דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות
חיים נוי 04/12/19 |  צפיות: 677

VuNet Systems מצוינת במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps, זאת השנה השנייה ברציפות

בנגלורו, הודו, 3 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE):

VuNet Systems, חברת הזנק של פלטפורמת AIOps (פעילות מחשוב מופעלת בינה מלאכותית) שהמטה שלה בבנגלורו, הודו, הודיעה היום שזכתה להכרה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת (1)2019. זאת השנה השנייה ברציפות ש-VuNet Systems זוכה להכרה במדריך השוק הזה.

"המיקוד שלנו ב-VuNet Systems היה תמיד ליצור מוצר תוכנה ברמה עליונה שמשתמשים ארגוניים יאהבו להשתמש בו. באמצעות המוצר שלנו vuSmartMapsTM, הבאנו חדשנות מובילה לניטור המסורתי של המחשוב על ידי שימוש בגישה של פלטפורמת מסע הלקוח ושימוש מוכח באלגוריתמי בינה מלאכותית/ למידת מכונה להשגת יתרונות מוחשיים בעסקים ובמחשוב. התקנו את הפלטפורמה שלנו אצל הרבה בנקים, ספקי פתרונות תשלום ואגריגטורים מובילים וורטיקלים אחרים בענף והיא מאפשרת ראות בזמן אמת על פעולות עסקיות וחוויית לקוח יוצאת דופן, שלא היו אפשריות קודם. אנחנו שמחים על ההכרה האחרונה במדריך השוק של גרטנר לפלטפורמות AIOps לשנת 2019 ומשתוקקים להעמיק את יתרונות הבינה מלאכותית/ למידת מכונה עבור לקוחותינו", אמר אשווין רמצ'נדרה, מייסד שותף ומנכ"ל VuNet Systems.

פלטפורמת ה-AIOps של VuNet Systems מטפלת ביותר ממיליארד פעולות בחודש בהתקנות שונות ותומכת במגוון רחב של שילובים בתוך במחשוב הארגוני מצומתי תשתית באתר הפיזי, רכיבי ענן, יומנים של יישומים עסקיים על פני דומיינים, כלי ITIM/ITSM ומסגרות אוטומציה. צוות הבינה המלאכותית של VuNet Systems עובד עם חוקרים ומומחי בינה מלאכותית מובילים מהמכון הטכנולוגי ההודי מדראס כדי ליצור, להתאים, לבדוק ולהשיק את אלגוריתמי הבינה מלאכותית/ למידת מכונה. VuNet Systems זכתה לאחרונה בפרס החדשנות בבינה מלאכותית 2019 של YourStory, שנתן עוד תיקוף לחדשנות של המוצר וההשפעה על הלקוחות.

מסע המוצר של VuNet Systems הואץ באמצעות התוכנית Microsoft ScaleUp. Microsoft ScaleUp, חלק מהיוזמה של מיקרוסופט בשביל הזנקים, היא תוכנית שמספקת גישה ליתרונות בטכנולוגיות, הגעה לשוק וקהילה שעוזרים להזנקים שבשלב המימון הראשון להגדיל את בסיס הלקוחות וההכנסות שלהם.

VuNet Systems היא גם בוגרת של Cisco Launchpad. Cisco LaunchPad מפעילה תוכנית מאיצים איתנה מובנית שמיועדת לעזור להזנקים של טכנולוגיות B2B להגדיל את העסק שלהם ברחבי העולם.

הכרה בענף:

  • הכרה ב"ספקים מגניבים בניתוח ביצועים, מיקוד ב-AIOps" של חברת גרטנר(2).

(1) Gartner, Inc. "Market Guide for AIOps Platforms " by Charley Rich, Pankaj Prasad, Sanjit Ganguli, November 7, 2019.

(2) Gartner, Inc. “Cool Vendors in Performance Analysis, AIOps Focus” by Yoshifumi Abe , Will Cappelli , Vivek Bhalla , Pankaj Prasad , Sanjit Ganguli ,Padraig Byrne, May 4, 2018.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות VuNet Systems

VuNet Systems בנתה פלטפורמת AIOps שזכתה בפרסים עם יכולות ניתנות להוכחה של בינה מלאכותית/ למידת מכונה, ניתוחים וניטור מסע הלקוח שמשנות את פעילות המחשוב, עוברות ממצב מגיב למצב פרואקטיבי ומנבא ועוזרות ללקוחות שלה בוורטיקלים של הענף לשחרר יתרונות עסקיים אמיתיים.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.vunetsystems.com.

מדיה חברתית:
https://twitter.com/vunetsystems
https://www.linkedin.com/company/vunet-systems/

אנשי קשר

For VuNet Systems
Bharat Joshi
info@vunetsystems.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
חברת נאוטקס (NeoTX) תציג בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners
נאוטקס (NeoTX Therapeutics), חברת ביוטכנולוגיה בשלב הקליני המפתחת טכנולוגיה להפעלה סלקטיבית של תאי ה- T (STR) לטיפול בגידולים סרטניים, הודיעה היום שתשתתף בכנס הקיץ הוירטואלי לחברות פרטיות של LifeSci Partners שיערך ב- 4-5 באוגוסט 2020.

הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום
בומברדייה (TSX: BBD.B) ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות האירופית על אישור מותנה של הרכישה של בומברדייה תחבורה על ידי אלסטום. האישור של הנציבות לעסקה מותנה בהתחייבויות מוצעות מסוימות

אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במערב אפריקה עם הוספה של חברת מיסים ועריכת דין בבנין
אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם ההוספה של חברת שיתוף הפעולה Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA), חברת מיסים ועריכת דין עם מלוא השירותים שהוקמה לפני עשרים שנה.

ג'קדה זוכה להכרה זאת השנה השנייה ברציפות בדוח ריבוע הקסם של אוטומציה של תהליכים רובוטיים של גרטנר
עוד ציון דרך של ג'קדה באוטומציה של מרכזי שירות אחרי שקיבלה השמה בשני ריבועי קסם של גרטנר ב-2020: ניהול מעורבות עובדים (WEM) ועכשיו אוטומציה של תהליכים רובוטיים (RPA)

Madison Realty Capital שוכרת את בריאן צ'ייז למנהל תפעול ראשי
Madison Realty Capital (MRC) הודיעה שמינתה את בריאן צ'ייז למנהל התפעול הראשי החדש שלה, כדי לתמוך בפונקציות התפעול ועסקי הליבה של החברה, וגם בהתרחבות הכלל ארצית שלה.

תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020
הרבעון משקף הוצאה חד פעמית בגלל ההסדר הגלובלי עם משרד המשפטים

מידע למדיה: בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה; הופעת בכורה בטוגו
אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות המיסים ועריכת דין הגדולות ביותר בלומה, VAS Consulting, ומרחיבה את רוחב הכיסוי שלה בהמשיכה לבנות את הפלטפורמה שלה במערב אפריקה.

המובילה בבינת שיחות Chorus.ai מבטיחה 45 מיליון דולר כדי להבטיח את ה-R ב-CRM
עם השקעה כוללת של 85.2 מיליון דולר והכרה כאחת ממאה חברות התוכנה הגלובליות הגדולות ביותר ואחד מ-50 המוצרים עם הצמיחה המהירה ביותר לפי G2, קורוס מובילה את הקטגוריה עם הצמיחה המהירה ביותר בטכנולוגיות מכירה

Ozow - סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה
אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש בדרום אפריקה ונמיביה, נוקטת עכשיו בצעדים להביא את פלטפורמת התשלומים שלה לשאר אפריקה ולעולם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI