דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה האהבה נגמרה
האהבה נגמרה
יחיאל לוי 20/02/17 |  צפיות: 6501

זה לא דבר פשוט להתגרש, ומי שחשב ולו לרגע אחד שהוא פשוט פונה אל עו"ד שיוביל את הדרך החוצה וזה הכל, כדאי מאוד שיחשוב שנית. אנשים שעברו את התהליך יכולים להשיא עצות לגבר המתגרש במידה רבה, ואלה חלק מהן.


טיפול זוגי

לא חייבים קודם כל להחליט כי נגמר. תמיד חשוב עוד בשלבים המוקדמים בהם מרגישים כי הדרך שבה צועדים היא כבר לא מרגישה זו שאליה יצאתם בתחילת מערכת היחסים הזוגית, לעשות חישוב מסלול מחדש ולראות איך ניתן לפתור את כל הסוגיות שרק הולכות ומסתעפות להן לבעיות עוד ועוד מסובכות. בין כל אותן עצות לגבר המתגרש הדבר הראשון שאליו צריכים לשאת את העיניים הוא הפנייה אל ייעוץ זוגי שיכול לפעמים לעשות את כל ההבדל ולקדם את הזוגיות לעתיד שעדיין יהיה משותף, ולא דרך עורכי דין...


ייעוץ מקצועי משפטי

החלטתם לצאת אל הדרך ולהתגרש אחרי שכל דבר אחר כבר מרגיש אבוד לחלוטין מבחינת מערכת היחסים הזוגית? אין כמעט עצות לגבר מתגרש שלא אומרות כי חייבים לגשת בשיא הדחיפות אל ייעוץ משפטי אצל עורך דין שיוכל להסביר את הסיטואציה מבחינה משפטית ולהדריך לגבי האסטרטגיה שהוא מוצא לנכון שהיא הכי טובה על מנת לסיים את תיק הנישואין בצורה מוצלחת לקליינט שלו. שהרי כל הדברים האלה אפילו לא מוכרים אם לא היה מקרה של גירושין אצל אדם קרוב.


מירוץ הסמכויות

כאשר כבר יש עורך דין צריכים למהר ולפעול על מנת שההחלטה לגבי היכן התיק יתנהל תהיה בידיים של האדם שהגיש את התביעה לגירושין ראשון. למה? התיק יכול להתנהל בבית דין רבני או בבית דין לענייני משפחה כאשר ישנה הסברה כי האזרחי טוב עבור הנשים והדתי עבור הגברים. רבים כבר גילו שזה לא ממש מדעים מדויקים, והכל תלוי אסטרטגיה. מה שבטוח הוא שצריכים צוות מומחה בגירושין שיוכל לנווט את הדרך בצורה הכי מקצועית עד לקבלת הגט המיוחל והיציאה אל דרך בפרק ב' של החיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI