דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קופירייטינג שירותי הגהה - לאה חובל
שירותי הגהה - לאה חובל
kinneret 20/08/13 |  צפיות: 7247

תהליך הכתיבה של כל טקסט מורכב ממספר שלבים. הגהה או התקנה לפי הגדרות האקדמיה ללשון העברית הוא השלב האחרון בו נעשית קריאה של הטקסט ונבדקות ומתוקנות טעויות כתיב, דקדוק, פיסוק, ניסוח, הקלדה, העתקה ועוד ומטרתה להפוך אותו לראוי לחשיפה.

כך הגהה נכונה חשובה מאד עבור כל סוג של מסמך ויש לה תרומה נכבדה לרושם הראשוני במצבים בהם הוא נעשה על סמך טקסט כתוב. היא מסייעת לבעלי הטקסט להעביר לקורא את המסר באופן הברור ביותר ובמקביל מלמדת על השקעתו בפרטים שלכאורה יכולים להיות הקטנים ביותר.

כך אף סופר לא היה מעוניין שהיצירה שלו תצא לאור כאשר מופיעות בה טעויות דקדוק ואף עיתון לא היה רוצה לפרסם כתבה שהפיסוק שלה שגוי. בדומה, גם זימון לראיון עבודה יכול להיות מושפע מניסוח תקין של קורות החיים וכן הציון שיתקבל על עבודה אקדמית.

בדומה בעידן של היום בו ספקי שירותים ומוצרים נעזרים בהפצת טקסטים ברשת האינטרנט לצורך קידום העסקים שלהם, הגהה נכונה משאירה על הלקוח הפוטנציאלי רושם של רצינות מצד המפרסם.

הגהה כדאי שתעשה על ידי איש מקצוע בעל השכלה אקדמית בתחום הבלשנות העברית ולימודי עריכה. בדומה חובה לזכור שתחומים מקצועיים שונים והטקסטים הנכתבים במסגרתם יכולים להיות בעלי מאפיינים לשוניים ייחודיים להם. כך אופן הניסוח של מאמר מחקרי בתחום המדעים המדויקים המתאר ביצוע ניסוי כלשהו, סביר שיהיה שונה בתכלית מזה של חוזה או כתב בית דין המוגש לבית משפט.

מסיבות אלו יש להקפיד שגם ההגהה של הטקסט תיעשה על ידי איש מקצוע בעל ניסיון בתחום הרלבנטי, על מנת שהלה לא יחטיא את מטרתו.

בדומה, לכל אדם יש גם את סגנון הכתיבה שלו שמהווה לא פעם חלק בלתי נפרד מהמסמך. איש מקצוע מנוסה יקפיד שההגהה תשמור גם על הסגנון האישי של הכותב.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית על שירותי הגהה, היכנסו לאתר:

http://www.lea-on-line.com


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI