דף הבית עסקים תקשורת שרת פקס
שרת פקס
איציק דר 27/02/14 |  צפיות: 3416

אם עוד לא שמעתם או התעדכנתם באפשרויות השונות למשלוח פקס – אז הנה ההזדמנות שלכם להתעדכן באחת השיטות החדשניות יותר למשלוח פקס.
מדובר בשרת פקס ארגוני, אשר מאפשר שליחה וקבלה של הפקסים מהמייל והנייד. שירות של שרת פקס לא דורש שימוש בקו טלפון או במכשיר fax. השירות מתאים במיוחד עבור ארגונים וחברות בהם יש עובדים רבים אשר זקוקים לגישה לפקס. באמצעות השרת ניתן לנתב את הפקס אשר התקבל לכל הנמענים הרלוונטיים.
מדובר בשירות חדשני יחסית, אשר טומן בחובו יתרונות רבים עבור חברות אשר עובדות הרבה על קבלה ושליחה של פקסים ומעוניינות לייעל את התהליכים של הקבלה והשליחה. 

מה נכלל בשירות של שרת פקס?
המערכת כוללת פונקציות רבות, אשר ישתנו בדרך כלל בהתאם לחברה אשר עומדת מאחורי השירות. באופן עקרוני מדובר בממשק אשר מאפשר למנהל או מנכ"ל החברה לשלוט בכל המשתמשים והפקסים אשר מתקבלים ולנתב אותם בצורה נכונה ובהתאם לראות עיניו. בנוסף, המערכת כוללת פונקציות שונות אשר אמורות אף לייעל את השימוש בו – אפשרות לתייק את הפקסים, לגבות אותם וגישה אל הפקסים גם תקופת זמן ארוכה לאחר שהם התקבלו. המערכת מתאימה במקרים רבים גם לטלפונים ניידים.
כמובן, שכל מנהל או בעל חברה או ארגון אשר מעוניין בשירות כזה של שרת fax צריך להבין תחילה בצורה מעמיקה את צרכי הארגון בתחום זה ובהתאם לבחור בסופו של דבר את השירות המתאים ביותר.

אז אם גם אתם תרים אחר שירות שכזה, כדאי לבדוק בצורה מעמיקה מה השירות כולל, מי החברה אשר עומדת מאחורי והאם אכן מדובר בשירות אשר יענה על כל הצרכים והדרישות שלכם בתחום ויאפשר נוחות מקסימאלית בקבלה ושליחה של פקסים לכל יעד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI