דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל
TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל
חיים נוי 20/05/19 |  צפיות: 312

TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל

בוורלי הילס, קליפורניה.  20 מאי, 2019, GLOBE NEWSWIRE

החברה המסחרית TOMI פתרונות סביבתיים בע"מ, היא חברה עולמית המתמחה בחיטוי וטיהור כאשר היא משתמשת בטכנולוגית BIT (טכנולוגיה מייננת בינרית). טכנולוגיה זו מתבטאת ביצור, ברישיון, בשרות וכן במכירה של המותג שבבעלותה - SteraMist® - מי חמצן - המבוססים על ערפל לח.

TOMI מכריזה כיום שהחברה הישראלית "קלין קור טכנולוגיות", החברה השותפה שלה בישראל, קיבלה את הרישיון של משרד הבריאות הטכנולוגי הישראלי וכן את האישור מיחידת המחקר של מדינת ישראל שהמוצר SteraMist® הוא מכשיר רפואי.

ההרשמה ממשרד הבריאות לחקר מידע וטכנולוגיה במדינת ישראל מרחיבה את זכויותיה של TOMI לשיווק המוצרים לאזור,  TOMIבשותפות  עם חברת קלין קור טכנולוגיות - ספקית שירות מובילה בישראל המתמחה ומעורבת בשיקום אש, תיקון נזקי טבע מזה 11 שנים ואחת מהחברות המובילות במדינת ישראל בתחום זה. החברה מקיימת שיקום נזקים מסחריים ומסחריים ומספקת פתרונות בעיקר לעבודה עם חברות ביטוח. קלין קור טכנולוגיות השתמשה תמיד בפתרונות וטכנולוגיות מתקדמים ו- SteraMist מתאים באופן מושלם לתוך תיק המוצרים שלהם. שותפות חדשה של TOMI  וקלין קור טכנולוגיות פותחת את הדלת לפריסה של SteraMist בכל רחבי מדינת ישראל, תוך התייחסות לשגרה ולצורכי חירום על ידי חיטוי וטיהור משופר. שותפות יחד של  TOMI וקלין קור עבור עולם בטוח יותר.

יקי אגם, הבעלים של  קלין קור טכנולוגיות ומייסד החברה, קובע כי "במורכבותה של מדינת ישראל, הטכנולוגיה של טומי תסייע למצוא פתרונות מהירים ומקצועיים לבעיות ייחודיות, חברת קלין קור מצפה לשותפות שלנו עם  TOMI Environmental Solutions  ואנחנו מוכנים להביא את שירות SteraMist למדינת ישראל.

חברת קלין קור מחכה בכיליון עיניים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם חברת TOMI פתרונות סביבתיים. אנו בטוחים כי המוצר SteraMist יספק את הטיהור של המחר ואנו מוכנים לתת את השירות בישראל".

דר' הלדן שיין, מנכ"ל חברת TOMI, כבר שלח את ההזמנה הראשונה של המוצר לחברת "קלין קור" והוא מאמין שהשותפות בין החברות תמשיך להתרחב ולצמוח ברחבי מדינת ישראל. המוצר SteraMist  בבעלותה של TOMI  טכנולוגיות תעשה את ההבדל בטיהור ברחבי מדינת ישראל.

TOMITM Environmental Solutions, Inc.: Innovating for a safer world®

החברה TOMI  פתרונות סביבתיים בע"מ היא חברת טיהור ומניעה של זיהומים עולמית אשר מספקת פתרונות סביבתיים לחיטוי פני השטח של מבנים מקורים דרך הייצור, המכירה והרישיון של פלטפורמת BIT.  המוצר הומצא בפיקוח המשרד לחקר פרויקטים הגנתיים מתקדמים (DARPA) של משרד ההגנה האמריקאי. טכנולוגית BIT משתמשת בריכוז נמוך של מי חמצן כאשר הוא המרכיב היחידי הפעיל לרדיקלים הידרוקסילים (OH ion) המכונה בשם מי חמצן מיוננים iHPTM)). חומר זה מיוצג במותג SteraMist  כתרסיס קוטל חיידקים שעובד כגז לא רעיל שניתן לראותו.

TOMI הוא מוצר שעוצב לתת שירותים למגוון מבנים תעשייתיים כמו בתי חולים, מתקנים רפואיים, אניות נוסעים, בתי משרדים, בתי מלון, אכסניות, בתי ספר, מסעדות, מפעלים לעיבוד בשר, מחנות צבאיים, תחנות משטרה וכיבוי אש וכן מתקני ספורט. כמו כן, השימוש במוצרי TOMI מתבצע גם בבתים פרטיים ובנייני מגורים.

חברת TOMI  פיתחה תכניות השתלמות ובקשות הפנייה ללקוחות שלה וכן היא חברה בארגון הביטחון הביולוגי האמריקאי. בארגון בנק הרקמות, בארגון חקר המגפות ושליטה על זיהומים, בארגון בריאות המגיפות האמריקאי, וכן בארגון תעשיית השיקום.

למידע נוסף ניתן לבקר באתר: http://www.tomimist.com/ או להכנס לקישור:   info@tomimist.com.

קלין קור טכנולוגיות

טלפון: 972-4-9531779+

פקס: 972-4-9531778+

אימייל : yakiyes@netvision.net.il

אתר אינטרנט:  www.cleancor.co.il

INVESTOR RELATIONS CONTACT

Harold Paul

hpaul@tomimist.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון
הצוות של מיילסטון מצטרף ל-Andersen Tax בבריטניה

מכונות הכרייה החזקות של ביטהארפ במבצע 3 פלוס 1
ביטהארפ (www.bitharp.com), חברה מניו זילנד שעוסקת ביצירת מכונות כרייה עתירות ביצועים, הציגה זה עתה מבצע מכירות אטרקטיבי של 3 פלוס 1 על המוצרים שלה שהשיקה לאחרונה Lyre Miner ו-Harp Miner. המבצע הזה יהיה זמין עד 2 באוקטובר ויציע מכונת כרייה אחת ללא עלות לחלוטין לכל מי שיקנה שלוש מכונות.

MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
MDBriefCase Group Inc. , מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים,

Markray Corporation (RVBR) משלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. Organization
Markray Corporation (RVBR) השלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. (KFGL) Organization באמצעות הסכם להחלפת מניות

Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB Attorneys ברואנדה. עם התוספת של החברה שמושבה בקיגאלי לאנדרסן גלובל יש נוכחות ב-16 מדינות באפריקה.

אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על שר הטבעות תצולם בניו זילנד
(NASDAQ: AMZN) אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על ספרי הפטנזיה האיקוניים של ג'.ר.ר. טולקין שר הטבעות תצולם בניו זילנד. קדם ההפקה התחילה, והסדרה תתחיל באוקלנד בחודשים הקרובים.

זינגה משיקה משחק הרפתקאות עם חידות חדש מרתק בשם Merge Magic!
כהמשך ללהיט הגדול Merge Dragons!, !Merge Magic מאפשר לשחקנים לקסום יצורים מיתיים חדשים

Mary Kay חושפת ממצאים פורצי דרך על נוגדי כבידה במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה במחויבות בת עשרות השנים שלה למדע העור על ידי שיתוף המחקר האחרון שלה שמתמקד בגורמים ובמנגנונים היסודיים של עור רפוי במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי (ESDR) שמתקיים ב-18-21 בספטמבר בבורדו, צרפת

InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית
18/09/19 | בריאות
Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners, LP ("InnovaHealth") הודיעו במשותף היום יחד עם Medevice Partners ש-InnovaHealth ביצעה השקעת הון צמיחה בקואליס ורכשה החזקת רוב בחברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI