דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר כמו אש על הפנים... לא!
כמו אש על הפנים... לא!
totach kidum 17/08/14 |  צפיות: 1854
לצערנו לא כולנו ואף רבים מאיתנו עדיין אינם מקפידים להתארגן נכון בציוד גילוי ומניעת התפשטות שריפות בדירת המגורים שלנו. ייתכן שברוב המקרים הסיבות להתעלמות הזאת קשורות לחוסר מודעות, או יותר נכון אי הקדשת מחשבה מספקת לנושא הכל כך חשוב הזה, שמצריך ומחייב אותנו לפעול להגנת יקירנו והגנתנו העצמית מפני אסונות כבדים מאוד העלולים להתרחש בביתנו. אז מדוע הנושא הזה חשוב כל כך ואסור לנו, שיש באחריותינו לשמור על בטיחות משפחתנו להתעלם ממנו?

הרי אנחנו צופים יום יום בחדשות ושומעים על אסונות בבתים פרטיים שפרצו מסיבות של רשלנות. שריפה שפרצה במעון פרטי בחדרה בשעת בוקר מוקדמת ושהגורם לשריפה שם היה ככל הנראה קצר חשמלי,יכלה להימנע בעזרת ציוד גילוי אש מתאים והפעלתו. הצטיידות בגלאי עשן, מטף או גלגלון כיבוי אש תוך כדי התקשרות לחברת הכיבוי וצוות כבאי האש יכולה למנוע אסונות כבדים ומיותרים.

אז כיצד זה עובד?גלאי פועל באמצעות חיישני זיהוי עשן. ברגע שהוא מזהה עשן בטמפרטורה מסויימת הוא משמש כגורם מתריע ומצפצף ללא הפסקה. הוא יכול לעזור כאשר בני הבית נמצאים בדירה אך לא הבחינו בעשן, אולי נרדמו או שהו בחדר אחר ולא היו מודעים לכך.הגלאי מזעיק אותם ומתריע כי קיימת סכנה ועוזר בהתארגנות בהתאם, אם זה בהפעלת ציוד נוסף שקיים בבית ואם זה בקריאה לחברת הכיבוי ולצוות מכבי האש במקרה של התפשטות שריפה שטרם הצליחו להתגבר עליה. הצפצוף הלא פוסק שלה יכול לעזור בהתרעה להתרחק מן המקום ולהציל נפשות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.

פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
מדריך מיוחד עם מגוון טיפים חשובים כיצד ניתן לרהט את הגינה החדשה שלכם בצורה פרקטית, יפה ובעיקר מהנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI