דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות אתגר ושמו חתונה
אתגר ושמו חתונה
יחיאל לוי 19/01/17 |  צפיות: 4796

סוג הפרחים אשר יונחו באגרטלים, כמות המוזמנים, בחירה של שמלה לכלה, בחירה של מנות...ארגון של אירוע כמו חתונה הוא משימה מאוד לא פשוטה שאותה מבצעים זוגות טרם חתונתם. הנושאים הבוערים הם רבים והעלויות הכספיות רק הולכות ומטפסות משנה לשנה, אז איך בדיוק עם כל אלה אפשר באמת ליצור חתונה שהיא לא פחות ממושלמת ובדיוק לפי מה שהחתן והכלה מאחלים לעצמם ולאורחים שלהם? עברו על הדברים הבאים.


עורכים רשימה מסודרת

חתונה היא הפקה לא קטנה אשר מצריכה עבודה מאוד מסודרת על מנת להניב את התוצאות שלהן מצפים חתן וכלה מאוד מרוגשים. אם לוקחים בחשבון שזו החתונה הראשונה עבור כל אחד משני אלה, והם כלל אינם מנוסים ביצירה של אירוע גדול יותר מיום הולדת או הצעת נישואין, מבינים כי אכן זהו אתגר לא פשוט שאותו שניהם צריכים לצלוח. איך מצליחים? עורכים רשימת ארגון חתונה בצורה פרטנית ומסודרת, כדי שכל שלב ושלב יהיו מאוד ברורים ויהיה ניתן לעקוב אחרי ההתקדמות והוצאות הכספים באופן שאמור למנוע כל בעיה בהמשך הדרך. לא בטוחים שאתם יכולים להתמודד עם רשימה ארוכה של ספקים ולהגיע אל הצעת מחיר בצורה אסרטיבית? המשיכו לקרוא.


זה טוב לבקש עזרה

לפעמים אתם מרגישים כי אתם לחוצים מכדי להיות ממוקדים במטרה שהיא הכנה של אירוע חתונה מושלם, ולפעמים אתם באמת עסוקים מכדי להתעסק עם רשימה אינסופית של מטלות עבור הפקה שאתם רק רוצים לחוות אותה ביום של החתונה ולא ממש מעבר לכך. במקרה כזה אתם יכוליםפ להעביר לידי איש מקצוע את רשימת ארגון החתונה, ולהשאיר את הבקשות שלכם עבור החתונה על מנת שזה יעשה את כל הנדרש על מנת להשלים הכל בדיוק בזמן. ויפה שעה אחת קודם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI