דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה מסכימים על המחר
מסכימים על המחר
יחיאל לוי 18/03/18 |  צפיות: 3210

כשרק נמצאים בשנים הראשונות של מערכת היחסים הזוגית הכל עדיין בצבעים בהירים עם הרבה מאוד פרפרים בבטן. כאשר מתקדמים אל עבר חופה וקידושין מתחיל כל הלחץ הזה של סידור הרבה מאוד דברים תוך כניסה אל מערבולת של לחץ לספק את כל מה שכולם צריכים החל מרשימה ארוכה של אורחים שכלל לא מכירים לצד כיבוד ההורים משני הצדדים עם כל מה שעושה להם טוב בחתונה של הילדים שלהם.

דבר זה הוא רק יריית הפתיחה לקראת מערכת יחסים שבה צריכים לדעת כיצד להניע את היחידה בצורה אחידה קדימה, ולבצע לא מעט פשרות למען הזוגיות הזו. כאשר מבינים עד כמה קשיים הולכים להיות מנת חלקה של זוגיות מכל סוג, רבים מבינים כי הכנת אישור הסכם ממון הוא חלק יעיל.


מאשרים את התנאים לפרידה

נאיביות היא אולי דבר שמחמיא לשלב ביכורים של מערכת היחסים. כאשר היא נעשית רצינית ופונה אל עבר יצירה של משפחה וחיים משותפים בצורה מחייבת יותר בהחלט צריכה להביט בצורה מפוכחת יותר קדימה ולעשות כל מה שרק אפשר כדי לתת לה את הכוח להיות בריאה וחזקה אל מול כל רוחות השינוי שלבטח יגיעו.

אנשים משתנים, ואיתם רק הרצונות שלהם מן החיים הללו, וככל ששינוים מתרחשים זה חשוב מאוד ליצור את הבסיס הזה אשר יכול לעמוד בפני כל אלה בצורה יעילה. קבלת אישור הסכם ממון שבו יש את כל הסעיפים שעושים את כל ההבדל לגבי עתיד בטוח וברור היא דבר שלא נועד לחזות מראש את הפרידה, כי אם לעשות צעד קדימה אל מה שרואים כי אכן יכול להתרחש ומתוך ההבנה כי מערכת היחסים משתנה להביא את ההסכמה הקיימת להסכמה עתידית כאשר רמת הקשר עלולה להיות בעייתית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI