דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים טכניקות לביצוע פילינג בינוני
טכניקות לביצוע פילינג בינוני
ubebig@gmail.com 02/11/14 |  צפיות: 10202

נהוג לחלק את מגוון טיפולי הפילינג למספר רמות טיפול כשהמרכזיות שבהן הן פילינג קל, פילינג בינוני ופילינג עמוק. ההבדל בין סוגי הפילינג השונים היא עוצמת ההשפעה שלהם על העור, ובהתאם לכך התוצאות. אין זה אומר שככל שעוצמת הפילינג היא נמוכה יותר כך היא פחות יעילה, אלא שכל עוצמת פילינג מיועדת למטרה שונה. כך למשל, על מנת להביא את העור למצב בריא וטוב יותר בשלב ראשוני, יתבצע טיפול עמוק, אחת לתקופה יתבצע פילינג בינוני לפנים ואת התחזוק השוטף ניתן לעשות באמצעות פילינג קל.

התאמת הטיפול למטופל

כאשר אנחנו מדברים על עוצמת פילינג ברמה בינונית, אנחנו מדברים על טיפול המבוצע על ידי מריחת תכשירים המכילים חומרים החודרים אל מתחת לשכבת העור ויוצרים את האפקט הנדרש של קילוף, ליטוש ומיצוק עור הפנים. ישנן מספר טכניקות לביצוע הפילינג, והבחירה בטכניקה המתאימה צריכה להיעשות על פי מגוון שיקולים, ביניהם יעילות עבור המטופל הספציפי, עלות, משך זמן הטיפול, חיבור אישי של המטופל עם סוג הטיפול וכדומה.

טכניקת חומצה אצטית טרי כלורית

טכניקה ראשונה מבוססת על טיפול באמצעות חומצת TCA שהיא חומצה אצטית טרי כלורית. החומצה משולבת בתכשיר הפילינג בריכוז הנע בין 20% ל-70% בהתאם לאפקט הנדרש, ובהתאם למצב עור המטופל. עוצמת ההשפעה של התכשיר והצלחת הטיפול תלויה בריכוז שבו נעשה שימוש, במספר הפעמים שמורחים את התכשיר על עור הפנים, ובעוצמת ומשך זמן השפשוף המופעל על העור יחד עם התכשיר.

טכניקת פנול ופילינג באמצעות לייזר

טכניקה נוספת לביצוע פילינג בינוני היא טכניקת פנול. פנול הוא חומר כימי בעל ריאקציה חזקה, המיועד לבצע את אותה הפעולה כמו כל פילינג אחר. יחד עם זאת, מדובר בחומר חזק המגיע בדרך כלל בצורת נוזל, ולכן יישום טכניקה זו חייב להתבצע באמצעות איש מקצוע מיומן, המכיר היטב את העבודה עם התכשיר ואת כללי הזהירות שיש לנהוג בו. כמו כן, ניתן לבצע פילינג ברמה בינונית גם באמצעות לייזר שיודע לבצע עבודה מרוכזת ברמת התא, ובצורה עוצמתית ומדוייקת מבלי לגרום נזק לתאים שכנים. הבחירה בין האפשרויות השונות היא בחירה אישית של המטופל ומקצועית של המטפל.

טכניקה חדשה , עדכון לשנת 2017 - מזותרפיה

טכניקה נוספת שכדאי להזכיר במאמר היא טיפול מזותרפיה . ציטוט הלקוח מתוך האתר של מוניקה פכטר , אשר לה נסיון רב בשיטה המתקדמת "מהות טיפול מזותרפיה היא החדרת חומרים מזינים - פפטידים, ויטמינים, מינרלים, וחומצות שונות אל הדרמיס - השכבה השנייה של העור, מקום שהקרמים לא יכולים להגיע אליו. קומפלקס של כ- 30 מרכיבים מזינים את העור, מעודדים את חידוש תאי העור, מעוררים את ייצור הקולגן ומאיצים את קצב חילוף החומרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI