דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה האהבה נגמרה
האהבה נגמרה
יחיאל לוי 27/09/17 |  צפיות: 3918

ככל שהשנים חולפות להן זה הולך ונעשה די ברור לראות כי ישנו שינוי די מהותי בתפקידים המסורתיים של ההורים, כאשר האישה כבר יוצאת כבדרך קבע אל עבר מקום עבודה שבו היא מפתחת לעצמה קריירה, בעוד שהגברים יותר נוטים להתקדם אל עבר בילוי של זמן איכות עם הילדים ומבצעים פעולות כמו לשים אותם במסגרות הרלבנטיות ביום, ללכת למפגשים באותם מקומות וגם לצאת מוקדם יותר לפחות פעם אחת בשבוע מן העבודה על מנת להיות איתם ולחלוק את נטל גידול המשפחה בצורה כמה שיותר שוויונית.

עם השינויים הללו לא נראה כי ישנו גם שוני גדול בשעה שבה גברים ונשים בוחרים להתגרש, מה שגורם לגברים רבים לחפש אחר עצות לגבר המתגרש במאה הנוכחית שהיא לגמרי שונה מבחינת מערכות יחסים זוגיות מכל מה שהיה, וממשיך להשתנות עדיין.

דיון רלבנטי בזכויות הגבר

נכון, הרבה מן הבלאגן שנוצר בשעה שבה נפתח תיק בבקשה לסיום נישואין הוא בשל חוסר ההפרדה בין דת למדינה, ועם האחיזה הרבה שיש למוסדות הדת גם במסגרת של גירושין נכנסים כל מיני שיקולים שקשורים למערכת הדתית שהיא די ארכאית.

עם אפליה מאוד ברורה אנחתו של הגבר ולרווחתן של נשים רבות, צריך לומר בפה מלא כי מערכת החקיקה בנוגע לפירוק מערכת נישואין היא לא משהו שמצליח להוכיח את עצמו רלבנטי לעולם המודרני בו כולנו חיים נכון להיום. שלל של עצות לגבר המתגרש מנסות לנווט את הדרך שלהם אל עבר תוצאות שנראות יותר מחוברות אל המציאות, אבל ללא שינוי מהותי נראה כי גברים רבים יצטרכו לנסות ולפתוח פתח קטן שאולי ילך ויגדל ברבות השנים לכדי חקיקה שיוויונית שתקל על החיים של שני המינים גם יחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI