דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
חיים נוי 04/12/19 |  צפיות: 206

VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות

בנגלורו, הודו, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

VuNet Systems, חברת הזנק של פלטפורמת AIOps (פעילות מחשוב מופעלת בינה מלאכותית) שהמטה שלה בבנגלורו, הודו, הודיעה היום שזכתה להכרה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת (1)2019. זאת השנה השנייה ברציפות ש-VuNet Systems זוכה להכרה במדריך השוק הזה.

"המיקוד שלנו ב-VuNet Systems היה תמיד ליצור מוצר תוכנה ברמה עליונה שמשתמשים ארגוניים יאהבו להשתמש בו. באמצעות המוצר שלנו vuSmartMapsTM, הבאנו חדשנות מובילה לניטור המסורתי של המחשוב על ידי שימוש בגישה של פלטפורמת מסע הלקוח ושימוש מוכח באלגוריתמי בינה מלאכותית/ למידת מכונה להשגת יתרונות מוחשיים בעסקים ובמחשוב. התקנו את הפלטפורמה שלנו אצל הרבה בנקים, ספקי פתרונות תשלום ואגריגטורים מובילים וורטיקלים אחרים בענף והיא מאפשרת ראות בזמן אמת על פעולות עסקיות וחוויית לקוח יוצאת דופן, שלא היו אפשריות קודם. אנחנו שמחים על ההכרה האחרונה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת 2019 ומשתוקקים להעמיק את יתרונות הבינה מלאכותית/ למידת מכונה עבור לקוחותינו", אמר אשווין רמצ'נדרה, מייסד שותף ומנכ"ל VuNet Systems.

פלטפורמת ה-AIOps של VuNet Systems מטפלת ביותר ממיליארד פעולות בחודש בהתקנות שונות ותומכת במגוון רחב של שילובים בתוך במחשוב הארגוני מצומתי תשתית באתר הפיזי, רכיבי ענן, יומנים של יישומים עסקיים על פני דומיינים, כלי ITIM/ITSM ומסגרות אוטומציה. צוות הבינה המלאכותית של VuNet Systems עובד עם חוקרים ומומחי בינה מלאכותית מובילים מהמכון הטכנולוגי ההודי מדראס כדי ליצור, להתאים, לבדוק ולהשיק את אלגוריתמי הבינה מלאכותית/ למידת מכונה. VuNet Systems זכתה לאחרונה בפרס החדשנות בבינה מלאכותית 2019 של YourStory, שנתן עוד תיקוף לחדשנות של המוצר וההשפעה על הלקוחות.

מסע המוצר של VuNet Systems הואץ באמצעות התוכנית Microsoft ScaleUp. Microsoft ScaleUp, חלק מהיוזמה של מיקרוסופט בשביל הזנקים, היא תוכנית שמספקת גישה ליתרונות בטכנולוגיות, הגעה לשוק וקהילה שעוזרים להזנקים שבשלב המימון הראשון להגדיל את בסיס הלקוחות וההכנסות שלהם.

VuNet Systems היא גם בוגרת של Cisco Launchpad. Cisco LaunchPad מפעילה תוכנית מאיצים איתנה מובנית שמיועדת לעזור להזנקים של טכנולוגיות B2B להגדיל את העסק שלהם ברחבי העולם.

הכרה בענף:

  • הכרה ב"ספקים מגניבים בניתוח ביצועים, מיקוד ב-AIOps" של חברת גרטנר(2).

(1) Gartner, Inc. "Market Guide for AIOps Platforms " by Charley Rich, Pankaj Prasad, Sanjit Ganguli, November 7, 2019.

(2) Gartner, Inc. “Cool Vendors in Performance Analysis, AIOps Focus” by Yoshifumi Abe , Will Cappelli , Vivek Bhalla , Pankaj Prasad , Sanjit Ganguli ,Padraig Byrne, May 4, 2018.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות VuNet Systems

VuNet Systems בנתה פלטפורמת AIOps שזכתה בפרסים עם יכולות ניתנות להוכחה של בינה מלאכותית/ למידת מכונה, ניתוחים וניטור מסע הלקוח שמשנות את פעילות המחשוב, עוברות ממצב מגיב למצב פרואקטיבי ומנבא ועוזרות ללקוחות שלה בוורטיקלים של הענף לשחרר יתרונות עסקיים אמיתיים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.vunetsystems.com.

מדיה חברתית:
https://twitter.com/vunetsystems
https://www.linkedin.com/company/vunet-systems/

אנשי קשר

For VuNet Systems
Bharat Joshi
info@vunetsystems.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה ועדכונים על האצת שלב הפחתת המינוף של תוכנית המפנה ברווחיות
התוצאות הכספיות צפויות להיות מתחת לצפי, בעיקר בגלל פעולות בתחבורה כדי לפתור פרויקטים מאתגרים

Emendo Biotherapeutics מגייסת 61 מיליון דולר כדי לקדם את טיפולי עריכת הגנים מהדור הבא
מרחיבה את השותפויות האסטרטגיות עם AnGes וטקדה מאיצה את פלטפורמת עריכת הגנים החדשנית OMNI לצנרת פיתוח רחבה של מוצרי טיפולים

LEGO® Education מציינת 40 שנה של שינוי האופן שבו ילדים לומדים עם פתרון חדש ללמידה מעשית של STEAM
הפתרון החדש LEGO® Education SPIKE™ Prime לחטיבת הביניים זמין עכשיו; ההרשמה פתוחה לתוכנית המורה המומחה של LEGO Education לשנת 2020

ניוסטאר מביאה את UltraThreat Feeds כדי להגן על נתונים ביעילות רבה יותר
השירות החדש מספק נתוני איומים קנייניים כמעט בזמן אמת כדי לזהות ולעצור תעבורה רעה, נכנסת ויוצאת

World’s Greatest Videos(TM) מודיעה על הזוכה בפרס הגדול של $1,000,000* ב-2019
התוצאות של הפרס של $100,000 USD* הסרטון הכי טוב של השנה הזאת

Madison Realty Capital Closes סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר ב-2019
לווים חוזרים היוו יותר ממחצית מהסכום הכספי הכולל, והזינו את המשך ההתרחבות של החברה מחוף לחוף

חברת טומי הילפיגר מודיעה על היזמים החברתיים שעלו לגמר של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר
ב-13 בפברואר 2020 ששת העולים לגמר יבקרו בקמפוס של העתיד של טומי הילפיגר באמסטרדם, הולנד, כדי להציג את הרעיון העסקי שלהם בפני חבר שופטים של מובילי עסקים וקיימות פנימיים וחיצוניים באירוע הגמר הגלובלי של אתגר סְפָר האופנה של טומי הילפיגר.

Taro Pharmaceuticals U.S.A., Inc. מפרסמת קריאה להחזרה מרצון של טבליות למוטריג'ין USP, 100 מ"ג, בקבוקים של 100 יחידות
13/01/20 | בריאות
בגלל זיהום צולב עם Enalapril Maleate

ראהי מערכות משיקה אסטרטגיית ענן שמוביל מנהל הטכנולוגיות הראשי החדש מאט רובינסון
פרקטיקות ענן, שירותים מקצועיים ושירותים מנוהלים ישלימו את הניסיון המוביל בענף של ראהי בתשתיות של מרכזי נתונים

Rockwell Automation רוכשת את קבוצת אבנת אבטחת נתונים כדי להרחיב את המומחיות באבטחת סייבר
הרכישה תחזק את היכולת של Rockwell Automation לספק שירותי אבטחת סייבר ב‑IT/OT בכל העולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI