דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות שרשרת ענברים לתינוק
שרשרת ענברים לתינוק
לירית אשכנזי 28/05/13 |  צפיות: 2949

שרשרת ענברים לתינוק הינה שרשרת שמטרתה להקל על כאבי שיניים – עם בקיעת החיניכיים לתינוקות. שרשרת הענברים באה במגע עם חום גופו של התינוק ומשחררת שמנים הנספגים בגוף התינוק ויוצרים בתינוק תחושה נינוחה, מחזקת את המערכת החיסונית של התינוק וכן מהווה משכך כאבים טבעי. יש מי שאומר כי הענברים הבהירים יותר משפיעים ויש מי שאומר שהכהים משפיעים יותר. לכן, מומלץ לשלב בין הענברים.

אימהות רבות מעידות כי שרשרת ענברים לתינוק מאוד מרגיעה את כאב התינוק. הענבר הוא שרף בן מיליוני שנים המגיע ממעמקי האדמה. שנים רבות סגולותיו המרפאות והייחודיות ידועות – הענבר מקל ומטפל בכאבים של פרקים, ראש, שיניים , ריפוי מפצעים, מחלות, חיידקים, טיפול וסיוע במחלות עור למיניהן, הקלה על כאבי גדילה, מאיץ תהליכי החלמה, הגנה מקרינה ועוד.

איך שרשרת ענברים לתינוק עובדת? השרף המיוצר על ידי העץ הינו מגן על העץ מפני חרקים ומונע גדילתן של פטריות. הענבר למעשה מועבר על ידי חום הגוף בשל היותו שרף טבעי ובכך נספג בגוף. האיכויות של הענבר למעשה מסייעות במספר היבטים: חניכיים נפוחות, פריחה בחיתול, בעת צמיחת שיניים לתינוק, כאשר ישנה אקזמה בעור, דלקות וכו'.

שימוש בשרשרת ענברים

שימוש נכון בשרשרת, יכול לסייע בהתגברות על הכאב של התינוק בדיוק כפי שחפץ מעבר לתינוק מהווה עבורו התגברות על הניתוק מאימו. מומלץ להשתמש בשרשרת זו בגיל שלושה חודשים ואילך – גם כאשר השיניים נבקעו לתינוק. חשוב לשים לב על ענידה בטיחותית ולסגור את הסוגר.

יש להצמיד את השרשרת לגוף וכן להיות עם התינוק ולהשגיח כל עת. כמו כן, יש לשים לב כי אופן השימוש הינו ענידה ולא לעיסה. עם זאת, אין מה לדאוג כי אין השרשרת רעילה. ניתן לנקות את השרשרת באמצעות מים בלבד.

לסיכום, כל מי שחווה את הכאבים הנ"ל ייווכח לראות שתוך מספר ימים עד חודשיים הכאב יוקל ויפוג. אין ספק שמומלץ לנסות זאת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 לירית אשכנזי


 


מאמרים נוספים מאת לירית אשכנזי
 
כלורלה
אצת כלורלה היא אצה ירוקה שמקורה באגמים ומים מתוקים. הרכיבים הפעילים בתוך אצת הכלורה משמשים בעיקר ליצירת צמחי מרפא ותוספי תזונה.

רואי חשבון - כל הדברים החשובים
רוב האנשים מודעים לעובדה כי רואי חשבון מספקים שירותים פיננסיים, אך הם אינם מודעים לעובדה כי לרוב רואי החשבון יש תחומי שירות ספציפיים.

ספירולינה
הספירולינה הנחשבת לאחד הצמחים העתיקים ביותר בעולם, היא למעשה אצה ירוקה וזעירת מימדים. אצת ספירולינה מתאפיינת בכך שהיא מכילה כמות אדירה של חומרים מזינים אותם לא תוכלו למצוא באף צמח אחר הגדל על פני האדמה.

קידום אתרים בגוגל – מי צריך את זה?
שיטות הפרסום של היום שונות במהותן משיטות הפרסום של פעם. אם בעבר היינו רגילים לפרסם בעיתונות הכתובה, בטלויזיה או בפלאיירים המחולקים בתיבות הדואר הרי שכיום אנו עדים לכך שרובו המכריע של הפרסום מתנהל באינטרנט. קידום אתרים בגוגל בין אם הוא קידום אורגני ובין אם הוא קידום ממומן הינו הפרסום היעיל ביותר בעולם וזה שיפנה לקהל היעד הגדול ביותר ומה שחשוב יותר – הרלוונטי ביותר. קידום אתרים בגוגל הינו קידום מוכוון קהל יעד אשר אמור להפיק את מירב התועלת.

אבקת חלבון
אבקת חלבון הוא תוסף תזונה המכיל חלבון שמשווק לרוב לספורטאים. מקור החלבון בתוך האבקה יכול להיות מהצומח או מהחי ואליו בדרך כלל מוסיפים גם חומרי טעם וריח ולפעמים אף מינראלים וויטמינים המסייעים בספיגתו.

עשב חיטה
עשב חיטה הוא היום אחד הלהיטים של הרפואה האלטרנטיבית, אך הוא היה בשימוש כבר לפני 30 שנה. מדובר על צמח שנוצר מהנבטה של זרעי חיטה שמגיעה לגובה של כ-15 ס"מ, אז עוצרים באופן יזום את צמיחתו על מנת לשמור על הרכיבים התזונתיים הרבים שלו.

איפור קבוע
28/08/13 | נשים - אחר
ככל שעובר הזמן והשנים חולפות אנו והסובבים אותנו מתמקדים יותר ויותר במראה החיצוני ופחות באופי.

עורך דין נדל"ן
עורך דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר שקיימים בארץ ובכל שנה יותר ויותר עורכי דין מוסמכים על הלשכה.

ויאגרה
ויאגרה הינה תרופה אשר פותחה על ידי חברת פייזר ויעודה המקורי היה תרופה לטיפול בתעוקת חזה.

טיפים ליבוא מסין
אינטראקציה עם כל תרבות שונה יכולה להיות דבר מורכב. בטח ובטח כאשר מדובר בביצוע משא ומתן בעסקים עם מדינות אחרות בעלות תרבויות שונות, התייחסות אחרת מאיתנו, הישראלים לכל נושא: התנהגות שונה, נימוס, מאכלים, דייקנות ועוד
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI