang=HEB, נתראה בפרסום הבא.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מה רוצה


 


מאמרים נוספים מאת מה רוצה
 
לימוד קורס דיג'יי חיפה
הרצון במשכורת רצינית התחיל לקונן בי והגעתי למסקנה כי אם אני מבקש באמת להצליח בעולם המוסיקה

הכל על עיצוב חתונות מטורפות
פקת אירוע זה ענף מסובך המצריך התעמקות בגורמים שונים כגון חיפוש אולם ורב. עם זה, אפילו שרבים חשים שלקיחת מפיק תייקר את העניין, זו לא המציאות

מתנפחים לבריכה ענקית
אם בעבר נאלצנו לסגת ולסגור עם מתחם שונה, הודות למתכנן השמחות באמת שאין סיבה להתאכזב. בעצם, הגיוני מאוד שאם המתכנן ידבר עם הנציגים, הם יעניקו לו הצעה הגיונית יותר

שירותי השכרת ציוד לאירועים לא סוגרים עם כל אחד
הפקת ארוע זה תפקיד מסורבל אשר דורש השקעה רצינית בהרבה דברים לדוגמה שכירת גן ורב. אך למרות זאת, למרות שאנשים רבים נוטים לחשוב שלקיחת מפיק תייקר את העלויות, נהפוך הוא.

הפקת חתונה גדולה ומיוחדת
כולי תקווה שכול מאורע בו אהיה, יהיה כמו אז, מבדר וייחודי, שלא נתבאס על ההוצאות, מהערב בחוץ וכל הנלווה לכך - לנהוג בלילה וכדומה. הצחיקה אותי העובדה שאישיות אפורה כמו בן דודי ארגן לעצמו אירוע כה מיוחד

סנדביצ'ים לכל מאורע
במידה ואתם מעוניינים במענה שיהיה אלגנטי, לדוגמא לאירוע עסקי, כדאי לשקול את האפשרות לשכור שירות קייטרינג אסאדו או סלסלת פירות.

הדברת פשפשים בשרון
איך וכיצד מרחיקים אותם? הפתרון לסוגיה הזו מסובך. הנושא תלוי בזן של המזיק ועומק המטרד. אך הדבר העיקרי שהכי חשוב לקחת בחשבון הוא פשוט, כדאי עוד בהתחלה לשמור ולהימנע ממטרד זה.

מקרן להשכרה לאירוע
גם ענף האירועים השתנה מאד ובעידננו, המון אנשים מעוניינים לשכור אטרקציות לאירוע. בגלל זה שוכרים גימיקים ולדוג' רקדנים, זיקוקים וכיו''ב.

עיצוב הזמנה לבר מצווה
לטיב הנייר וההדפסה יש השפעה גדולה על התוצאות הסופיות כך למעשה - הזמנות לחתונה שעיצבו אותם באותו העיצוב בדיוק, אולם נוצרו ע"י נותני שירות אחרים ומפאת זאת יוצרו באיכויות אחרות כך שכל מוצר יותיר אפקט אחר לחלוטין.

מתנפחים לאירועים של ילדים
שולחנות המשחק - יש אטרקציות משחק כגון מתקנים מתנפחים, משטחי ריקוד וכיוצא בזה. בעצם, כולם יצליחו למצוא את שהם אוהבים מתוך כול הברירות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI