דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב טיפול בקשישים
טיפול בקשישים
יחיאל לוי 18/10/16 |  צפיות: 4800

הזדקנות יכולה להיות דבר קשה ולא פשוט או להיות כזו שמלווה בהמון זמן פנוי עבור שלל של פעילויות שאותן כיף לבצע ואחרות שצריכים לבצע כדי לשמור על בריאות תקינה, אבל מה קורה כאשר עבור הזדקנות יותר נעימה זקוקים לעזרה בביצוע של מטלות מעטות, או רבות מן הרגיל? כאן נכנסת אל התמונה מטפלת סיעודית שיכולה לעשות את כל ההבדל עבור אנשים רבים שנמצאים בגיל השלישי ורוצים ליהנות מהשנים שבהן כבר לא מטפלים בילדים קטנים וממהרים אל מקום העבודה.


משאירים את זה למומחים בתחום

חברת סיעוד - הפניה אל חברת סיעוד במקרה בו שמים לב כי הורה או כל אדם שקרוב אלינו שפתאום חווה קשיים בגיל מתקדם וזקוק לעזרה נוספת עבור ביצוע של פעולות יומיומיות חשובות, היא דבר שיכול לעשות את כל ההבדל עבורם. לכן, חשוב מאוד לבצע את הפניה מוקדם ככל האפשר ולהתחיל את התהליך של התאמת הטיפול ובדיקת הזכאות מול ביטוח לאומי. לאחר כל אלה יישאר האדם הזה עם מטפלת שיכולה לדאוג לצרכים החסרים ויחד עם החברה המקצועית יתקבל הטיפול שהופך כל יום להרבה יותר פשוט.


מטפל סיעודי - זה מאוד משנה אם המטפל שנבחר הוא כזה שדובר רוסית או עברית, זה לגמרי משנה אם המטפל יכול להיות כמה שעות ביום או יום שלם וזה לגמרי משנה אם מדובר במטפל או מטפלת סיעודית שאמורים להגיש את העזרה לכל מטופל שזקוק לכך. ההתאמה בין המטפל לבין המטופל צריכה להיות עם מקסימום של קשב למשפחה ולצרכים של האנשים שפונים לקבלת השירות הזה, ולכן רק פניה אל חברה מוכרת ובעלת ניסיון בתחום הטיפול הסיעודי יכולה להניב תוצאות חיוביות שיאפשרו לכל אדם כזה לקבל את ההזדמנות לחיים יותר טובים עם העזרה הסיעודית הרלוונטית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI