דף הבית ביטוח ביטוח רכב חובה או מקיף?
חובה או מקיף?
יחיאל לוי 06/06/16 |  צפיות: 4921

לרובינו יהיה כלי רכב כזה או אחר בשלב מסוים של החיים מכיוון שזו הדרך הכי נוחה נכון להיום להגי ממקום אחד למקום אחר בצורה יעילה ומהירה, ועד אשר מערכות התחבורה הציבורית יציעו שירות ברמה הרבה יותר מתקדמת שמתפרסת על פני אזורים רבים, תהיה מדויקת יותר והרבה יותר מהירה אנשים רבים יבחרו באופציה של רכישת רכב ישן או חדש כדי להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

הבעיה מתחילה כאשר יחד עם רכישת הרכב צריכים לבצע עבור ביטוח רכב השוואה של מחירים כדי לוודא כי רוכשים את הביטוח המשתלם ביותר, ומלבד ביטוח חובה, האם בכלל כדאי לבצע הרחבה לסעיפים נוספים? על כך במאמר זה.


האם להרחיב את הביטוח הקיים

אצל כל ישראלי שנוהג ברכב ישנה החובה לפי חוק לרכוש ביטוח חובה למקרה בו הרכב יהיה מעורב בתאונת דרכים, בעזרת הביטוח יהיה ניתן לכסות את ההוצאות עבור טיפולים לפציעה בגוף או לרכב עצמו למי שהיה מעורב בתאונה זו. העלות עבור ביטוח הרכב משתנה מאדם לאדם לפי סוג הרכב שאותו רוצים לבטח, שנות הניסיון של הנהג בנהיגה על רכב מנועי והרקורד שלו מבחינת תאונות דרכים ועבירות תנועה עד כה.

חברות הביטוח השונות מבצעות שיקלול של הנתונים באופן שמניב להם את העלות עבור כל אדם בצורה די ספציפית, אך האם כדאי להרחיב את ביטוח החובה ולבצע עבור ביטוח רכב השוואה גם במקרה של ביטוח מקיף והוספת הרחבה לצד ג'? הדברים מאוד אינדיווידואליים כאשר לא מעט נהגים מעדיפים להוסיף את הרחבת הביטוח עבור ביטוח מקיף שנועד לשמור על הרכב ולבטח אותו מפני מקרים של גניבה, שריפה עד מקרים של טוטאל לוס לרכב שהיה מעורב בתאונה. הרחבה עבור צד ג' היא כבר פחות נהוגה אבל היא מאפשרת לפצות כספית במידה והייתה פגיעה בצד ג' כתוצאה מהרכב המבוטח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI