דף הבית עסקים נדל"ן בתים למכירה בירושלים
בתים למכירה בירושלים
kinneret 11/09/13 |  צפיות: 2887

ירושלים היא לא רק אחת הערים המרכזיות בעולם, הקדושה לשלושת הדתות הגדולות ושמרכזת סביבה הרבה עניין פוליטי אלא גם כזו שמציעה לא מעט אפשרויות השקעה בנכסי מקרקעין.

פרסומים המציעים בתים למכירה בירושלים מתייחסים לנכסים להשקעה ולמגורים כאחד. אומנם, כאשר מטרת הרכישה היא לקבל את התשואה הגבוהה ביותר צריך לדעת איך לעשות זאת נכון.

ראשית, העיר נחשבת לאיכותית למטרה זו משום שיש לה שני קהלי יעד עיקריים. צעירים שמעוניינים להישאר ולהשתקע בה  ותושבי חוץ שמחפשים לשכור או לרכוש בה נכסים מסיבות לאומיות, לצורך חופשה, למטרות עליה, או כביטחון למקרה שבו המצב במדינה שלהם לא יאפשר להם להישאר בה.

כך, כאשר מחפשים בתים למכירה בירושלים לצורך השקעה יש למצוא את השילוב לא רק בין נכס ששווי הערך שלו צפוי לעלות, אלא גם מיקום שימשוך אליו שוכרים פוטנציאליים.

כאן המקום לציין שירושלים עיר רב תרבותית שבנויה משכונות המגוונות לא רק ברמה הסוציואקונומית של התושבים שלהן אלא גם באורח החיים שלהן. לכן לפני ביצוע הרכישה כדאי לבדוק האם המיקום של הנכס לא יצמצם את האפשרויות בבחירת השוכר.

השינויים הדמוגרפיים שמתרחשים מובילים לכך שגם בשכונות המרכזיות שמציעות בתים למכירה בירושלים ניתן לראות הבדלים בצביון החיים של הדיירים המאכלסים אותן.

כך,  בשל עליית המחירים בשכונות הקרובות יותר למרכז העיר ניתן לראות מגמה של הגירת אוכלוסייה חזקה גם לשכונות שנחשבו בעבר לפחות איכותיות שאומנם גם בהן ניתן למצוא בתים פרטיים שמוצעים למכירה, כאשר עדיין הסכום המבוקש בעבורם יהיה נמוך לעומת אלו בשכונות הנחשבות ליוקרתיות יותר.

בדומה, בתים פרטיים למכירה ניתן למצוא בעיר גם באזורים שנחשבים למבוקשים על ידי האוכלוסייה הצעירה משום שהם סמוכים למוסדות היוקרתיים להשכלה גבוהה בעיר ועדיין רמת המחירים לקניית נכסים בהן סבירה בשל המיקום שלהן המרוחק ממרכז העיר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 kinneret


 


מאמרים נוספים מאת kinneret
 
כל המידע הרלבנטי על ייעוץ לפרישה
רבים מאתנו לא נוהגים להקדיש מחשבה רבה לתקופה שלאחר הפרישה מהעבודה ולהכנסה שלנו באותם ימים. כל זאת בדרך כלל תוך כדי הנטייה להאמין שנוכל גם בלי להיערך מראש לשמור על רמת החיים הנוכחית שלנו גם בתקופה זו.

מדוע כדאי לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון
10/11/14 | משכנתא
רכישה של דירה ראשונה, החלפה של דירה ישנה בחדשה (משפרי דיור) או מחזור משכנתא קיימת שנלקחה בעבר – כולם צעדים רציניים וחשובים שלא כדאי לעשות בלי להתייעץ עם המומחים. גם באזור צפון הארץ.

עיצוב גינות קטנות
30/04/14 | גינון
כמו כן, עיצוב גינות קטנות בדרך הנכונה על ידי איש המקצוע המתאים מאפשר לבעלים לנצל את המתחם בדרך הטובה ביותר כך שיהיה נעים ושימושי, כל זאת לפי הטעם, התקציב, יכולת האחזקה ושיקולים נוספים.

גינות מעוצבות - שימוש וסגנונות עיצוב
26/03/14 | גינון
בעת תכנון הגינה וההחלטה על הסגנון העיצובי הרצוי, יש לקחת בחשבון גם את האקלים ואת מבנה הגינה, כך שהצמחייה והריהוט שייבחרו, יתאימו וניתן יהיה ליהנות מהגינה לאורך שנים. נקודה נוספת חשובה היא האחזקה של הגינה, גם אותה חשוב לתכנן מראש. אם אינכם רוצים לתחזק את הגינה בעצמכם, בוודאי תרצו להביא גנן מקצועי, כדי לשמור על מראה הגינה, זוהי עלות שיש לקחת בחשבון בעת התכנון.

לימודי רוקחות בחו"ל
התוכניות המציעות לימודי רוקחות בחו"ל קיימות היום במדינות השונות גם בשפה האנגלית, עובדה שמקלה על הסטודנט הזר ומאפשרת לו ללמוד באותה אוניברסיטה ברמה גבוהה וללא צורך בהשקעה נוספת של למידה בשפה זרה.

עיצוב גינות נוי
27/02/14 | גינון
גינה מעוצבת, מביאה את הטבע אלינו הביתה ולכן, רובנו חולמים על גינת נוי יפה בביתנו, בה נוכל לשבת ולהירגע מיום עבודה ארוך ולארח חברים בסופי שבוע. עיצוב גינות נוי, דורש ידע ויצירתיות, כך שרצוי לפנות לאיש מקצוע שיסייע לנו בעיצוב הגינה. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר לתכנון גינה, תוכלו להשאיר את פרטיכם האישיים באתרים השונים של מעצבי גינות ונציג יחזור אליכם תוף זמן קצר.

משכנתאות
27/02/14 | משכנתא
משכנתא היא זכות קניינית על נכס מקרקעין בה הנכס משמש כבטוחה להחזרת ההלוואה ולכן למעשה נמצא בבעלות הגוף המלווה ומשועבד אליו. משכנתא חייבת לפי חוק המקרקעין תשכ"ט-1969 להיות רשומה בלשכת רישום המקרקעין שנכס נמצא באזור השיפוט שלה על מנת שתהיה תקפה לפי הדין.

נדל"ן בארה"ב
27/02/14 | נדל"ן
לפני שמחליטים על נכס מסוג זה להשקעה כדאי לבדוק מספר דברים. ארה"ב מורכבת ממספר מדינות שלכל אחת מהן וייתכן בחלק מהמקרים גם לערים מסוימות מיקרו כלכלה משלהן שיכולים להשפיע על היציבות של התשואה מהנכס. יחד עם זאת, כדאי גם לזכור שמשקיעים שהם סולידיים יחסית עלולים לטווח הארוך לסבול מבעיות בתשואה בגלל ריבית נמוכה. בעיה עקרונית נוספת לאדם בודד שלא נעזר בשירותים של חברה מקצועית היא ניהול הנכס, האחזקה השוטפת שלו, השכרתו ועוד.

משרד רואי חשבון בירושלים - מידע מקיף על שירותי המשרד
30/12/13 | ניהול
פרמטר חשוב נוסף בעת בחירת משרד רואי חשבון בירושלים, הוא צוות העובדים בו. יש לבחון את מידת המקצועיות, הידע והניסיון של רואה החשבון או הצוות המטפל בכם. כמו כן, מוטב לבחון את מידת השירותיות, האדיבות והאפקטיביות שלו. בצורה זו, תוכלו לראות האם אתם מקבלים את התמורה המלאה לכספיכם.

עיצוב גינות נוי - פסטורליה
גינה היא בדרך כלל שטח אדמה הצמוד בדרך כלל למתחם בנוי שמשמש לגידול פירות, ירקות, פרחים ועוד. על אף האמור, לאורך השנים התפתחו גם סגנונות עיצוב גינות נוי שהדגש בהם הוא באסתטיקה של השטח ולכן הוא מוסיף גם לא מעט למראה החיצוני של המבנים שהגינה נמצאת בסמוך אליהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI