דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר עושים כושר בצורה בטוחה
עושים כושר בצורה בטוחה
יחיאל לוי 31/07/19 |  צפיות: 3252

הטרנד של מכוני כושר הוא עדיים בעיצומו, כאשר הכמות של המכונים לא משתנה אלא יותר מה שהם מספקים עבור המתאמנים שמגיעים לשם בכל יום. נכון להיום המיקוד הוא כזה שעובר אל קבוצות קטנות מול מאמן כושר שמאמן כל אחד לפי הקצב שלו, וישנם כל מיני סוגים של חוגי כושר שמשתנים אף הם ומציעים אימון שיכול להיות יותר מושך רק בשל החדשנות שבו. מעבר להכל, חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו.


היתרונות של המשטח לחדר כושר

מה כל כך מיוחד בחדר כושר שאר מצריך בחירה של משטחי גומי ייעודיים לחלל הזה? קודם כל בחדר כושר מבצעים אימונים שהם במקרים רבים כוללים כמות רבה של אנשים הולכים ושבים מ/ואל המקום. דבר זה אומר כי המשטח צריך להיות עמיד בפני שחיקה.

הדבר השני שמביא את הבחירה של משטח גומי לחדר הכושר היא העובדה כי האימונים לא פעם מבוצעים על ידי מכשירי כושר רבים מכל מיני סוגים. דבר זה אומר כי המשטח עצמו צריך להיות יציב ומונע תזוזה של המכשיר. משטח גומי הוא כזה ששומר על כל מכשיר בדיוק במקום, ומהווה את המשטח הכי יעיל לאימוני ספורט על גבי מכשירי אימון פופולאריים שרואים במכון כושר.


מהיכן רוכשים משטחים מן הסוג הזה

משטחי גומי הם כאלה שאותם רוכשים דרך חברות שמבצעות ייבוא של משטחים כאלה באופן ייעודי לחדרי כושר ועוד. יש כמה וכמה חברות כאלה בארץ, ורק צריכים לפעול מול חברה מקצועית שלה יש מוניטין טוב ואת הניסיון על מנת להתאים את המשטח הכי נכון לכל לקוח שפונה במטרה ליצור חלל של אימוני כושר שבו יש את הרצפה הכי בטוחה שתוכל לעמוד בכל הנעשה בחדר אימונים קטן או גדול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI