דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Align Technology מסכמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2019 ושנת הכספים 2018 - מדגישה את עסקי הסורק והשירותים iTero שנמצאים בישראל
Align Technology מסכמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2019 ושנת הכספים 2018 - מדגישה את עסקי הסורק והשירותים iTero שנמצאים בישראל
חיים נוי 20/05/19 |  צפיות: 354

Align Technology מסכמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2019 ושנת הכספים 2018 - מדגישה את עסקי הסורק והשירותים iTero שנמצאים בישראל

  • ההכנסות הכוללות של Align ברבעון הראשון של 2019 היו 549.0מיליון דולר, עלייה של 25.6% לעומת השנה הקודמת
  • כמות הטיפוליםבאמצעות Invisalign ברבעון הראשון הייתה 349.2 אלף , עלייה של 28.3% לעומת השנה הקודמת
  • ההכנסות ברבעוןהראשון של 2019 מהסורק והשירותים iTero היו 79.8 מיליון דולר, עלייה של 55.1% לעומת השנה הקודמת
  • ההכנסות הכוללות של Align ב-2018 היו 2.0 מיליארד דולר, עלייה של 33.5%.
  • כמות הטיפולים באמצעות Invisalign ב-2018 הייתה 1.2 מיליון מקרים,עלייה של 31.9%.
  • ההכנסות מעסקי הסורק והשירותים iTero ב-2018 היו 275.0 מיליון דולר,עלייה של 67.5% לעומת השנה הקודמת.

אור יהודה, 17 במאי 2019 :(GLOBE NEWSWIRE)

Align Technology, Inc. אליין טכנולוג'י (Nasdaq: ALGN) סיכמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ 2019, בהדגישה את התוצאות הכספיות של הסורק והשירותים שלה iTero ברבעון הראשון של 2019 ובשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018. Align מעסיקה למעלה מ-325 עובדים באור יהודה, שם היא מייצרת את סורקי ה- iTero לחלל הפה . ב-2018 Align הגדילה משמעותית את מצבת כוח האדם באור יהודה ומגייסת באופן פעיל בתחומים של מחקר ופיתוח, ייצור ותפעול. כדי לתמוך בצמיחה וההתרחבות שלה, Align רכשה חמש קומות בפרויקט Global Towers בפתח תקווה, במחיר רכישה של 102 מיליון שקל, ויש לה אופציה לרכוש שלוש קומות נוספות.

כפי שדווח קודם, ההכנסות הכוללות ברבעון הראשון של 2019 היו 549.0 מיליון דולר, עלייה של 25.6% לעומת השנה הקודמת. כמות הטיפולים באמצעות Invisalign ברבעון הראשון של 2019 הייתה 349.2 אלף מקרים, עלייה של 28.3% לעומת השנה הקודמת. ההכנסות ברבעון הראשון של 2019 מהסורק והשירותים iTero היו 79.8 מיליון דולר, עלייה של 55.1% לעומת השנה הקודמת, ביטוי לחוזק מתמשך בכל האזורים וערוצי הלקוחות. במצטבר, יותר מ-13.5 מיליון סריקות של יישור שיניים ו-3.6 מיליון סריקות משקמות התחילו באמצעות סורקי iTero.

בשנת הכספים 2018, ההכנסות הכוללות של Align היו 2.0 מיליארד דולר, עלייה של 33.5% לעומת השנה הקודמת, והרווח הנקי היה 400.2 מיליון דולר, או $4.92 רווח למניה בדילול. ב-2018, ההכנסות מ-Invisalign היו שיא של 1.7 מיליארד דולר, עלייה של 29.4% לעומת השנה הקודמת עם הספקה של 1.2 מיליון מקרי Invisalign, עלייה של 31.9% לעומת השנה הקודמת. ההכנסות מהסורק והשירותים iTero ב-2018 היו 275.0 מיליון דולר, עלייה של 67.5% לעומת השנה הקודמת עם כמות שיא, עלייה של 77.2% לעומת השנה הקודמת.

בהתייחסו לתוצאות הכספיות של הסורק והשירותים iTero ברבעון הראשון של 2019 ובשנת הכספים 2018, יובל שקד, סגן נשיא בכיר של Align Technology, עסקי הסורק והשירותים iTero, אמר: "תוצאות הרבעון הראשון שלנו בעסקי הסורק והשירותים iTero משקפות גידול חזק בכל אזורי המפתח שלנו. בשנת הכספים 2018, הייתה לנו שנה מצוינת עם סורקי ה- iTero עם עלייה של 77.2% בכמויות לעומת השנה הקודמת. אנחנו מאוד נרגשים לגבי ההתקדמות המתמשכת שהשגנו בעסקי ה-iTero ובטוחים שהם ימשיכו לעזור להגדיל את הצמיחה הכוללת שלנו ויעזרו להגדיל את האימוץ של הטיפול באמצעות  Invisalign בכל העולם".

בפברואר 2019, Align הרחיבה את סל מוצרי סורקי ה- iTero שלה עם ההשקה של מערכת הדימות החדשה iTero Element 5D לבריאות פה מונעת ומשקמת מקיפה ב-International Dental Show (IDS). הסורק iTero Element 5D הוא מערכת דימות השיניים המשולבת הראשונה שמצלמת בו-זמנית תמונות צבעוניות ו-NIRI תלת מימדיות בחלל הפה ומאפשרת השוואה על פני הזמן באמצעות iTero TimeLapse. טכנולוגיה תלת מימד בצבע ו-NIRI בחלל הפה של מערכת הדימות iTero Element 5D עוזרת בזיהוי וניטור של נגעי עששת בין השיניים מעל החניכיים ללא שימוש בקרינה מזיקה. למידע נוסף על מערכת הסריקה הדיגיטלית iTero, בקרו בבקשה באתר visit www.itero.com.

אודות Align Technology, Inc.

Align Technology מתכננת ומייצרת את המערכת Invisalign®, מערכת יישור השיניים השקופה המתקדמת ביותר בעולם, ואת iTero®, הסורקים והשירותים בתוך הפה. המוצרים של Align עוזרים לאנשי מקצועות רפואת השיניים להשיג את התוצאות הקליניות שהם מצפים ולספק אופציות דנטליות יעילות בחזית הטכנולוגיה למטופלים שלהם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.aligntech.com.

למידע נוסף על מערכת Invisalign או כדי למצוא רופא של Invisalign באזור שלכם, בקרו בבקשה באתר www.invisalign.com.

למידע נוסף על מערכת הסריקה הדיגיטלית iTero, בקרו בבקשה באתר www.itero.com.

Align Technology
Madelyn Homick
(408) 470-1180
mhomick@aligntech.com

Zeno Group:
Sarah Johnson
(828) 551-4201
sarah.johnson@zenogroup.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון
הצוות של מיילסטון מצטרף ל-Andersen Tax בבריטניה

מכונות הכרייה החזקות של ביטהארפ במבצע 3 פלוס 1
ביטהארפ (www.bitharp.com), חברה מניו זילנד שעוסקת ביצירת מכונות כרייה עתירות ביצועים, הציגה זה עתה מבצע מכירות אטרקטיבי של 3 פלוס 1 על המוצרים שלה שהשיקה לאחרונה Lyre Miner ו-Harp Miner. המבצע הזה יהיה זמין עד 2 באוקטובר ויציע מכונת כרייה אחת ללא עלות לחלוטין לכל מי שיקנה שלוש מכונות.

MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
MDBriefCase Group Inc. , מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים,

Markray Corporation (RVBR) משלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. Organization
Markray Corporation (RVBR) השלימה את הרכישה של Keshe Foundation Global, Inc. (KFGL) Organization באמצעות הסכם להחלפת מניות

Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB Attorneys ברואנדה. עם התוספת של החברה שמושבה בקיגאלי לאנדרסן גלובל יש נוכחות ב-16 מדינות באפריקה.

אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על שר הטבעות תצולם בניו זילנד
(NASDAQ: AMZN) אולפני אמזון הודיעו שהסדרה שלהם המבוססת על ספרי הפטנזיה האיקוניים של ג'.ר.ר. טולקין שר הטבעות תצולם בניו זילנד. קדם ההפקה התחילה, והסדרה תתחיל באוקלנד בחודשים הקרובים.

זינגה משיקה משחק הרפתקאות עם חידות חדש מרתק בשם Merge Magic!
כהמשך ללהיט הגדול Merge Dragons!, !Merge Magic מאפשר לשחקנים לקסום יצורים מיתיים חדשים

Mary Kay חושפת ממצאים פורצי דרך על נוגדי כבידה במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי
Mary Kay Inc., מובילה בחידושים בטיפוח העור, ממשיכה במחויבות בת עשרות השנים שלה למדע העור על ידי שיתוף המחקר האחרון שלה שמתמקד בגורמים ובמנגנונים היסודיים של עור רפוי במפגש השנתי ה-49 של האגודה האירופית למחקר דרמטולוגי (ESDR) שמתקיים ב-18-21 בספטמבר בבורדו, צרפת

InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית
18/09/19 | בריאות
Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners, LP ("InnovaHealth") הודיעו במשותף היום יחד עם Medevice Partners ש-InnovaHealth ביצעה השקעת הון צמיחה בקואליס ורכשה החזקת רוב בחברה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI