דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה דיאטה מהירה לנערות לחיטוב הגוף
דיאטה מהירה לנערות לחיטוב הגוף
יחיאל לוי 15/03/15 |  צפיות: 5864

גיל ההתבגרות הוא שלב בו הגוף מתמודד עם שינויים רבים, נערות רבות מגלות לראשונה מודעות לגופן ומבקשות לפעול לקראת חיטוב וירידה במשקל. אנו כהורים מופקדים על שמירת בריאותה של הנערה, עלינו ללוות את תהליך הירידה במשקל, לבחון היטב האם הדיאטה אכן בריאה ובעיקר, האם התזונה של הנערה מכילה את כל הצרכים של הגוף והנפש.

כאשר מדברים על דיאטה מהירה מיד מתעוררות מחשבות שליליות. יחד עם זאת, אנו מכירים לא מעט מקרים בהם הושגה ירידה מהירה במשקל ללא פגיעה בבריאות. על כן, נשאלת השאלה האם יש לפסול מיד כל דיאטה מהירה על הסף? התשובה לשאלה אינה חד משמעית, אנשי המקצוע קובעים כי ישנה אפשרות לירידה מהירה במשקל, כאשר מלווים את התהליך באנשי מקצוע, פעילות גופנית ותזונה נכונה הגוף נפרד באופן הדרגתי ומהיר מהקילוגרמים העודפים.

איך לבנות דיאטה מהירה מתאימה לנערות?

ראשית, חשוב לזכור כי התזונה היא אשר מאפשרת תפקוד תקין לגוף ולנפש, גם כאשר אנו מבקשים לרדת במשקל עלינו להקפיד על צריכה מספקת של קלוריות לתפקוד תקין של הגוף. דיאטה מהירה מוצלחת היא כזו המבוססת על הרגלים בריאים ומאוזנים לחיים. דיאטות מהירות המבוססות על מצרכי מזון ספציפיים כמו דיאטת כרוב או דיאטת תפוחים נועדו לכישלון, אלו הן דיאטות הפוגעות בגוף ובנפש.

סוד הצלחה בכל דיאטה מהירה מתחיל בגישה חיובית, על הנערה לראות את הדיאטה כמעבר לאורח חיים בריא יותר, צעד חיובי! אם תראו בדיאטה עונש לתקופה קצובה לא תצליחו להתמיד בה. יתר על כן, את הקילוגרמים אותם תצליחו להשיל תחזירו לעצמכם במהרה יחד עם לא מעט תסכול וכעס. אורח חיים בריא הוא הכלי הנכון לירידה במשקל ללא גרימת נזקים לבריאות בטווח הקצר ובטווח הארוך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI