דף הבית בית משפחה וזוגיות הריון ולידה מדריך ברית מילה לאמא הטרייה
מדריך ברית מילה לאמא הטרייה
יחיאל לוי 26/07/16 |  צפיות: 4964

זה לא פשוט להיות אישה ודבר זה בא לידי ביטוי בצורה נהדרת בהיריון אשר נמשך תשעה חודשים תמימים שזה 40 שבועות של שכרון חושים בשל העובדה הנהדרת כי נושאים בבטן תינוק מתוק, ומצד שני ישנם כל המיחושים הבלתי נגמרים הללו שממש מביאים נשים רבות אל סף של ייאוש, והדאגה האינסופית כי לעובר הקטן שלום.

את כל אלה נושקים לשלום כאשר סוף סוף עוברים את הלידה המתישה ומקבלים אל הידיים הרועדות תינוק שעד לפני כמה שעות היה עובר בבטן אימו ונכנסים אל הילוך גבוה יותר של אינסטינקט אימהי שאולי לא כולל התאהבות אבל בהחלט מעלה את הצורך האימהי לטפל ולגונן אל רמות שרק אימהות יודעות להבין.

אם אל כל אלה צריכים להוסיף את העניין הדתי שאומר כי ביום השמיני לאחר הלידה יש לבצע ברית לתינוק הקטן, הרי שכבר יש לכן האימהות צלחת מלאה ברכבת הרים של רגשות שלא משאירות אפשרות לחשוב על דברים אחרים כמו מקום לברית ובגד לאירוע הברית עצמו. איך אפשר להתקדם מבלי להרגיש בטורנדו של רגשות ואירועים? עוצרים וקוראים.


אימהות מכינות מראש

נכון יש את כל העניין הזה של אמונות תפלות, אז אם אתן ממש לא רוצות להתעסק עם הכנות מוקדמות אל האירוע של הברית כעת שאתן יודעות כי זהו בן זכר, עדיף כי את ההכנות תבצעו לאחר הלידה וחשוב מאוד - לא לארגן אירוע ביום השמיני.

זו לגמרי מחשבה גברית ואין שום סיבה שתתעדי את עצמך לעשרות השנים הבאות בתמונות שבהן את מדדה מצד לצד עם פרצוף חמוץ, עיניים אדומות מחוסר שינה ובכי וגוף שעוד נפוח לגמרי מן ההיריון שאך לפני שמונה ימים הסתיים לו בלידה. אפשר לחפש אחר מקום לברית אחרי שכבר נרגעים טיפונת וקובעים את האירוע לחודש שלאחר הלידה כדי לארגן אחרי שקצת מתאוששים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI