דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב עושים את החיים קלים
עושים את החיים קלים
יחיאל לוי 12/07/17 |  צפיות: 4272

אנשי גיל הזהב כבר יודעים היום יותר מאי פעם כיצד לנהל את הזמן שנותר להם בחיים ארוכים שהטווח שלהם רק הולך ועולה כל הזמן, ולא מוותרים על תענוגות החיים מלבד בישול של אוכל לילדים וביצוע של מטלות עם הנכדים. מה זה אומר? כי הם צריכים להיות לא רק ברמה טובה של בריאות אלא גם עם האפשרות להיות עד כמה שיותר ניידים על מנת להגיע אל כל אותם המקומות בצורה הכי נוחה שאפשר. יש כאלה שעדיין ניידים עם רכב, ואחרים? אחרים שכל מה שהם צריכים נמצא מסביבם מסתפקים ברכישה של קלנועית מתקפלת ונוחה לשימוש.


דגם עם בטריה מתפרקת

בדגמים רבים קלנועיות ישנה בעיה אחת ועיקרית, צריכים למצוא אחר חיובר קרוב דיו אל הקלנועית על מנת שיהיה אפשרי לבצע טעינה של הבטריה עבור הפעלת המנוע החשמלי מחדש בשעת הצורך כאשר הבטריה מלאה ומוכנה אל הפעולה ביציאה הבאה אל השטח. איך אפשר לפתור את חוסר הנוחיות המגבילה הזו? ישנם דגמים של קלנועית מתקפלת אשר מאפשרים את ההוצאה של הבטריה הנטענת החוצה מן הקלנועית, וכך למעשה להעלות את הבטריה לשם ביצוע של טעינה בנוחיות של הבית או כל מקום אחר שבו יש שקע חשמלי רגיל.


אפשרות קיפול נוחה

מעבר לכל העניין של טעינה שהיא הרבה יותר נוחה, יש את העניין הזה של מציאת מקום נוח שבו יכולים לשים את הקלנועית כאשר היא לא נמצאת בשימוש. יש מבוגרים אשר מתגוררים בבניין קומות ולא כולם בעלי שטח רב של בית פרטי שבו יש מספיק מקום לחנייה נעימה של הקלנועית שיכולה להיות די רחבה בגודלה, לכן במידה וישנה אפשרות לרכישה של קלנועית מתקפלת הדבר יכול לחסוך כאב ראש רב על ידי הנחה של הקלנועית בכל אחד מחדרי הבית, או אפילו במחסן דירתי במידה וקיים כזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI