דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות בוחרים צהרון לילדים
בוחרים צהרון לילדים
יחיאל לוי 13/06/16 |  צפיות: 4878

כיום זה כבר נעשה די ברור כי שני ההורים צריכים לצאת אל העבודה על מנת לספק את כל הדרישות של הבית מבחינה כספית, ועם יוקר המחיה שמשולב בשעות עבודה מרובות נראה כי כל הילדים הצעירים שמסיימים בשעה מוקדמת את הגן/הלימודים מוצאים את דרכם אל צהרונים רבים שמפוזרים ברחבי כל עיר בארץ.

באופן זה ההורים יכולים לסיים את העבודה מבלי לדאוג שמישהו יוכל להוציא את הילדים ולשהות איתם עד השעה בה הם חוזרים לבית, ואף הילדים יכולים ליהנות ממסגרת שבה הם לומדים עוד קצת דברים חדשים, מכירים ילדים נוספים ונהנים מפעילויות שמסייעות להם לסיים את שיעורי הבית כך שהם יכולים ליהנות מזמן של איכות נטו עם ההורים והאחים הנוספים. איך יודעים האם לבחור בצהרון פרטי או עירוני? על כך במאמר זה.


צהרון פרטי או עירוני?

יש לא מעט מקומות אשר מספקים את השירות של צהרונים עבור ההורים שעדיין נמצאים במקום העבודה וצריכים שתהיה מסגרת הולמת עבור הילדים שאינם יכולים להישאר לבדם בבית הריק וצריכים לשהות בצהרון עד אשר ההורים מסיימים את העבודה ויכולים לאסוף אותם. אחת ההתלבטויות עבור הורים רבים היא האם לגשת אל מסגרת של צהרון פרטי או לזו שהעירייה מספקת ובמקרים רבות יכולה להיות גם מסובסדת מבחינת העלות.

השיקולים רבים וכוללים את הרמה של האוכל, הרמה של הבטיחות במקום, האחריות של ההסעות אל הצהרון וממנו, האנשים שמפעילים את הצהרון והרמה הכוללת של הפעילויות שאותן מקבלים הילדים בשעתיים- שלוש הללו. הבחירה היא מאוד סובייקטיבית אך רצוי לעבור על פני כמה צהרונים פרטיים כדי להבין את ההבדל בין אלה לבין מה שמוצע בצהרון עירוני, כי בסופו של דבר טובתו של הילד היא העיקרית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI