דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים פילינג עמוק
פילינג עמוק
ד"ר יאיר גילוני 12/11/12 |  צפיות: 1776

את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם
במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

מה זה פילינג ?

פירוש המונח פילינג הוא קילוף ומשמעותו קילוף העור וסילוק השכבות החיצוניות אשר נפגעו בין השאר מנזקי השמש, וזו סיבה נוספת מדוע כדאי לבצע את הטיפול בחורף. פילינג הוא אחד הטיפולים שמומלץ לעבור אותו בחורף כיוון שלאחריו הפנים אדומות והמזג אוויר הקריר ההחלמה נעשית נעימה יותר ומאחר ויש להימנע מחשיפה לשמש, משהו שכמעט ולא ניתן לעשות אותו בזמן הקיץ ואילו בחורף הוא אפשרי.

פילינג עמוק הוא תהליך קצר הנמשך כשעה, ומבוצע על ידי רופא בלבד. את הטיפול עושים בחדר ניתוח שכן רופא מרדים דואג לתת למטופלת חומר מטשטש על מנת שלא תרגיש את פעולת הפילינג. פילינג עמוק מסלק קמטים עמוקים יותר, כתמי פיגמנטציה וחטטי אקנה. כאשר הכתמים נעלמים כלא היו, העור מקבל טקסטורה צעירה יותר עם מחזור דם משופר ומיני ליפטינג של העור.

זמן החלמה
משך ההחלמה הוא כשבוע בו לא מומלץ להיחשף לשמש כדי להגן על עור הפנים כמו כן מומלץ להגן על עור הפנים מקרינת השמש גם בחורף לכן יש למרוח קרם עם מקדם הגנה גבוה ואף להקפיד על החדרת קרם לחות לעור למנוע את התייבשות העור בקלות. התוצאה נשמרת לשנים רבות ואין כל צורך לבצע הזרקות יקרות מדי שנה.

פילינג עמוק בחורף מאפשר להימנע מניתוחי מתיחת העור, רק שבוע אחד של החלמה ומקבלים תוצאות מדהימות המורידות לפחות עשור ממראה גילך. הקמטים והכתמים נעלמים כלא היו.

ד"ר יאיר גילוני מתמחה ב- פילינג למחשוף,פילינג לצוואר,פילינג לפנים,הסרת צלקות, העלמת נימים,טיפול בפצעי בגרות, טיפול בצלקות, טיפול באקנה,  ועוד...


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני - רפואה אסתטית
http://yairgilony.co.il 


מאמרים נוספים מאת ד"ר יאיר גילוני
 
פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
טיפול פילינג עמוק הוא טיפול המיועד לנשים המעוניינות בחידוש עור הפנים. הטיפול עצמו נמשך כשעה ובמהלכו נמרח חומר על הפנים, המסיר את השכבות העליונות והחיצוניות של העור, שנפגעו עם השנים. המטופלת נותרת להשגחה בבית החולים ולאחר מכן משוחררת לביתה למשך כשבוע של החלמה.

המסת שומן על ידי קירור - כיצד זה מתבצע?
המסת שומן על ידי קירור, המכונה "קריוליפוליזיס", היא טיפול שצובר פופולריות בעולם ומעבר לעובדה שהוא מוצלח, הוא גם נוח במיוחד עבור המטופלים ועבור הרופא המטפל. השיטה היא העברת קור מקפיא באזורים מסוימים בגוף, הממיס את תאי השומן. מחזור הדם מרחיק את השומנים מהגוף.

מיצוק העור - הזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה
מיצוק פנים יכול להיעשות בשיטות שונות, אך מטבע הדברים, ההעדפה היא לא לבצע טיפול ממושך ומסובך, אלא לבחור בשיטה קלה ונוחה ככל שניתן, הן למטופלים והן לרופא המטפל. השיטה שאני משתמש בה באופן אישי וגם זוכה לעדנה בעולם, היא מילוי נפח בהזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה.

העלמת נימים על ידי השימוש בלייזר
תופעת הנימים הבולטים שכיחה בעיקר אצל נשים אך גם אצל גברים. בעזרת השימוש בלייזר הפוטונה ניתן לטפל בנימים בתקופה קצרה.

סימני מתיחה - טיפול מקומי להמסת שומן
לצד הדיאטות, התזונה הנכונה והחיים הספורטיביים קיימת שיטה המאפשרת לנו להמיס את השומן. לא מדובר בטיפול המחליף את השיטות הקיימות, אלא פועל בנוסף.

פילינג עמוק
את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

7 טיפים לטיפול בפצעי בגרות
קיימות דרכים רבות לטיפול בפצעי הבגרות. חשוב מאוד לשמור על פנים נקיות כחלק ממניעת הופעת האקנה גם בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר.

הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
סימני מתיחה הם למעשה קרע של העור, אשר לא מסוגל לעמוד במתח של הגוף, בדרך כלל כתוצאה מהשמנה מהירה או הריון, אשר גורמים לגדילה של הגוף ומותחים את העור מעבר לאלסטיות הטבעית וההסתגלות שלו.

הכי יעיל - טיפול לייזר נגד פטריות בציפורניים
פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה מאוד הפוגעת בכ-12% מהאוכלוסיה בארצות המפותחות. פטריות בציפורני הידיים והרגליים, עשויות לגרום לתחושת עקצוצים ואף לכאבים, אך יותר מהכל, חוסר הנעימות נובע מבושתם של הסובלים מהפטרת מלחשוף את רגליהם בחברה (בהליכה יחפה או עם סנדלים).

למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
מטופלות רבות מגיעות אלי ושואלות מה ההבדל בין טיפול פילינג עצמי או אצל הקוסמטיקאית לבין הטיפול שהן מקבלות אצלי. ההבדלים כפי שתיכף תקראו, הם עצומים ולעתים לא סובבים רק את המחיר והיופי אלא גם כוללים סיכונים מיותרים בטיפול בידיים לא מוסמכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI