דף הבית פיננסים וכספים פנסיה איך מאתרים את כספי הפנסיה?
איך מאתרים את כספי הפנסיה?
יחיאל לוי 20/07/16 |  צפיות: 4486

יהיו כאלה שידעו בדיוק מה קורה בכספי הפנסיה שלהם, אבל ישנם יותר ממיליארד שקלים אצל חברות הביטוח שנמצאות ללא דורש ומספרים סיפור לגמרי שונה מכל אלה. איך דבר כזה קורה? חוקים שמשתנים להם לאורכן של שנים, אנשים שמתבגרים ושוכחים, מבוטחים שישי להם מספר גבוה של פוליסות בשל מעבר בין כמה מקומות עבודה וכאלה שפשוט עברו אל מקום מגורים חדש או נפטרו והמידע לגבי הסכומים שנשארו בעיזבון הזה שלהם לא ממש הגיע לידיהם של היורשים החוקיים שלהם.

איך בדיוק אפשר לחבר מחדש את הקשר האבוד הזה שבים הכספים של הפנסיה שיכולים להיות משמעותיים או קטנים אבל בהחלט צריכים להגיע אל הבעלים החוקיים שלהם? משרד האוצר מאפשר לבצע חיפוש כספים אבודים על שמי באתר שלהם.


איך מבצעים איתור מהיר?

נכון, לא מדובר באיתור של הכספים באתר שיניב תוצאות עם כל המידע המלא אבל זאת כנראה על מנת לשמור על מידע חשוב ופרטי מעין זה אצל חברות הביטוח שרק לאחר זיהוי מלא של האדם שפונה אליהם מעבירים את המידע לגבי הסכומים שקיימים בפוליסות שעלו בתוצאות, אולם עדיין מקבלים מידע התחלתי חשוב שיכול להיות בדיוק מה שאנחנו יודעים או מחדש לנו דבר מה שכדאי לבדוק מול חברת הביטוח הרלבנטית.

ביצוע של איתור כספים אבודים על שמי באתר משרד האוצר הוא די פשוט ונדרשים כמה פרטים מזהים פשוטים שרק לבעל תעודת הזהות לרוב יהיו, לכן פשוט מאתרים את האתר ומזינים את כל הפרטים הללו, מחכים כמה שניות והתוצאות כבר מופיעות. חשוב לדעת שאי אפשר לבצע יותר ממספר נקוב של פעמים את החיפוש עבור כל תעודת זהות, לכן פעלו במשנה זהירות ושמרו את הפרטים שעולים לאחר הקשת הפרטים המזהים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI