דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב דואגים לגיל הזהב
דואגים לגיל הזהב
יחיאל לוי 10/01/17 |  צפיות: 4719

כולנו מזדקנים. מן הרגע בו אנחנו נולדים מתחילים לספור את הזמן שנשאר לנו כאשר לא כל אחד באמת יזכה להגיע אל גיל הזקנה. בגיל השלישי יש כל מיני דברים שהופכים את הגיל הזה לגיל הזהב, אבל בינות כל הזהב הזה יש גם הצורך לקבלת סיוע כאשר הגוף נחלש וקבלת סיעוד עולה אל פני השטח.


העזרה החשובה לקשיש

כאשר הקשיש מגיע אל המצב והגיל בו הוא כבר זקוק אל העזרה של אנשים אחרים עבור ביצוע של פעולות של היומיום כמו לצאת אל רכישה של תרופות, הניקיון של הבית והכנת הארוחות החמות, זה חשוב מאוד להתקדם עם הצעת חברת סיעוד ככל האפשר על מנת שזה לא ייכנס אל מצב של חוסר אונים בשל כל הקשיים הללו.

איתור של הבעיה מוקדם ככל האפשר והגישה אל עבר המוסדות הנדרשים על מנת להחיש את העזרה הרצויה בצורה הכי מהירה יכולים לעשות את כל ההבדל בין התלות בבני המשפחה לבין הכניסה אל עולם שבו תמיד ישנו האדם שמטפל בקשיש ומציע לו את העזרה שלה הוא זקוק בצורה קבועה ומסודרת.


הליווי של המשפחה

משפחות רבות לא מגיעות עם כל רקע מבחינה של הנושא הסיעודי, וכלל לא יודעים למה לצפות כאשר אחד מבני המשפחה פתאום נדרש לסיוע סיעודי. הצעדים הראשונים הללו בשטח שאינו מוכר מצריכים ליווי מקצועי של חברת סיעוד שכבר מכירה את כל הנדרש ואת כל המגיע לפי  חוק הסיעוד בארץ.

באופן זה תמיד ישנו אדם מקצועי שיודע לענות על כל שאלה שצצה, ושאלות אכן תמיד צצות, עד לסיום כל השלבים החשובים שלקראת התאמת השעות המגיעות לכל קשיש והבאת הסיוע של מטפל עד לבית של כל אדם שזקוק לכך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI