דף הבית חינוך ולימודים חינוך ילדים מתנות לילדי הגן לסוף שנה – טיפים שימושיים
מתנות לילדי הגן לסוף שנה – טיפים שימושיים
יחיאל לוי 10/03/15 |  צפיות: 5571

כאנשי חינוך אנו מעוניינים להעניק לילד את סביבת ההתפתחות הטובה ביותר, אנו מעוניינים לעטוף אותו בביטחון, גירויים אינטלקטואליים וכן הלאה. סביבת המשחקים אותה אנו מרכיבים בעבור הילדים בגני הילדים היא הרבה יותר מכלי להעברת זמן, סביבת המשחקים הזו היא הזדמנות בעבור הילד לפתח כישורים מוטוריים, ללמוד דברים חדשים ולפתח כישורים חברתיים. משחקי מחשבה תורמים לפיתוח הדמיון, משחקים חברתיים מלמדים את הילד כיצד להתנהג בחברה, משחקי יצירה מפתחים את הכושר המוטורי וכן הלאה.

המשותף לצוות הגן וגם להורים הוא הרצון להעניק לילדים ערך מוסף. עם כל פעולה המתבצעת בגן וכל רכישה של ציוד לגן הילדים אנו מקדישים מחשבה לערך המוסף אותו יקבלו הילדים באמצעות הפעילות או המשחק החדש. רכישת מתנות לילדי הגן היא צעד המביא עמו ערך מוסף, הילדים נהנים לקבל את המתנות, מצפים להן בהתרגשות ולמדים מהו קניין אישי.

יתרונות של חלוקת מתנות לילדי הגן

מתן מתנות הוא אמצעי להבעה של חיבה ורגשי הוקרה, כאשר אנו מחלקים מתנות לילדי הגן לקראת חג הפסח או בסוף השנה הילדים למדים מנהג חברתי נוסף. כמו כן, הילדים למדים להעריך את צוות הגן, הם מוקירים וגאים בשייכות שלכם אל קבוצת הגן. ההורים יוכלו לספר כיצד הילד הציג בגאווה את המתנה אותה קיבל בפני האחים ושאר בני המשפחה. ילדים אשר לרוב אינם מקבלים מתנות חיצוניות למשפחה גאים מאוד באותה מתנה המסמלת את השייכות החברתית שלהם למסגרת הגן.

אלו מתנות כדאי לרכוש?

כאשר אנו בוחרים מתנות לילדי הגן כדאי לזכור לשלב אלמנטים בעלי ערך מוסף להתפתחות הילד, כך למשל, כדאי לשלב צבעים, אורות וקולות מיוחדים למטרת עוררות הסקרנות של הילד. נדגיש כמובן כי מתנות לילדי הגן יש לבחור בהתאם לגילאי הילדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI