דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה האהבה נגמרה
האהבה נגמרה
יחיאל לוי 20/02/17 |  צפיות: 4894

זה לא דבר פשוט להתגרש, ומי שחשב ולו לרגע אחד שהוא פשוט פונה אל עו"ד שיוביל את הדרך החוצה וזה הכל, כדאי מאוד שיחשוב שנית. אנשים שעברו את התהליך יכולים להשיא עצות לגבר המתגרש במידה רבה, ואלה חלק מהן.


טיפול זוגי

לא חייבים קודם כל להחליט כי נגמר. תמיד חשוב עוד בשלבים המוקדמים בהם מרגישים כי הדרך שבה צועדים היא כבר לא מרגישה זו שאליה יצאתם בתחילת מערכת היחסים הזוגית, לעשות חישוב מסלול מחדש ולראות איך ניתן לפתור את כל הסוגיות שרק הולכות ומסתעפות להן לבעיות עוד ועוד מסובכות. בין כל אותן עצות לגבר המתגרש הדבר הראשון שאליו צריכים לשאת את העיניים הוא הפנייה אל ייעוץ זוגי שיכול לפעמים לעשות את כל ההבדל ולקדם את הזוגיות לעתיד שעדיין יהיה משותף, ולא דרך עורכי דין...


ייעוץ מקצועי משפטי

החלטתם לצאת אל הדרך ולהתגרש אחרי שכל דבר אחר כבר מרגיש אבוד לחלוטין מבחינת מערכת היחסים הזוגית? אין כמעט עצות לגבר מתגרש שלא אומרות כי חייבים לגשת בשיא הדחיפות אל ייעוץ משפטי אצל עורך דין שיוכל להסביר את הסיטואציה מבחינה משפטית ולהדריך לגבי האסטרטגיה שהוא מוצא לנכון שהיא הכי טובה על מנת לסיים את תיק הנישואין בצורה מוצלחת לקליינט שלו. שהרי כל הדברים האלה אפילו לא מוכרים אם לא היה מקרה של גירושין אצל אדם קרוב.


מירוץ הסמכויות

כאשר כבר יש עורך דין צריכים למהר ולפעול על מנת שההחלטה לגבי היכן התיק יתנהל תהיה בידיים של האדם שהגיש את התביעה לגירושין ראשון. למה? התיק יכול להתנהל בבית דין רבני או בבית דין לענייני משפחה כאשר ישנה הסברה כי האזרחי טוב עבור הנשים והדתי עבור הגברים. רבים כבר גילו שזה לא ממש מדעים מדויקים, והכל תלוי אסטרטגיה. מה שבטוח הוא שצריכים צוות מומחה בגירושין שיוכל לנווט את הדרך בצורה הכי מקצועית עד לקבלת הגט המיוחל והיציאה אל דרך בפרק ב' של החיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI