דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר יתרון של ניקיון
יתרון של ניקיון
יחיאל לוי 24/06/18 |  צפיות: 3566

מידי בוקר זה קורה כל פעם מחדש. המוני אנשים נוהרים אל הכבישים אשר מובילים אל העיר תל אביב במטרה להגיע בזמן אל מקום העבודה. תל אביב הייתה ונותרה המקום הכי נרחב שבו יש המוני מקומות של עבודה, ומטבע הדברים כאשר עסק רוצה להצליח הוא ממקם את עצמו עמוק בתוך הזירה העסקית הכי טובה.

הבעיה היא שכמותו קיימים עוד ועוד בעלי עסקים, שלא ממש המציאו את הגלגל אלא מציעים את אותו הדבר בכל מיני גוונים שונים, ועם תחרות כה עזה באותו רדיוס קטן זה כדאי וחשוב לפעול בכל דרך אפשרית על מנת לתגבר את העסק בכל יתרון שיכול לשפר את סיכויי ההצלחה. זה כולל גם פעולת ניקיון משרדים בתל אביב שמביאה את העסק למראה מושך ויותר מלהיב.


התחרות הגבוהה בתל אביב

אם רק חושבים על כך לעומק, רואים כי באזור אחד, אפילו באותו הבניין ממש, יכולים להיות כמה משרדים של עורכי דין, אפילו מאותו התחום. באותה המידה יכולים להיות עסקים מתחומים דומים באותו מרחב נתון, כאשר הלקוח עצמו מבין את העובדה הזו ומנסה להשיג את העסקה הכי טובה מבחינתו על ידי בחינה של כמה פרמטרים.

אחד מן הפרמטרים בנוי ממה שהעין רואה, וכאשר העין רואה מקום שלא רק נראה מעוצב אלא גם נראה נקי מכל עבר עם ריחות של ניקיון שבולטים מכל פינה, אזי הרושם הראשוני הוא כבר חיובי ומאפשר התקדמות אל עבר פרמטרים נוספים שאותם בודקים לקוחות פוטנציאליים בצורה דומה.

לשם כך חברות רבות משקיעות עם שירותי ניקיון משרדים בתל אביב הגדולה, כי עם תחרות כה גדולה זה חשוב לתגבר את הסיכויים ולהביא כמה שיותר מהר אל סיפור של הצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI