דף הבית בניין ואחזקה בית חכם תנור אפייה בנוי Built-In - היתרונות
תנור אפייה בנוי Built-In - היתרונות
totach kidum 01/08/15 |  צפיות: 7823

בשני העשורים האחרונים, אנחנו רואים תהליך מתקדם של שינוי ביחס של הישראלים לעיצוב מטבח. כחלק מעלייה במודעות לנושא, כתוצאה מהופעתן של תוכניות עיצוב שונות בטלוויזיה, מגזינים ומדורי עיצוב בתקשורת המודפסת ועוד.

עם הזמן יכולנו לראות כיצד השינוי חלחל לא רק ביחס שלנו למטבחים, אלא גם ביחס של חברות מוצרי חשמל לעיצוב המוצרים שלהן, מתוך כוונה שהמוצרים יהוו חלק בלתי נפרד מעיצוב המטבח ולא יהוו ניגוד לו. דוגמא קלאסית לכך היא בעולם התנורים עם תנורי האפייה הבנויים בילד אין.

היתרונות הבולטים

על מנת להציג את היתרונות של תנור אפייה בנוי בילד אין, חשוב לומר קודם לכן, שכאשר יוצרים גומחה כזו ומציבים את התנור, אז מן הסתם את הכיריים ניתן או להפריד מהתנור ולהציב במקום אחר, הוא להציב אותם מעל התנור בהפרדה של שיש ביניהם. כאן טמון היתרון הראשון של תנור בילד אין. ההפרדה הזאת פותחת בפנינו אפשרויות שונות היכן להציב את הכיריים. אנחנו לא מחויבים להשאיר אותו עם התנור.

יתרון אחר של דגם זה הוא, שכך מתפנה לו שטח יקר. אם קודם לכן התנור תפס מקום משלו, אזי שכעת הוא תופס מקום שגם כך לא יכולנו לעשות בו שימוש, והתפנה לנו מקום בו הוא היה אמור להיות מוצב. יתרון שלישי, הוא מתלכלך פחות, מבחינה חיצונית, וזה מן הסתם מקל עלינו כשאנחנו מנקים את המטבח.

חווית אפייה אידאילית

 

כל היתרונות והתכונות הללו  מבליטות עד כמה תנורי האפייה הבנויים ובכלל, התקדמו בשנים האחרונות והפכו את חווית הבישול להרבה יותר נוחה ופשוטה. לפני שאתם רוכשים תנור, עליכם לוודא שהתנור שאתם רוכשים, כולל תכונות אלו וכן שאתם נהנים מאחריות מלאה על כל חלקי התנור ומאפשרות לקבל שירות במעבדה של היבואן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.

פרקטיות, בילוי ועיצוב - על ריהוט הגינה החדש
מדריך מיוחד עם מגוון טיפים חשובים כיצד ניתן לרהט את הגינה החדשה שלכם בצורה פרקטית, יפה ובעיקר מהנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI