דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
שדרוגי בנייה בחסות הממשלה
יחיאל לוי 18/11/18 |  צפיות: 2224

נכון להיום יש דברים אשר נמצאים באג'נדה של הממשלה בדרגה גבוהה, לעומת כאלה שנמצאים להם מאחור ועבור שינוי בהם יש לנקוט בפעולה יותר מאומצת בחברה. אחד מן הדברים שלהם יש את הדגש הרב הזה הוא השינוי של כל אותם מבנים מיושנים שמהווים עם זמן יותר ויותר סכנה, כאשר אלו הם בנייני מגורים של אנשים שנמצאים בשכונות ותיקות בכל רחבי הארץ.

כדי להפוך את פני המקומות הללו צריכים לעשות שני דברים גם יחד, להקים תוכנית שבה ירגישו בנוח הדיירים להתקדם אל עבר משהו חדש, והקבלנים יקבלו את מירב התמורות כדי שיהיה להם עניין מקצועי בקידום פרויקטים כאלה בכל אזורי הארץ. על פינוי בינוי כבר שמעתם?


מפנים ואז בונים

אולי זה נשמע מאוד אטרקטיבי לפנות את הדירה הישנה ולחזור אליה רק לאחר שזו החדשה מוכנה, אבל אנשים רבים, בעיקר אזרחים ותיקים הם כאלה שנעשו די קשים עם הזמן ולא ממש יכולים להכיל שינויים בסדר גודל כזה גם אם אלו שינויים שבעתיד ישדרגו להם בצורה ניכרת את אורח החיים.

לכן הממשלה כל העת מאפשרת לקדם את האג'נדה הזו עם עלויות עד כמה שיותר נמוכות ועם כמה שיותר גורמים אשר מאפשרים את הפרויקטים הללו של פינוי בינוי ללא כל עיכוב מיותר עם כל התנגדות של דייר.

מצד שני קיימים להם הקבלנים, שאף הם רוצים לקבל את נתח הבשר שלהם, ולהם כמות הדירות שאותן יכולים להקים מחדש הופך להיות הרווח שגדל ככל שמדובר בבניין עם יותר קומות ויותר דירות שתוצענה לאחר מכן למכירה. עם כמה שיותר גורמי משיכה הופכים הפרויקטים הללו לדבר שרואים יותר ויותר בכל הארץ, ואיתם ניתן לצפות כי פני הערים ישתנו לבלי היכר תוך עשור או שניים, בתקווה שכל זאת יהיה רק לטובה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI