דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות ילדים גדלים מהר
ילדים גדלים מהר
יחיאל לוי 27/04/17 |  צפיות: 4445

זה לא ייאמן כמה מהר הילדים שלנו גדלים. פתאום הזיכרון של אלה נמצאים בידיים שלנו ומלאים בחיוך שמרוח בחלב אם נראה כה רחוק והדאגות של האם הוא ילך בזמן הנדרש הופכות לדאגות רבות אחרות כמו האם הוא יצליח במבחן במתמטיקה והאם הוא יהיה ילד אהוב בכיתה שאלי הוא עולה עוד מעט.

זה מה שילדים עושים, גדלים. ובזמן שאלה גדלים להם אנחנו רק מתבגרים ומזדקנים ומנסים להיזכר איך זה היה כאשר אנחנו היינו בגילם. בגיל הנעורים לא היה לנו חדר משלנו ובהחלט לא הייתה מיטת נוער שהיא בגודל של מיטה וחצי נוחה, אלא לכל היותר מיטה ברוחב של 90 ס"מ שאותה היינו פותחים במידה וחבר היה מגיע לישון אצלנו. ילדים גדלים מהר, והמיטה שהייתה פעם מיטת תינוק שימושית הופכת להיות משהו שתופס מקום במחסן ואותו כבר שוקלים להעביר הלאה אל אדם אחר, כי אנחנו כבר לא ממש מתכננים להביא עוד תינוק לעולם.


עוברים אל מיטה חדשה

אז אנחנו כל פעם מחדש מעבירים את הילדים שלב אחר שלה. מבקבוק של מטרנה, אל בקבוק של מים אל כוס של שתייה. מעריסה של תינוק, אל מיטה של תינוק אל מיטה של ילד ולבסוף אל מיטה וחצי שהיא זו הנחשקת אצל רוב בני הנוער כיום.

המעבר ממיטה אחת לאחרת הוא תמיד יהיה עבור ההורים צעד מאוד משמעותי בשלב הזה קדימה, ובין כל אלה תמיד מביטים אחורה בנוסטלגיה ולא מאמינים איך ההורים עוברים את כל זה בצורה אמיצה, איך כל פעם מחדש זה מפתיע ללמוד עד כמה הקטנים האלה בנויים לגדול ומוצאים בעצמם את הכוח לעבור את השינויים הללו מתוך הרצון הטבעי לגדול ולעבור הלאה בחיים האלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI