דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב בית אבות
בית אבות
יוסי בוזגלו 16/10/12 |  צפיות: 1569

הגעתם לגיל שבו אתם אינכם יכולים לדאוג לעצמכם, כפי שדאגתם בעבר. קשה לכם לנהל אינטראקציה עם אנשים בני גילכם, אתם זקוקים לשקט נפשי, מדי פעם טיולים ואטרקציות שיעסיקו אתכם. אתם רוצים להיות בקרבתם של בני משפחתכם, אך הם לא יכולים לדאוג לכם באופן צמוד. בית אבות יענה על הדרישות, הציפיות והצרכים שלכם. תוכלו לבחור בית אבות שיהיה קרוב מבחינה גאוגרפית לבני משפחתכם, ובכך להקל עליהם בנסיעה. כדי להעניק לכם תחושת חמימות ואחווה, בית האבות שם דגש מהותי על חיי החברה. ללא ספק, זהו שלב בחיים שהרגשת הבדידות משפיעה בצורה ניכרת על הבריאות הפיזית. לכן אתם תמיד תהיו בסביבת אנשים שידאגו לכם, תגרו בקרבה לצד אנשים בני גילכם, ותיקחו חלק מחוגים שיענינו אתכם, סדנאות, הרצאות, וטיולים.

בית אבות לעומת דיור מוגן

לעומת דיור מוגן, מגיעים לבתי האבות אנשים שזקוקים לעזרה סיעודית, כלומר המצב הבריאותי של אותם קשישים מבוגרים הינו מצריך השגחה ודאגה טוטאלית במשך 24 שעות ביממה. ישנן משפחות שרוצות לעזור לאהובם, אך אין לכם את הניסיון הדרוש והמקצועיות. בבית האבות יהיו צמודים אל הקשישים רופאים ואחיות, וידאגו לו לא רק מבחינה בריאותית אלא גם נפשית, יחזקו אותו ויגרמו לו להרגיש אהוב. דיור מוגן איננו המקום שיתאים לאותם אנשים שזקוקים לטיפול צמוד של רופאים ואחיות, משום שהמהות של בתי הדיור המוגן הינו לחיות בצורה עצמאית. הצוות של בית האבות, ידאג למגוון רחב של צרכים, כמו למשל: כביסה, ניקיון, קניות, רחצה, אכילה, ועוד.

ייעוץ עם מומחים

לפני שאתם בוחרים אילו בתי אבות אתם מעוניינים לראות, ולשמוע פרטים נוספים, חשוב שתבררו את הצרכים המדויקים של הקשיש ואת מצבו הרפואי. לאחר מכן תדעו, אילו בתי אבות אתם יכולים לראות ולהתעניין. חשוב שתבררו את מצבו של הקשיש, משום שהוא צריך להיות במסגרת שתתאים לו. אם לדוגמא מצבו הבריאותי איננו מאפשר לו לחיות בצורה עצמאית, אך מצד שני הוא מתפקד מבחינה נפשית, חשוב שהוא יהיה במעגל של אנשים שיתאימו לו. ישנן חברות שמציעות ייעוץ עבור נושאים אלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI