דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה דיאטה לאחר החגים
דיאטה לאחר החגים
יחיאל לוי 24/10/16 |  צפיות: 5106

אצל כולנו זה קורה לפחות פעם אחת בחיים, אנחנו מגלים כי המידות שהיינו רגילים אליהן כבר לא ממש רלוונטיות והקולקציה הנהדרת של הבגדים שלה אנחנו רגילים לא יושבת בצורה מחמיאה כמו לפני שהעלינו את כמה הקילוגרמים העודפים הללו.

יכול להיות שזה כתוצאה מתקופת החגים המשמינה, מטיול במדינה שבה המבחר הקולינארי מעורר וממלא או שפשוט הזנחנו את עצמנו וכבר הפסקנו לבצע פעילות גופנית כפי שהיינו מבצעים בשנים קודמות. בכל מקרה התוצאה היא דומה ואז מתחילים לחפש אחר פתרון שלרוב יגיע בצורה של דיאטה מהירה שתוכל להחזיר אותנו לגזרה המוכרת והאהובה במהירות על. איך בדיוק אפשר לבצע את זה מבלי להיכנס למצב של רעב תמידי שרק עושה נזק לגוף ומטרפד את הצלחת הדיאטה? קראו הלאה.


איך משיגים את המטרה

הבחירה של כניסה אל דיאטה מהירה היא בחירה לא פשוטה מכיוון שצריכים לעבור כמה שלבים עד אשר מגיעים אל ההחלטה הסופית ועוד כמה שלבים בדרך אל ההצלחה וההגעה אל קו הסיום. מה שרבים צריכים להבין הוא כי השלבים האלה של דיאטה מהירה חייבים להיות עם מוכנות נפשית רבה ועם תמיכה של הסביבה כדי שברגעי החולשה לא תהיה הפסקה מוחלטת ונסיגה אל מנהגי אכילה ישנים.

מה המטרה בסופו של דבר? האמת היא שגם אם רוצים רק להוריד כמה קילוגרמים ספורים או כמות גבוהה יותר של עודפי שומן צריכים להבין כי בתהליך של ירידה מתחילים פשוט לחיות נכון מכל הבחינות. נמצאים עם אנשים שיודעים לתמוך ולעודד, מתחילים לבצע פעילות גופנית שמחזקת את הגוף ואוכלים דברים שרק הופכים את המערכת החיסונית להרבה יותר חסינה. כך, בתומו של תהליך אנשים רבים מגלים את עצמם מחדש ועם הכוחות המחודשים הללו ממש לא מבינים כיצד חיו טרם לכן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI