דף הבית חוק ומשפט אובדן כושר עבודה אובדן כושר עבודה ועורך דין רשלנות רפואית
אובדן כושר עבודה ועורך דין רשלנות רפואית
איציק דר 12/12/13 |  צפיות: 5900

אובדן כושר עבודה. אף אחד לא חושב על זה אבל זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו. ללא כל הזהרה מוקדמת, כל אחד מאיתנו עלול לסבול מאיבוד יכולת ההשתכרות שלו. בדרך כלל כאשר אנו מזכירים את המילים אובדן כושר עבודה, אנו מניחים מראש שחברת הביטוח שלנו תכסה אותנו ותספק לנו קצבת חיים אם נקלע לסיטואציה שכזאת.

אלא שהתמונה לא כזו פשוטה וחברות הביטוח יעשו כל מה שרק אפשר כדי לא לשלם את כספי הביטוח במקרים של אובדן כושר עבודה. במקרים כאלו, מומלץ לא לנסות להילחם עם חברות הביטוח באופן עצמאי אלא לפנות לשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית אשר יוכל לעזור לכם בהתמודדות מול גופי הענק האלו.

באיזה מקרים אפשר להגיש תביעת אובדן כושר עבודה?

תביעות של אובדן כושר עבודה אפשר להגיש במקרים מספר. כך למשל אם התובע סובל ממחלה או עבר תאונה אשר מונעת ממנו לקבל משכורת של מעל ל 75%, הרי שיש לכם סיבה להגיש תביעת אובדן כושר עבודה. גם במקרים של רשלנות רפואית שהביאה לנזק בלתי הפיך למשתכר, יש סיבה להגיש תביעת אובדן כושר עבודה ובמקרים כאלו כדאי שתיעזרו בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית אשר מתמצא בתחום הספציפי הזה.

חשוב אבל לזכור שלא די בכך שהמבוטח לא כשיר לעבוד במקצוע בו עסק עד כה ואשר בגינו הוא מבקש להגיש את התביעה לקבלת קצבה, על המבוטח גם להוכיח שהוא איבד את כושר העבודה שלו גם בכל עיסוק אחר.

ראוי לזכור כי בשוק קיימות כמה וכמה פוליסות ביטוח למקרים של אובדן כושר עבודה. הפוליסה הבסיסית ביותר קובעת שהמבוטח לא מסוגל להמשיך לעבוד בעיסוק שלו או בעיסוק סביר אחר בשיעור של 75% לפחות ואז יהיה זכאי לתגמולי הביטוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI