דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים השכרת מכולות לאחסון
השכרת מכולות לאחסון
פורטל לבית 27/12/18 |  צפיות: 1968

שירותי אחסון של עסקמאפשר לכלבעל עסק לשמור את הציוד היקר לו לתקופה קצרה או ארוכה. אחסון ציוד לתקופה קצרה לרוב מתאימה במקרים של הזמנת סחורה גדולה מחו"ל או שיש רצון להגדיל את העסק, אך אחסון סחורה במכולה דורש התארגנות שונה של צורת האחסון והיכן מאחסנים. אחסון ציוד לתקופה ארוכה או קצרה מתחילה בחיפוש של חברת אחסון. חשוב לבדוק כי החברה מספקת מקום אחסון נגיש ונוח, שתוכלו לגשת למחסן בזמן שנוח לכם. חשוב שהמחסן יהיה בקרבתם, אם הינכם גרים בתל אביב, למשל מומלץ לחפש מחסנים להשכרה בתל אביב או בקרבת האזור המרכז. חשוב לבחור חברה שתהייה בעלת ניסיון רב שנים, תדע להדריך אתכם בצורת אחסון יעילה, הכולל גם ניקיון המקום, אבטחת המקום ונגישות למחסן בהתאם לצרכים שלכם.

אין כמו מראה עיניים, ולכן חשוב להגיע אל המקום ולראות את מצב המחסנים והמקום לפני שבוחרים מכולה לאחסון. אל תסמכו על הסברים בעל –פה או מילים מרגיעות כגון ואצלנו הכל מתקתק,בדקו אם המתחם מאובטח וסגור לכניסת זרים, גודל המכולה ועוד. ביום ההובלה כבר יהיה קשה להתחרט ולחפש מקום אחסון חדש. נושא חשוב נוסף הוא רמת השירות שהנכם מקבלים במקום, שימו לב, כמה אנשי משרד יש, האם פנו אליכם או שהמתנתם זמן רב.

המכולה שלכם

בקרו במחסן המיועד לכם,ובדקו את מצב המכולה, בדקו שהגודל מתאים לכמות התכולה שלכם, בדקו כי המכולה סגור ההרמטית ואין חורים נזילות של גשם. בדקו כי יש מנעול נפרד למכולה שלכם ואין גישה לזרים לציוד שלכם. חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל מכולה המאפשר לכם גם גישה לארגזים, במידה ויש לכם צורך להגיע למכולה מדי פעם בתקופת האחסון להוציא ציוד או להוסיף, חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל כולה המאפשר לכם גם גישה לארגזים.

בדקו על תחזוקת המקום, הדברה, ניקיון, ואוורור המקום. האם המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה והאם יש אבטחה היקפית במקום.

ביטוח אחסון הציוד שלכם

נושא שחשוב לשים עליו את הדגש הוא ביטוח הציוד שלכם, וודאו כי חברת האחסון מבטחת את המקום, ושהנושא כתוב בחוזה.חברות הביטוח מחייבות את חברת האחסנה להתקין במקום אמצעי מיגון שונים כגון מנעולים מיוחדים, חברת שמירה או מצלמות כחלק מהביטוח, דבר המבטיח כי הציוד שלכם מוגן.

אחסון סחורה לפעמים רבות הוא לתקופה ארוכה, לכן בקשו המלצות וטיפים מחברת האחסון על אופן האחסון, ושמירה על הציוד שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

  פורטל לבית

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד. 


מאמרים נוספים מאת פורטל לבית
 
הקמת מועדון לקוחות
הקמת מועדון לקוחות היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ויותר מכך, להביא אותם לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים אצלכם. הקמת מועדון לקוחות הנעשה בצורה נכונה בסופו של דבר יגדיל לכם את שורת הרווח.

חברת הדברה מקצועית
הדברה מאפשרת לנו להנות ממרחב פרטי ללא חרקים ומזיקים שונים. בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או דבורים. בחירת חברת הדברה מקצועית תבטיח בית נקי מחרקים.

אחסון ציוד
אחסון ציוד על ידי חברת שירותי אחסנה המעמידה לרשותכם שירות מעולה של אחסון ציוד במחסנים ו/או במכולות, בהתאם לכמות ונפח הפריטים אותם ברצונכם לאחסן.

רכב יד 2 חדרה
24/02/19 | רכב
קניית רכב בחדרה או בכל עיר אחרת, תמיד תתחיל בברור על סוגי רכבים, יש המעדיפים רכבים יפנים ויש שמעדיפים אירופאיים, יש שיעדיפו חברה מסוימת כגון רנו או יונדאי. שאתם שואלים חברים על סוג רכב שהם אוהבים חשוב לשאול למה הם אוהבים את הרכב

איך לבחור מצבה
ברגעים הכי קשים אנו נדרשים לבחור מצבה, להחליט מה יהיה כתוב עליה ובכלל מי יבנה לנו את המצבה. כצבנו לכם מורה נבוכים בכל התהליך. משתתפים בצערכם

טיפים לבחירת חבילות נופש ליוון
חופשה ביוון מציעה חופשה אמיתית עם שפע אטרקציות. חופשה המתאימה לכולם, לטיול רומנטי, לירח דבש, לצעירים, למבוגרים ולמשפחות עם ילדים. אספנו עבורכם טיפים לבחירת חבילת נופש ליוון המושלמת והמתאימה ביותר עבורכם.

טיפים לבחירת חבילות נופש ליוון
חופשה ביוון מציעה חופשה אמיתית עם שפע אטרקציות. חופשה המתאימה לכולם, לטיול רומנטי, לירח דבש, לצעירים, למבוגרים ולמשפחות עם ילדים. אספנו עבורכם טיפים לבחירת חבילת נופש ליוון המושלמת והמתאימה ביותר עבורכם.

השכרת מכולות לאחסון
שירותי אחסון של עסק מאפשר לכל בעל עסק לשמור את הציוד היקר לו לתקופה קצרה או ארוכה. אחסון ציוד לתקופה קצרה לרוב מתאימה במקרים של הזמנת סחורה גדולה מחו"ל או שיש רצון להגדיל את העסק, אך אחסון סחורה במכולה דורש התארגנות שונה של צורת האחסון והיכן מאחסנים.

הובלות מנוף
הובלות מנוף הפכו יותר ויותר משתלמות וכדאיות. מעבר הידרה פשוט יותר הריהוט יורק במהירות וללא נזקים. הכל על הובלות מנוף במרכז

סובלים מגזים?
גזים עבור רבים הוא מטרד לא נעים, לרוב הופעת גזים כוללת נפיחות של הבטן ותחושת אי נוחות. טיפול בגזים כולל שינוי תזונה או תרופות המקלות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI