דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות מעצבים נכון אירוע קטן
מעצבים נכון אירוע קטן
יחיאל לוי 22/06/16 |  צפיות: 4976

כאשר מתחילים לתכנן את העיצוב עבור האירוע יכולים ללכת לאיבוד בין שלל של עיצובים וחברות עיצוב אירועים שמתחילות לגבות מחירים של מעל עשרת אלפים שקלים ומציעות שילוב של שחקנים שמגיעים בלבוש מיוחד שמתאים לקונספט של עיצוב האירוע, אולם איך אפשר לשמור על אירוע קטן ונעים שבו העיצוב מכבד את האירוע ולא חורג מהתקציב של בני זוג שלא צפויים להגיע אל החתונה שלהם כל כך הרבה אורחים מתוך רשימה יחסית קצרה של מוזמנים? מתאימים את העיצובים עבור אירועים קטנים בצורה פרטנית.


רעיונות גדולים לאירועים פחות גדולים

בהחלט אפשר להבין את ההתלהבות להכניס כמה שיותר סידורי פרחים בכל אזור של אולם האירועים, אבל במקרה של אירועים קטנים צריכים להבין כי כל המוסיף גורע ובהחלט אפשר לקבל עצות לא טובות וליצור שדות של פרחים בצורה מוגזמת לגמרי. חלקו את האלמנטים לכמה חלקים לפי גודל שלהם ופזרו אותם בצורה הדרגתית בים האזורים השונים של האולם, לפי האזורים השונים של האולם.

אל תתפתו להכניס אך ורק פרחים! אתם יכולים לשדרג את הכניסה והאזור של קבלת הפנים על ידי תלייה של נרות בעששית, כדורי תאורה ואפילו שרשראות של תאורה עדינה בצורות של פרפרים על גבי העצים. האפשרויות הן בלתי נגמרות אבל אתם צריכים למתן כדי לקבל את האפקט הכי זוהר בכמה שפחות חומר.

צרו שילוב מתוחכם עם קונספט עיצובי שיהפוך כל אירוע קטן לאירוע שהוא מושקע בצורה פרטנית. הווה אומר חשבו בצורה מדויקת על כמות הפרחים שאתם משלבים במבט כולל, כמות התאורה וכמות הנרות ושלבו בהצלחה יחד עם סידור הטקסטיל שעל כל השולחנות. מינון נכון יקדם את הקונספט העיצובי ויחמיא למראה של האולם שיכול להיראות יותר מתוחכם ולגמרי לא קטן מימדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI