דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים צבע שמגיע עם אופי
צבע שמגיע עם אופי
יחיאל לוי 08/03/19 |  צפיות: 785

צבע יכול ליצור זרימה, להביא אופי, תנועה ישירה או להביא להדגשת פרטים אדריכליים. צבע להוסיף תחושה של שלווה למרחבים בהם הוא נוסף. צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. צבע אדריכלי הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.


מעצב פנים עשוי להציע להתחיל עם השטיח בו מתכננים להשתמש בחדר, או אובייקט מועדף כי הוא מרכז הלב של הבית שלכם. פלטת הצבעים שאתה אוהב ביותר תביא אל נקודת התחלה חזקה. אם אדם בא עם שלושה צבעים אהובים, אחד משלושת יהפוך צבע הקיר שלך ושני האחרים יכולים לשמש גם ביישומים צבע משני. מה קורה כאשר זהו צבע המיועד למתכת? כאן חשובה בחירת צבעים למתכות מתוך המגוון הקיים לרכישה.


בחירת צבע עדין או צבעים ניטרליים

עבור הדגש עדין, אך עם מראה בעל גימור בולט, למעצבים יש לעתים קרובות נטייה לצבוע את האזור של הפתחים רק בגוון בהיר או כהה יותר מזה של הצבע העיקרי על הקירות. זה לא מצריך הרבה שימוש בצבע עדין כדי למשוך את העין של הצופה כדי ליהנות מהפרט המודגש, הוספת צבעים למתכת עם זיגוג מתכתי למעלה עבור אלמנט צבוע הקיים, כמו פתחי הבית, היא דרך נוספת ליצור מוקד של עניין מבלי להעמיס יתר על המידה ברחבי הבית וגם כדי להציג תכונה אדריכלית בעיצוב הקיים.


צבעים שמדגישים את הבית

עבור בעל הבית אשר בוחר ללכתעל עיצוב יותר נועז, רצוי להשתמש בשני צבעים שונים באותו החדר. לדוגמה, צבע חלון מובנה או נישה של ישיבה בגוון של כתום חם לצד חדר עם קירות אדומים. אפשרות נוספת המשמשת לעתים קרובות בבית קטן יותר כדי להרחיב את החלל, היא להשתמש באותו צבע או בשינויים קלים מחדר לחדר, המספק המשכיות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI