דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מעקות משולבות זכוכית
מעקות משולבות זכוכית
משה יגל 09/09/13 |  צפיות: 1355

עבודות נירוסטה

גם במגזר התעשייתי כמו גם במגזר הפרטי, הולך וגובר השימוש בנירוסטה. הסיבות לכך טמונות בחוזקה, בעמידותה הרבה ובתייחס למגזר הפרטי, כמובן גם ביופייה היחודי של מתכת זו.אם כן מהי הדרך לבחור מוצרי נירוסטה, וכיצד נוכל לוודא כי עבודות נירוסטה שבהן אנו מעוניינים יעשו בהתאם לצורך שלנו. על כך במאמר הבא.

מקור השם נירוסטה היא למעשה בקיצור וחיבור של מספר מילים בגרמנית אשר פירושן המילולי למעשה הוא "פלדה בלתי מחלידה". אם כן הנירוסטה היא סוג של פלדת אל חלד אשר מהווה שם כולל למספר רב של איכויות, חוזקים, קושי, מידת מגנטיות ועוד.

ישנם הרכבים שונים לסגסוגת  הנירוסטה לצורך התאמתה למגוון של שימושים. על כן, נירוסטה המשמשת לייצור משטח עבודה למטבח או כיריים ביתיים היא לא אותה הנירוסטה שאיתה משתמשים לצורך ייצור מיכלים לתעשייה או לחקלאות למשל, על כן חשוב לדעת מהו הצורך שלכם ומהו סוג הנירוסטה המתאים ביותר לצורך הספציפי שלכם.

על עבודות נירוסטה לא מתפשרים!

הכותרת בשורה הקודמת היא אולי כללית ואולי אף קלישאתית, אך אין דרך טובה יותר להעביר את הרעיון של חשיבותה של איכות העבודה בכל הקשור לנירוסטה. איכות העבודה מתחילה בכך שאיש המקצועי העומד לרשותכם ידע לשאול את כם את השאלות הנכונות לצורך אפיון סוג הנירוסטה שאותו תצטרכו על מנת שיוכל לשרת אתכם באופן הטוב והיעיל ביותר.

כמובן שעבודות נירוסטה איכותיות מתאפיינות גם ברמת גימור גבוהה. כלומר, גם אם הזמנתם מעקות  משולבות זכוכית, לצורך העניין, אשר אמור לשמור על בטיחותכם, חשוב מאוד כי ה'תפרים' בין חלקי הנירוסטה השונים, ראשית יעשו באופן הטוב ביותר וימנעו טפטופים או נזילות מנקודות החיבור עצמן כמו מי גשמים. מעבר לכך חשוב שהתפר עצמו יעשה באופן מקצועי ובאמצעות החומר הנכון אשר ימנע ממנו להחליד עם הזמן החולף.

גם אם אתם בטוחים שפניתם לבעל המקצוע האמין והאיכותי ביותר, תעשו נכון אם תוודאו במו עיניכם כי אכן מדובר כאן בעבודת נירוסטה איכותית. איך תוכלו לבדוק זאת?

ראשית בדקו כי הריתוך נעשה בצורה חלקה וכי אין 'בועות'. בועות אלו מעידים על כך שהריתוך נעשה באופן לא מוקפד והוא עלול לגרום לנזילות מבעד לריתוך (מה שעלול להיות מסוכן ביותר במידה שמדובר בנוזלים בטמפרטורות גבוהות או בחומצות) ואפילו להתפרק לחלוטין, כבר תוך זמן קצר.

הדבר הבא שמומלץ לבדוק הוא איכות הליטוש הסופי של הנירוסטה. ליטוש גס מידי, יגרום לחריצים בנירוסטה מה שבסופו של דבר יביא לידי קורוזיה וחלודה אשר ישחקו את הנירוסטה במהירות.

כמו מרבית הפיטים וחומרי הגלם שאותם ניתן לרכוש, גם כאשר מדובר בנירוסטה אין מחיר אחיד עבור כל סוגי הנירוסטה ועבור כלל היצרנים והמשווקים. מנגד ישנו בהחלט טווח מחירים מקובל אשר כל סטייה ממנו, כלפי מעלה או כלפי מטה, באופן משמעותי צריכה להדליק נורה אדומה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 משה יגל


 


מאמרים נוספים מאת משה יגל
 
מעקות משולבות זכוכית
09/09/13 | שיפוצים
גם במגזר התעשייתי כמו גם במגזר הפרטי, הולך וגובר השימוש בנירוסטה. הסיבות לכך טמונות בחוזקה, בעמידותה הרבה ובתייחס למגזר הפרטי, כמובן גם ביופייה היחודי של מתכת זו.אם כן מהי הדרך לבחור מוצרי נירוסטה, וכיצד נוכל לוודא כי עבודות נירוסטה שבהן אנו מעוניינים יעשו בהתאם לצורך שלנו. על כך במאמר הבא.

כך תשמרו על המראה היוקרתי (מעקות זכוכית, זכוכית, מראות)
במאמר שלפנינו נלמד כיצד ניתן לשמור על המראה היוקרתי של הבית, לחדש אותו, לרענן אותו אך עדיין לשמור על מסגרת תקציב שפויה. הפעם נתמקד בשני אלמנטים חשובים, או אולי אפילו כדאי לומר, עיקריים בכל הקשור להענקת מראה יוקרתי ואלגנטי לבית. הראשון הוא זכוכית והשני הוא מראות.

מראות בספרות ובתרבות העולמית
04/04/13 | אדריכלות
מדהים לגלות שכבר לפני 6000 שנים בני האדם היו עסוקים בבחינת המראה שלהם מול סלעים מלוטשים. המראה מודרנית באה לעולם אמנם רק לפני כמאה וחמישים שנים, אבל הרומן שלנו עם הבבואה המשתקפת שלנו נמשך ככל הנראה משחר ההיסטוריה האנושית אז היינו בוהים בבבואה שלנו כפי שהשתקפה אלינו מאיזה נחל קדמון.

על נירוסטה ומעקות
יש מעט מאוד אלמנטים בחלל המגורים או בחלל העסקי שמשלבים בצורה כל כך מושלמת והדוקה בין נוחות, עיצוב, בטיחות ופונקציונאליות. תתפלאו לשמוע אבל מעקות הם בדיוק האלמנט הזה שאנחנו מדברים עליו. הרי בסופו של דבר למה אנחנו צריכים מעקות? מצד אחד כדי לתמוך בנו בעלייה או בטיפוס המדרגות, מצד שני כדי שנוכל להחליק עליהם בסטייל כשאנחנו יורדים למטה ומצד שלישי כדי שלא ניפול

כך תבחרו גן אירועים לאירוע שלכם
אז היום הגדול מתקרב. אתם כבר נרגשים ומתחילים להילחץ. כולם כבר יודעים שאתם מתכוונים לערוך חתונה גדולה ומפוארת, אבל אתם עדיין לא יודעים בדיוק איפה.

מיטות מעבר, טיפים שימושיים
03/04/13 | הורות
אם הפעוט לכם נמצא בין גיל שנה וחצי לשלוש וחצי שנים, אולי הגיע הזמן לעבור הלאה ולצאת מן הלול. המיטה שמשמשת למעבר מקלה את המעבר בין הלול או מיטת התינוק למיטת הילדים.

גריל גז - הברביקיו החדש
אחד הלהיטים שהשתלטו על תחום העל האש הביתי הוא הגריל המופלא שעובד בלי פחמים אבל בסופו של דבר מסוגל להפיק תוצרת לא נחותה בשום צורה. שימו לב לרגע לכל הסרטים והסדרות האמריקאיות שצפיתם בהם בשנים האחרונות או בכלל, אי פעם.

על פריצת דיסק
אם אתם קוראים את המילים האלו עכשיו, רוב הסיכויים שכואב לכם הגב. אי לכך, אנחנו רוצים להרגיע אתכם ולהשתתף בכאב שלכם. למרות שהמצב נראה אולי לא טוב עכשיו, דעו כי לא מדובר על גזרה משמיים וכי ניתן להתמודד עם המצב ועם תופעות הלוואי הלא נעימות שלו כל עוד מקפידים על כמה כללים פשוטים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI