דף הבית בית משפחה וזוגיות גיל הזהב עוברים אל ניידות מוחלטת
עוברים אל ניידות מוחלטת
יחיאל לוי 12/11/17 |  צפיות: 3542

אין כמעט אדם אשר לא יוצא לו לראות את הכמות ההולכת וגדלה של קלנועיות אשר מניידות עליהן אנשים בגיל השלישי בעיקר, אל עבר המשימות החשובות יותר והחשובות פחות של סדר היום שלהם. כלי הנסיעה הזה מחליף בצורה נהדרת את הנסיעה ברכב מפני שההוצאות הן נמוכות באופן משמעותי עבור קלנועית, וכן לא צריכים להיות תלויים בלוח הזמנים של האוטובוסים אשר בין כה וכה הירידה והעלייה אליהם היא דבר שלא ממש פשוט לעשייה בגילאים הללו.

יותר אנשים אשר נמצאים בגיל השלישי מחפשים אחר קלנועית למכירה במחירים משתלמים, ועם הדגם הנבחר הם יוצאים אל עבר חיים שהם הרבה יותר נוחים בכל כיוון שאליו הם פונים לנסוע. מה יכולה להיות הבעיה? בעניין של הטעינה.


בין הקלנועית לסוללה

כאמור, קלנועיות הן כלי נסיעה שמצריך סוללה טעונה שאיתה ניתן לנוע לאחר הטעינה החשמלית הזו. לרוב הבעלים הגאים של קלנועית כזו או אחרת דואגים להטעין את הדגם הנבחר בשעות הלילה, כך אשר הבוקר מגיע הקלנועית טעונה לגמרי ואיתה ניתן לצאת אל עבר יום שלם של סידורים ללא כל בעיה.

אולם, כאשר במיקום שבו נמצאת הקלנועית אין שקע שאליו אפשר לחבר את הקלנועית לטעינה, הדבר יכול ליצור חוסר נוחיות רב ואפילו בעיה רצינית שמצריכה סוגים שונים של פתרונות יצירתיים. אחד הפתרונות היותר נוחים מגיע בדגם של קלנועית למכירה אשר מגיע עם סוללה שהיא נשלפת בקלות, ואותה ניתן להטעין מחוץ לקלנועית עצמה. כך, כל בעלים גאה של קלנועית יכול לקחת את הבטריה יחד עמו בחזרה הביתה, ושם להטעין את הסוללה עד שהיא מלאה לחלוטין, ובשעת הצורך פשוט לחבר אותה בקלות ובמהירות אל הקלנועית ולצאת לדרך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI