דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל
TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל
חיים נוי 20/05/19 |  צפיות: 144

TOMI פתרונות סביבתיים, שותפות עם קלין קור טכנולוגיות מקבל אישור רישום ממשרד הבריאות במדינת ישראל

בוורלי הילס, קליפורניה.  20 מאי, 2019, GLOBE NEWSWIRE

החברה המסחרית TOMI פתרונות סביבתיים בע"מ, היא חברה עולמית המתמחה בחיטוי וטיהור כאשר היא משתמשת בטכנולוגית BIT (טכנולוגיה מייננת בינרית). טכנולוגיה זו מתבטאת ביצור, ברישיון, בשרות וכן במכירה של המותג שבבעלותה - SteraMist® - מי חמצן - המבוססים על ערפל לח.

TOMI מכריזה כיום שהחברה הישראלית "קלין קור טכנולוגיות", החברה השותפה שלה בישראל, קיבלה את הרישיון של משרד הבריאות הטכנולוגי הישראלי וכן את האישור מיחידת המחקר של מדינת ישראל שהמוצר SteraMist® הוא מכשיר רפואי.

ההרשמה ממשרד הבריאות לחקר מידע וטכנולוגיה במדינת ישראל מרחיבה את זכויותיה של TOMI לשיווק המוצרים לאזור,  TOMIבשותפות  עם חברת קלין קור טכנולוגיות - ספקית שירות מובילה בישראל המתמחה ומעורבת בשיקום אש, תיקון נזקי טבע מזה 11 שנים ואחת מהחברות המובילות במדינת ישראל בתחום זה. החברה מקיימת שיקום נזקים מסחריים ומסחריים ומספקת פתרונות בעיקר לעבודה עם חברות ביטוח. קלין קור טכנולוגיות השתמשה תמיד בפתרונות וטכנולוגיות מתקדמים ו- SteraMist מתאים באופן מושלם לתוך תיק המוצרים שלהם. שותפות חדשה של TOMI  וקלין קור טכנולוגיות פותחת את הדלת לפריסה של SteraMist בכל רחבי מדינת ישראל, תוך התייחסות לשגרה ולצורכי חירום על ידי חיטוי וטיהור משופר. שותפות יחד של  TOMI וקלין קור עבור עולם בטוח יותר.

יקי אגם, הבעלים של  קלין קור טכנולוגיות ומייסד החברה, קובע כי "במורכבותה של מדינת ישראל, הטכנולוגיה של טומי תסייע למצוא פתרונות מהירים ומקצועיים לבעיות ייחודיות, חברת קלין קור מצפה לשותפות שלנו עם  TOMI Environmental Solutions  ואנחנו מוכנים להביא את שירות SteraMist למדינת ישראל.

חברת קלין קור מחכה בכיליון עיניים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם חברת TOMI פתרונות סביבתיים. אנו בטוחים כי המוצר SteraMist יספק את הטיהור של המחר ואנו מוכנים לתת את השירות בישראל".

דר' הלדן שיין, מנכ"ל חברת TOMI, כבר שלח את ההזמנה הראשונה של המוצר לחברת "קלין קור" והוא מאמין שהשותפות בין החברות תמשיך להתרחב ולצמוח ברחבי מדינת ישראל. המוצר SteraMist  בבעלותה של TOMI  טכנולוגיות תעשה את ההבדל בטיהור ברחבי מדינת ישראל.

TOMITM Environmental Solutions, Inc.: Innovating for a safer world®

החברה TOMI  פתרונות סביבתיים בע"מ היא חברת טיהור ומניעה של זיהומים עולמית אשר מספקת פתרונות סביבתיים לחיטוי פני השטח של מבנים מקורים דרך הייצור, המכירה והרישיון של פלטפורמת BIT.  המוצר הומצא בפיקוח המשרד לחקר פרויקטים הגנתיים מתקדמים (DARPA) של משרד ההגנה האמריקאי. טכנולוגית BIT משתמשת בריכוז נמוך של מי חמצן כאשר הוא המרכיב היחידי הפעיל לרדיקלים הידרוקסילים (OH ion) המכונה בשם מי חמצן מיוננים iHPTM)). חומר זה מיוצג במותג SteraMist  כתרסיס קוטל חיידקים שעובד כגז לא רעיל שניתן לראותו.

TOMI הוא מוצר שעוצב לתת שירותים למגוון מבנים תעשייתיים כמו בתי חולים, מתקנים רפואיים, אניות נוסעים, בתי משרדים, בתי מלון, אכסניות, בתי ספר, מסעדות, מפעלים לעיבוד בשר, מחנות צבאיים, תחנות משטרה וכיבוי אש וכן מתקני ספורט. כמו כן, השימוש במוצרי TOMI מתבצע גם בבתים פרטיים ובנייני מגורים.

חברת TOMI  פיתחה תכניות השתלמות ובקשות הפנייה ללקוחות שלה וכן היא חברה בארגון הביטחון הביולוגי האמריקאי. בארגון בנק הרקמות, בארגון חקר המגפות ושליטה על זיהומים, בארגון בריאות המגיפות האמריקאי, וכן בארגון תעשיית השיקום.

למידע נוסף ניתן לבקר באתר: http://www.tomimist.com/ או להכנס לקישור:   info@tomimist.com.

קלין קור טכנולוגיות

טלפון: 972-4-9531779+

פקס: 972-4-9531778+

אימייל : yakiyes@netvision.net.il

אתר אינטרנט:  www.cleancor.co.il

INVESTOR RELATIONS CONTACT

Harold Paul

hpaul@tomimist.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
SNOMED International מקדמת בברכה את מרכז מידע הבריאות הלאומי של סעודיה לקהילת SNOMED CT
SNOMED CT היא טרמינולוגיית הבריאות הכי מקיפה בעולם. SNOMED International, שהוקם ב-2007 על ידי תשע מדינות מייסדות, הוא ארגון בינ"ל שלא למטרת רווח שבבעלות ובהפעלת החברות.

ביקורת: לשבור את הצופן - הצגה מרגשת על הגאון שפיצח את הצופן הנאצי
24/06/19 | תיאטרון
שם קץ לחייו בשל נטייה מינית אסורה בבריטניה - משחק מבריק ומותח - בית צבי

הדוח השנתי של תרו על גבי טופס 20-F זמין לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במרץ 2019
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO, "תרו") הודיעה שהדוח השנתי שלה על גבי טופס 20-F לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 מרץ 2019, שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), זמין בחלק "Investor Relations" של אתר האינטרנט של תרו בכתובת www.taro.com.

ביקורת: תעלולי סקפן - הצגה מוזיקלית תוססת ומצחיקה - מולייר ואלתרמן בבית צבי
22/06/19 | תיאטרון
"תעלולי סקפן" , העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה תוססת, מצחיקה ובתצורה מודרנית , חרף היותה בת כ-350 שנים לפרמיירה שלה, בכיכובו של מולייר עצמו. המחזה נכתב בהשראת הקומדיה הרומית פורמיו מאת פובליוס ושם המשרת התככן דומה לדמותו של סקפינו. העלילה עוסקת באוקטב הנושא לו לאישה בחשאי את היאסינט ובליאנדר המאוהב בזרבינט, בהיעדרם של אבותיהם, השבים מטיול ולהם תוכניות אחרות לבניהם.

INDX מפרסמת דוח הכנסות פסיביות ל-2019, מתרחבת לתביעות חזקה ו-DPoS
הדוח משווה הכנסה פסיבית מקריפטו להזדמנויות מסורתיות צומתי מסטר מציעים תשואה פוטנציאלית של יותר מ-40% בהשוואה לסביבות 3% באג"ח ממשלתיות ומניות האסימון של INDX חוזק על ידי ההוספה של נכסי תביעות חזקה ו-DPoS

חופשות קצרצרות של הליכת ירח, שירות חדרים בהדפסה תלת מימדית וחללים מותאמים מאוד אישית: ברוכים הבאים למלון של 2119
הילטון מפרסמת דוח מביט לעתיד לציון 100 שנות פעילות

שופיפיי חושפת חידושים חדשים כדי לשנות את המסחר עבור סוחרים וצרכנים בכל העולם
ההכרזות של שופיפיי על מוצרים ופונקציות כוללות רשת המימוש הראשונה אי פעם שלה, פלטפורמה חדשה לגמרי למותגים ארגוניים ועוד יכולות עבור סוחרים למכירות בינ"ל

P&G משיקה סרט חדש על המסע הפנימי שלה לכלילה של להט"ב+
סרט ההמשך לסרט שזכה בפרסים The Words Matter נותן קרדיט לעובדים אמיצים שהתלכדו נגד חוסר סובלנות כדי לקבל הטבות שוות לעובדים

Small Giant Games מודיעה על הרחבה אפית של זיכיון הלהיט Empires & Puzzles
הפיצ'רים כוללים עדכונים רבים של הבסיס, הגדלת הרמות של המבצר ובניין חדש לגמרי שנקרא בקתת הציידים

AnyVision סוגרת סדרה A של 74 מיליון דולר עם השתתפות חדשה של M12 ו-DFJ Growth
להזנק הראייה הממוחשבת יש עכשיו תמיכה של ספקי מצלמות, שבבים וענן מובילים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI