דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר תמ"א 38 למה וכמה
תמ"א 38 למה וכמה
totach kidum 28/09/14 |  צפיות: 1998

מדינת ישראל החליטה לערוך שינוי מהותי בכל הקשור לחיזוק מבנים כצעד מנע לתרחיש של רעידת אדמה רצינית ועל כן חוק תמ"א 38 יצא לדרך.

מהו חוק תמ"א 38?

החוק נועד לאפשר למבנים ישנים בני שלושים שנה ויותר לחזק את יסודות המבנה על מנת שיוכלו לעמוד ברעידת אדמה. על החוק התלוו אפשרויות של שיפוץ מבנים רציני יותר הכולל תוספות שונות בנוסף לחיזוק עצמו וקבלני שיפוצים רבים עטו על ההזדמנות להתמחות בנישה זו.

מהם השיפוצים הפופולאריים במסגרת החוק?

במסגרת תמ"א 38 מתאפשרים מגוון שיפוצים לבניין:

 

  • הוספת מרפסות – ניתן להוסיף מרפסת לכלדירות הבניין.
  • הוספת מעלית – ניתן להוסיף מעלית לכלקומות הבניין שכן בבניינים בני 4 קומות שכאלו אין מעלית.
  • הוספת קומות – ניתן באישור מיוחד להוסיף2-4 קומות לבניין (הדבר מאפשר שיפוץ זול יותר לדיירים הקיימים).
  • הוספת חדר ממ"ד – ניתן להוסיף חדרלבטחון בעת מלחמה שכן אין כאלו בדירות הישנות.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.

פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
מדריך מיוחד עם מגוון טיפים חשובים כיצד ניתן לרהט את הגינה החדשה שלכם בצורה פרקטית, יפה ובעיקר מהנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI