דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב מכניסים זרים הביתה
מכניסים זרים הביתה
יחיאל לוי 24/01/17 |  צפיות: 4656

זה לא קל לגלות כי אדם יקר לנו כבר אינו יכול להתנהל בצורה עצמאית, וכאשר הטיפול הזה יכול ליצור מעמסה בלתי אפשרית ודאגה רבה כאשר אנחנו לא נמצאים בקרבת מקום, זה הזמן לחשוב לגבי הבאת עובד מהתחום הסיעודי אשר יכול לסייע בצורה מקצועית בכל הזמן בו נדרשת עזרה. מה צריכים לדעת טרם הבאה של מטפל לבית של סבתא? הרבה מאוד, וכדאי לעבור על הפרטים מוקדם ככל האפשר.


בוחרים מטפלים בקפדנות יתרה

רק תחשבו כי המטפלת אשר ניגשת אל סבתא תהיה האדם היחידי שאולי היא יצרת קשר עימו במהלך ימים שלמים של הסתגרות בביתה הקטן, לכן זה חשוב לוודא כי כל מטפלת אשר נבחרת בתור זו שתעניק לה את היחס החם והפעולות הנוספות שהיא עבורן צריכה את העזרה החשובה הזו, היא אחת שיכולה להעניק את היחס האנושי ולטפל בסבתא בצורה הכי טובה שאפשר. עבודה עם אנשים היא דבר שמאוד לא פשוט לעשייה, וזה נעשה עוד יותר קשה כאשר מדובר באנשים מבוגרים שעם הגיל רק הולכים ונעשים מאוד קשים להבנה ולתיקשור, בעוד המטפל הוא עובד זר שקרוב לוודאי אינו בקיא בתרבות של המטופל. בדקו כל מטפלת או עובד זר סיעודי לשם התאמה מושלמת בינם לבין האדם שבו הם אמורים לטפל.


מכינים את כל הנדרש

מה אתם צריכים להכין טרם בחינה של עובד זר סיעודי עבור סבתא או כל אדם אחר שיקר לכם? הרבה מאוד. יש לבצע עבודה שכרוכה בתהליכים ביורוקרטים רבים וארוכים, ולכ חשוב מאוד לדעת את כל השלבים הנדרשים מבעוד מועד על מנת שאלה יושלמו בצורה הכי מהירה ומה שיוותר הוא להביא את העובד הזר הרלבנטי אל חפיפה ובחינה של ההתאמה שלו אל המטופל שלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI