דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות חתונה חלומית עם לימוזינה
חתונה חלומית עם לימוזינה
יחיאל לוי 14/09/16 |  צפיות: 4888

אחד הרכבים היוקרתיים הפופולאריים עבור אירועים בארץ של חתנים וכלות לקראת יום חתונתם הוא זה מסוג לימוזינה כאשר ישנם דגמים מאוד מגוונים של לימוזינה החל מרולס רויס ועד לג'יפ האמר ארוך ממש כמו לימוזינה, רק גבוה בהתאם למבנה של האמר.

הרכבים האלה היו בעבר בשימושם של נשיאים ואנשים רבי מעלה בלבד ורק לאחר שנעשו יותר ויותר אנשים עשירים ויותר אנשים שרוצים לטעום את הנסיעה הזו בכלי רכב מפואר בצורה ארעית ולא קבועה, החלו גם לצוץ שירותי השכרת לימוזינות לחתונה ולשאר אירועים שבהם בוחרים ברכבים יוקרתיים במיוחד. בארץ יש כמה וכמה חברות אשר מציעות את האפשרות לשכור לימוזינה וכדאי לעבור על פני כמה דברים עיקריים לפני שסוגרים עסקה.


ההיבטים שצריכים לשקול טרם השכירות

מי נוהג ברכב - אולי אתם מזמינים את הרכב לאורח כבוד מחו"ל או שאתם סוגרים את העסקה עבור עצמכם ליום הנישואים? בדקו היטב מה הכי מתאים לנסיעה שלכם בלימוזינה, האם זה נהג פרטי אשר יסיע אתכם עד לנקודת היעד או שמא אדם אחר שלו אתם נותנים את הכבוד הזה לנהוג במכונית פאר ארוכה ארוכה. יש יתרונות וחסרונות לכל בחירה וכדאי לפעול לפי מה שהכי נוח והכי מתאים לסיטואציה הרלבנטית.

לכמה זמן צריכים את הרכב - יש כאלה שזקוקים ללימוזינה רק על מנת להגיע איתה לנקודה ספציפית ויש אחרים כמו חתנים וכלות שמאוד אוהבים לטייל עם המכונית המפוארת לאורך כל המסלול אשר קבעו לעצמם ביום החתונה, החל מההגעה אל סלון הכלות ועד לסיום המסלול באולם האירועים עצמו. הבחירה של שכירות לימוזינה לחתונה ליום שלם מעלה את העלויות ויש לקחת את זה בחשבון כאשר מבקשים את הפינוק האולטימטיבי מבחינת רכב פאר ליום החתונה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI