דף הבית בית משפחה וזוגיות נישואין גם גברים מתגרשים
גם גברים מתגרשים
יחיאל לוי 29/03/17 |  צפיות: 4589

כאשר הספקות כבר עולים אל פני השטח ויודעים כי מכן הדרך היא רק החוצה ממערכת יחסים קיימת, זה בהחלט לא דבר שקל לעיכול, בייחוד לאחר שנמצאים במערכת יחסים מחייבת לאורכה של תקופה לא מבוטלת של שנים. הדרך אל קבלת הגירושין היא דרך חתחתים שאינה פשוטה מבחינה רגישת, אבל מעבר לכל אלה עולים להם כל מיני נושאים שכלל לא מבינים עד כמה אלה יכולים להעמיק את הקרע רגע לפני שמנתקים את הקשר בצורה רשמית וחוקית. אלו עצות לגבר המתגרש יכולות להיות יעילות? קראו הלאה.


כדאי להתייעץ בצורה מקצועית

מכיוון שמדובר בתחום שאנשים שאינם עוסקים בו לגמרי לא בקיאים בו מבחינה משפטית, מן הראוי לשאול שאלות חשובות ולקבל את התשובות אליהן על מנת להבין בצורה טובה יותר בפני מה עומדים ומה הדרך הכי טובה לצאת ממערכת היחסים מבלי לאבד את כל מה שחשוב במהלכם של גירושים. מה כדאי כן לשים אליו לב? ישנם אנשים שמונעים מאינטרסים שונים וחשוב כי האינטרסים הללו לא יפגעו בתהליך של גירושים שיכולים להיות נעימים יחסית לסיטואציה ולהביא את המשבר לסיומו ללא העמסה של מורכבות נוספת יתר על המידה. קבלו עצות לגבר המתגרש בערבון מוגבל וזכרו כי אתם מתגרשים, לא האחר.


שוויון לשני הצדדים

ישנם גברים שיקומו ויאמרו כי הגברים מנוצלים בצורה מחפירה על ידי נשים שמנסות להשיג את כל מה שהן רוצות על ידי אסטרטגיות מכוערות בבית המשפט, באותה המידה ישנם גברים שיכולים לגרור אישה במשך שנים ארוכות מבלי להעניק לה גט או להעביר את הכספים של המזונות שמיועדים לרווחת הילדים. גירושים הם לא דבר פשוט, וראוי לעשות כל מה שאפשר כדי לשמור על השוויון של כל הנוגעים בדבר, כאשר לפעמים פשרה מסייעת לקידום העניין עבור כולם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI