דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר צובעים הכל באפוקסי
צובעים הכל באפוקסי
יחיאל לוי 08/11/19 |  צפיות: 2531

כשחושבים על צבע, לרוב עולה לראש צבע שהוא סוג של גוון, אבל, צבע הוא לא רק גוון כי אם דרך ליצור ציפוי שגם יוצר שינוי מבחינה דקורטיבית, וגם יכול ליצור שכבה של ציפוי מגן לפי הנחיצות שקיימת בכל מקום ובמקום משטח. השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.


היתרונות של צבע אפוקסי

במילה אחת ניתן לסכם את היתרונות של צבע אפוקסי המיועד לרצפה והיא עמידות. ברגע בו צובעים משטח של בטון נאמר בשכבה טובה של צבע אפוקסי לרצפה מקבלים רצפה שבה המים לא מחלחלים אל עבר השכבה של הבטון, ויצירה של משטח המכוסה אפוקסי גם מאפשרת להשיג את העמידות הכי גבוהה שיכולה להיות מפני שחיקה ובלאי שמתרחשים להם במקום שבו יש תנועה ברמה גבוהה, כפי שקורה במתחם שהוא חניון.

מעבר לכל אלה האפוקסי ניתן להתאמה לפי סוג המשטח וסוג השימוש, כך שרמת העמידות היא הכי טובה שיכולה להיות, ובהתאמה לנדרש. כל אלה מביאים אל תחזוקה הכי פשוטה שאפשר, ואל הוזלה בעלויות של תיחזוק השטח הזה של כל מקום.


שימושים שונים לצבע זה

כאמור, מכיוון שצבע אפוקסי ניתן ליצירה בתרכובות שונות, זה אומר כי ניתן לבצע את ההתאמה של הצבע לא רק מהבחינה של הגוון, אלא גם באופן שיוצר את השימוש הכי יעיל וטוב. היכן מבצעים שימוש בצבע אפוקסי? הסוג של צבע אפוקסי לרצפה מיועד כמובן עבור שטח הרצפה, וכאן יכול להיות כי הצורך יהיה עבור רצפה של חניון מכוניות או שטח רצפתי עבור מפעל. צבע אפוקסי יעיל גם עבור שימושים בשטחים ציבוריים כמו כבישים ומדרכות, ומכאן הפופולאריות של השימוש בו עבור מגוון רחב ביותר של שימושים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
טיפים לניקיון מקצועי של משרד
כיצד ניתן לשמור על חלל עם ניקיון איכותי בכל יום מחדש? הנה כמה טיפים שיסייעו לה לקרות בכל סוג של משרד, מהכי גדול או קטן.

שנה חדשה קלנועיות חדשות
07/01/21 | רכב
גם שנת 2021 היא כזו שבה תהיה תנועה נוחה עבור כל מי שחפץ בכך, ועם מבחר רחב של שינויים לטובה זה רק שאלה של זמן עד שבוחנים לרכישה את הקלנועית הבאה.

צו ירושה או קיום צוואה
05/01/21 | ירושה
לצד כל אלה הדברים שאותם יש להסדיר הם עניינים פיננסיים שקשורים אל כל הרכוש שנותר לאחר שאדם נפטר.

משרד תל אביבי נעים ונקי
משרד תל אביבי חייב לכלול את התחושה הנכונה לעסקים, ואחת מאלה כוללת פעולה של ניקיון שאותה מספקים חברות של ניקיון, רק באיזו בוחרים?

חגיגות סיום תיכון
נכון להיום, חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.

כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI