דף הבית חוק ומשפט חוזים הסכם שמפשט את הזוגיות
הסכם שמפשט את הזוגיות
יחיאל לוי 07/03/18 |  צפיות: 3038

לחיות יחד זה דבר לא פשוט. לאחר השנים הראשונות שבהן עדיין מרגישים את כל הפרק הראשוני הזה של ההתאהבות עולים להם כל מיני קשיים של השגרה, לצד קשיים חדשים שבהם צריכים להתמודד עם אנשים קטנים אשר להם ישנם צרכים גבוהים משל עצמם.

לאור כל אלה זה די קל להבין איך בדיוק שני אנשים שהיו הכי קרובים ומאוהבים מוצאים את עצמם עם יותר מידי פערים ומבקשים לסיים את מערכת היחסים עם גירושין, וכאשר שוקלים את האפשרות המאוד קיימת הזו של גירושין חלק מעוניין לאבטח את עצמו עם פגישה אצל עו"ד הסכם ממון שיכול ליצור את החוזה הזה שבו הכל כבר מתוכנן לפרטי פרטים. למה בדיוק צריכים הסכמים שכאלה, ואיך בדיוק הם יכולים להועיל במבט קדימה? קראו את הדברים המאוד חשובים הבאים לפני שאתם שוללים על הפרק את היצירה של הסכם חשוב מעין זה אצלכם.


הסכמים שעושים עתיד בהיר יותר

זה לא רק העניין הזה של הכסף. זה דבר הרבה יותר גדול מכך. הרי מדובר בפירוק של מערכת יחסי אשר לפעמים נמשכה לא מעט שנים ואליה התווספו עוד ועוד מאפיינים שיכולים להיות בחלקם כספיים ובחלקם האחר יותר מורכבים, כמו ילדים משותפים.

השאלות אצל מי נשארים הילדים, היכן כולם גרים לאחר הפירוק של מערכת היחסים ומי מקבל מה מתוך כל ההשקעות אשר נערכו במהלך של השנים שחלפו להן הם שאלות מאוד חשובות. את כל אלה יכולים לפרק לגורמים בתוך חוזה, כאשר עו"ד הסכם ממון כבר מביא את הבקיאות שלו בעניין ואת ההצעות שיכולות לספק לכל אחד משני הצדדים שביעות רצון מלאה במידה ואכן יתרחש מצב שבו מפסיקים לרצות בחיים משותפים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI